CS:GO Antrenman Haritaları

Bu haritaları biliyor muydunuz?

  • Evet

  • Hayır

  • Ne bilem ölçmedim ki


Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
Mesajlar
889
En iyi cevaplar
1
Beğeniler
909
Puanları
2,060
Ruh hali
Selamlar. Şu sıralar forumda hiç rastlamadığım, ancak lazım olan "kişisel gelişim için haritalar" konusu yapmak istedim. Bu haritalar düzenli olarak kullanıldığı zaman işe yarayabilir. Haritaları indirebilmek için verilen linklerdeki Abone ol butonuna basarsanız atölyeden indirebilirsiniz.

crash'z Viewmodel Generator
Aslında kişisel gelişim kriterlerinin biraz dışında kalsa da karakter modelinde gözümüze görünen pürüzleri minimuma indirmeye yarıyor. (silah görünümünü ileriye ve geriye almak)
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=turkish&id=365126929

crash'z Crosshair Generator
Bu harita oyundaki nişangah ayarlarımızı özelleştirmeye yarıyor. Ben uğraşamam üşenirim derseniz, profesyonel turnuva oyuncularının da nişangah ayarları mevcut.
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=turkish&id=308490450

Recoil Master - Spray Training
Adından da anlaşılacağı üzere bu harita silahın geri tepmesini kontrol edebilmeniz için tasarlanmış. Kullandığınız silahların sekme oranlarını ezberleyip hakimiyetinizi geliştirmeye çalışıyorsunuz.
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=turkish&id=419404847

Training_Aim_csgo2
Bu harita botlarla çalışmanın haricinde sizin reflekslerinizi ve nişan alma sürenizi test ediyor. Ekranınızda çıkan noktalara ateş ederek ne kadar hızlı olduğunuzu görebilirsiniz.
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=213240871

Aim Botz - Training
Buradaki amacımız ise etrafımızdaki dizili olan botları hızlıca kafadan vurmak. Üst taraftaki menüler sayesinde uzaklığı, silahınızı ve bot miktarını ayarlayabiliyorsunuz. Aynı şekilde alttaki menülerden ise rekor deneyebilir veya rekorunuzu geçebilirsiniz.
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=243702660

Boost Reflex
Bu haritadaki tek amacımız AT (Anti-Terörist) takımına geçip üstünüze gelen teröristleri en seri şekilde kafalarından vurmak. İstediğiniz herhangi bir silahı alıp gönlünüzce çalışabilirsiniz.
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=793906498

Konuya bilerek fotoğraf koymadım, aksi takdirde linkleri bulmak zor olabiliyor. İyi forumlar dilerim.
 Üst