AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali

1.png

CS GO Bunny Kodu

Merhaba arkadaşlar!
Bugünkü konumda sizlere CS GO sunucunuzda nasıl bunny açacağınızı ve diğer konsol komutlarını nasıl aktifleştireceğinizi göstereceğim.

Hazırsanız başlayalım! :cay:

Bunny Açma&Kapama

Bu kolay bir şeydir. Ama bu komutu uygulayabilmeniz için sunucuda yetkiniz olması gerek.

Açmak için komutu:

sv_autobunnyhopping 1

Kapatmak için komutu:
sv_autobunnyhopping 0

Not: Her konsol komutu uyguladığınızda “1” açık, “0” ise kapalı demektir.

CS GO'da Neden Bunny Yapılır?

Eğer bunny yapabiliyorsanız birçok konu da avantajlısınız demektir. Yeteri kadar hıza oluşursanız diğer oyuncular sizi vurmakta bir hayli zorlanır fakat oldu da bir yerde takıldınız işte o zaman işiniz bitti.

O yüzden bunny yaparken dikkatli oynamalısınız. Ufak bir hata ölmenize neden olacaktır.

Not: Bunny yaparken elinize bıçak almanız daha faydalıdır. AWP gibi bir silahla bunny yapmanız biraz zordur.

CS GO'da Bunny Nasıl Yapılır?

Geldik işin aslına. İyi bir bunny yapmak için sürekli pratik yapmanız gerekir. Bunny yapmak için yapmanız gerekenleri sırasıyla anlatıyorum:

Öncelikle W tuşuna basılı tutup ilerleyeceksiniz. Sonra Space tuşuna basılı tutacaksınız.

Öylece zıplayarak öne doğru gideceksiniz. Daha sonra hızlanmak için sağ ve sola hareket etmeniz gerek.

Sola giderken A’ya, sağa giderken D’ye basacaksınız.

Unutmayın ne tarafa gidecekseniz farenizi o tarafa doğru hafifçe çevirmeniz gerekir.

Youtube’da bunny hakkında birçok rehber videosu mevcut. Benim en beğendiğim videolardan biri:

Zamanla bunny yapa yapa alışacaksınız. İşte basit bir resimli anlatım:
Umarım konumu beğenirsiniz.png

Konumu okuduğunuz için teşekkür ederim. Bu konudan sonra bunny yapabildiniz mi? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın!
İyi forumlar.

Ekli dosyalar

• Merhaba forum halkı.png
    Merhaba forum halkı.png
    289.6 KB · Görüntüleme: 19,308

SarpE

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Atomik yapmış da güzel olmaz mı, Atomu'n arkadaşından bir "like" takıyorum.

Veba_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ayrıyetten Dust2 mapinde oynuyorsanız bunny yaparak çok rahat short rushlayıp rakiplerinize süpriz yapabilirsiniz.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Atomik yapmış da güzel olmaz mı, Atomu'n arkadaşından bir "like" takıyorum.
Dünyalar güzeli yorumun için teşekkür ederim.

Ayrıyetten Dust2 mapinde oynuyorsanız bunny yaparak çok rahat short rushlayıp rakiplerinize süpriz yapabilirsiniz.
Malesef dediğiniz şey rekabetçi modunda pek mümkün değil. Eğer arkadaşlarınızla oynuyorsanız veya kendinize ait topluluk sunucusundaysanız dediğiniz şey mümkün olur.
Ayrıyetten zorlu bir şekilde rekabetçi de bunny yapılabilir. İnternette videoları mevcuttur.

NeonZone

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben bunnyde ustayım
Güzel konu bilmeyenler için yararlı iyi günler.

xdzaa21

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Hocam neden açtın böyle bir konu? Adamlar dust2de bunny ile rushlayacak zevk alamayacağız. Şaka bi yana içerik ve konu güzel olmuş tebrikler :pala:

NathaNomel

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Vay canına bunnyi space ile yapan mı var ? scroll ile daha rahat oluyor deneyin derim Bunny nasıl yapılır dışında aşırı gereksiz bir konu keşke konu adı "CSGO da bunny nasıl yapılır" olsaydı neyse anahtar kelime google üst sıralar çok güzel eheuehu bunny nasıl yapılır kısmı bunny yaparken elini w tuşunda hala basılı tutup öf ya bunny yapamıyorum diyenler için yararlı olacaktır eskiden basılı tutardım ben w tuşuna hala :D