CS GO alayımmı?

selexhd

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar sizce csgo almalımıyım mc den sıkıldım tavsiye eden varsa hemen yarın alacam.
bide cs go nun modası geçtimi?

Atabeyi

¤ DP Grafik ¤
En iyi cevaplar
0
Boşver alma. İyi oynuyorsun ban yiyorsun, kötü oynuyorsun atılıyorsun... Hile de çok fazla bırak alma. Eğer ki kanser olmak istiyorsan al.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Counter Strike - Half Life - GTA vs çoğu klasik oyunların modası hiçbir zaman geçmez bu soruyu sormadın varsayıyorum hele ki e-spor alanında zirvede olan bir oyun için.
Alıp almamak konusuna gelirsek 12TL gibi bir mevla abartılacak bir rakam değil bir öğün yemek parası neredeyse alırsın köşede durur beğenirsin oynarsın beğenmezsin iade edersin. Yada oyunu almadan önce crack olarak oynarsın beğenirsen oyunu alırsın.

WegasTR

En iyi cevaplar
0
sonra nopırospeq hile banlanmıyo bende açıcam dersen alma.

selexhd

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bu s
Counter Strike - Half Life - GTA vs çoğu klasik oyunların modası hiçbir zaman geçmez bu soruyu sormadın varsayıyorum hele ki e-spor alanında zirvede olan bir oyun için.
Alıp almamak konusuna gelirsek 12TL gibi bir mevla abartılacak bir rakam değil bir öğün yemek parası neredeyse alırsın köşede durur beğenirsin oynarsın beğenmezsin iade edersin. Yada oyunu almadan önce crack olarak oynarsın beğenirsen oyunu alırsın.
sabah denemek için crack indireyim dedim online oynuyamadım eniysi 24tlye alayım

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Şunu bi' söyliyeyim, rusların küfürleri ile kafa bulmak istersen tam oyunudur CS:GO...

OsuranJIJEK

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
o paraya git gta san al en azından hakkını veriyo parasının