CS GO 2018 Hizmet Madalyası

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61

maxresdefault.jpg

CS GO 2018 Hizmet Madalyası

Hepinize selamlar arkadaşlar. Bu konumuzda her yıl CS GO oyununda kendisine daha iyi bir yer edinmek için rozet ve ya madalya toplayan oyuncuların işine yarayacak bilgiler vereceğim.

Hizmet madalyaları her yıl olduğu gibi bu yılda seviyesini tamamlayan her oyuncuya hediye edilecek. Oyuncu 40 seviye olduğu anda seviye barının üstünde beliren "Madalya Al" butonu ile 2018 hizmet madalyasına sahip olabilirsiniz.

Hizmet madalyasını almak için özel bir şart, gereksinim bulunmuyor. Oyunda isterseniz ranksız yani rütbesiz olun yine de 40 seviyeye ulaştığınız anda hizmet madalyasını alma butonu gelecektir.

DOjUoSpVoAIMGK0.png

2018 hizmet madalyasının görünüşünde madalyanın üst kısmında duran taç ve yan kısımlarında bulunan "-" şekli tüm madalya ile daha görünüşlü bir şekilde olabilirdi. Madalyanın etrafını incelediğimizde ise yıldız ve kanatın arkasında kalan kalkanın etrafında yine "-" şeklinin kullanıldığını görüyoruz. Yıldız ve kanatın arkasında, kalkanın gövde kısmında ufuk noktasından etrafa yayılan bir çizgiler görüyoruz. Bu çizgiler bana güneşten yayılan ışık hüzmelerini anımsattı. Yıldızdan yayılan ışık hüzmeleri anlamına geliyor olabilir. Madalyanın alt kısmında kalan "OFFICI EXEMPLARE" ise hoş bir görünüş katmış.

Oyunda daha hızlı bir şekilde bu madalyaya sahip olmak isteyen oyuncular için verebileceğim tavsiyeler
Rekabetçi modda olan oyunlara takım halinde, arkadaşlarınızla sesli konuşarak girmenizi öneririm. Bu şekilde oyunu daha hızlı kazanabilir ve daha fazla seviye puanı kazanabilirsiniz. Rekabetçi oynama kısıtlamanız var ise ölüm maçına girerek her 10 dakikada ortalama 180xp kazanabilirsiniz. Bu şekilde rekabetçi kısıtlamasını bekleme ile süre kaybetmeden daha hızlı bir şekilde seviye atlayabilirsiniz.

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Cs:go sahibi bike değilim ama bu madalyayı çok pis istrdim şu an :üzgün:

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fratmania

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali