CS 1.6 Server Zombie, King Plague Mod, IP:80.86.90.20

gunz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar, sizlere kendime ait olan counter strike 1.6 zombie serverimi tanıtıyorum, tamamen plague modun hakkını veren bir server, bir kere kesinlikle pvp serverdir yani, kurulumu dedicate sunucuya kendim yaptım, daha önce hiçbir cs 1.6 server de görmediğiniz zombie mod pluginler, eklenti ve özellikler mevcuttur kısaca server ile ilgili genel özellikleri veriyorum, gerekli inceleme ve detaylarıda aşağıda paylaşacağım.

Server ip: 80.86.90.20:27015
Mod: cs 1.6 zombie plague
Server adı: World War Z (JackAss)
Slot: 32
Hosting: Yok (bağımsız kişisel kurulum)
Adminlik: Ücretsiz (adminlik alımı her zaman vardır yaş sınırı yoktur, seviyeli ve başkalarına saygısı olan herkes admin olabilir)
Server sahibi: ZogisT (oda ben oluyorum)
Server kurulum tarihi: 2011
Youtube: https://www.youtube.com/user/BlondeLovers
Server Klan: REBEL UPRISING CLAN
Steam: http://steamcommunity.com/id/guven2012/

Server ile ilgili detaylara gelirsek, human team ve zombiler arasında belli bir denge olması açısından her iki tarafında savunma ve saldırıda kullanabileceği item ve ekipman bulunmaktadır, doğal olarak zombiler daha güçlü ve tek bir dokunuşla sizi öldürebiliyor, diğer yandan insan takımınında eli armut toplamıyor default silahların yanında kredi ile alınabilen silah ve itemler mevcuttur (bu durumda oyun içi krediye ammo diyoruz) bu cs 1.6 zombie server de zombiler diğer serverlere oranla daha güçlü, o yüzden insanların takımlar halinde savunma yapması gerekiyor (stick together team) oyunda gene bir fark daha düşük yer çekimi olması (low gravity) bu şekilde oyunun daha akıcı olmasını hedefledim. Diğer yandan öyle tek başına olayı alıp götürmek benim pek sevmediğim bir olay ama genede mümkün tabi kredinizi hesaplı kullanıp harcar yada biriktiriseniz, sağlam bir silah alıp son adam olarak bütün zombileri yere serebilirsiniz, duruma ve zamana göre serverde aktif olan events ve achivmentsler mevcuttur, gelin bunlara bir bakalım.

CS 1.6 Zombie plague mod server events:
Free VIP sistemi: herkes vip alabiliyor (bu events her zaman aktif olmayabiliyor, free olmasıda duruma bağlı)
VIP silahlar: Free degil ama erişimi free
Plague mod: Bu events Special mod olarak başlar ve diğer serverlerden çok farklı olarak çok sayıda survivor ve nemesis ile olur
Yeni Yıl Eventi, sonlara geldi

Achivements:
Time Ammo, Türkçesi beleş ammo olup oyunda geçirdiğiniz her 15 dakikada bedava ammo alırsınız ve bu katlanarak gerçekleşir.
Hediye Kutuları, gift box her haritada bulunur ve her oyuncunun eşit şekilde alma şansı vardır, kutulardan ammo yada değerli silahlar çıkar.

Özel Silahlar ve itemler:
Golden silahlar, Golden AK47 ve golden Deagle
Plasma Gun, vip silahlar arasında yer alır, oyundaki en ölümcül silah budur.
Antidote bomb, zombileri insan yapar (zombilere ilaç veriyorsun gibi)
Shield Force, diğer adi da force field olup bir tür koruma alanıdır ve zombiler bu alana giremez ve size ulaşamaz.
Immunity, diger bir deyimle God mod, yani kimse sizi öldüremez, tek istisna infection bomb.

Birazda görsellere bakalım bu şekilde size daha iyi fikir verir;

En klasic harita zm_ice_attack3 haritası ve tam olarak zombie plague mod başlangıcı, ortalıkta bir sürü nemesis cirit atıyor

bu karede 4 survivor canla başla tek bir nemesisi durdurmaya çalışıyor, bu şekilde şansları var

Diğer bir harita olan zm_mario_LG, bu serverde genelde ufak mapler bulunuyor, bu simetrik bir harita yani 2 köşede aynı savunma yerleri var.

Farklı bir map ve aksiyon sahnesi, oyuncu elindeki antidote-gun ile uzaktan çalışıyor ama işler her an ters gidebilir.

Aşağıda gördüğünüz harita kendi yapımımız olan bir map, gene plague mod başı ve herkes bir yerlere kaçıyor

Resimde insan takımı son hattı savunuyor, daha gidecek bir yer yok, son anlar gibi, bu arada gördüğünüz en sevilen map zm_jackass2, aksiyon gani, panik ve kaos mekanı map

ve Shield force aktif, size zaman kazandıran bu item, takstiksel başka bir item yada silah kullanmak için ideal, geri tepmesini açık alanda zombiler trambolin gibi kullanıp 100 metre yukarı sıçrıyor (biraz abarttım)

Resimde hediye kutuları görünmekte, önce yetişen alır

Video

Not: Bir takımın parçası olmak isteyen, yeni bir şeyler öğrenmek için yeterince motivasyonu olan ekip arkadaşları aramaktayız, server idare etmeye hevesi olana, komple mod dahil kurulu server vermekteyiz. Kodlama, sunucu kurulumu, web tasarım, sunucu güvenliği, web hosting, html, css, google seo ve diğer web tabalı uygulamalarda kendini geliştirmek için burası en uygun şartlara sahip bir sosyal gruptur.

umarım serverime gelir ve beğenirsiniz... kalın sağlıcakla

Son düzenleme: