CS:GO crashz' Viewmodel Generator

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0
csgo.jpg

Selamlar! Bugün sizlere başlıktan da görmüş olduğunuz gibi CS:GO crashz' Viewmodel Generator'den bahsedeceğim.
Viewmodel
Öncelikle nedir bu viewmodel generator? Aynı crosshair generator gibi bu haritaya girip viewmodel ayarlarınız yapabilirsiniz.
Viewmodel nedir: Viewmodel silahı tutuş biçiminizdir yani isterseniz silahı solda, sağda, ortada tutabilirsiniz. Bu haritada bunları ayarlamamızı sağlıyor. Bu haritaya girerek silahı tutuş biçimimizi istediğimiz gibi ayarlayabiliyoruz. Herkesin kendine göre ayarları vardır, bu haritada kendi istediğimiz viewmodel şeklini yapmamızı sağlayan güzel bir harita. Haritanın yapımcısı crashz adlı bir kişi. Aynı crosshair haritasını yaptığı gibi viewmodel haritasını da yapmış ve bize sunmuş.
steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=turkish&id=365126929

Haritaya girmek için yapmanız gereken tek şey linke girip Abone Ol yazan yere tıklamak. Sonrasında oyuna girerek Botlarla çevrim dışı yerine girip üst kısımdan Atölye yazan yere tıklayıp haritamızı seçip girmek olacaktır.
Screenshot_1.png
Screenshot_2.jpg
Screenshot_3.jpg
Screenshot_4.jpg
Evet arkadaşlar bu konumda bu kadardı. Umarım işinize yaramıştır, iyi forumlar diliyorum.

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eğer CS:GO oynasaydım muhakkak faydalanırdım. Yararlı konu.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Yararlı konu.

YunusEmreKarsli

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
CS:GO oynayıp bilmeyen yoktur fakat yeni başlayanlar için iyi bir konu olmuş açıkçası.