CS:GO Görünmezlik Kodu

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
oyun-forumu.png

header_586x192.jpg

CS:GO Görünmezlik Kodu

Merhaba, sayın forum gezginleri! Bugün size ürkütücü görünen ama eğlenceli olan bir konuyu anlatacağım. Ihlamurunuzu hazırlayınız lütfen.

Ihlamur hazır mı? Hadi o zaman geçelim!

Evet, bugün sizinle görünmezlik kodu neymiş, ne değilmiş, onu masaya yatıracağız.
CS:GO 'yı neredeyse herkes biliyordur herhalde. Ama ben yine de kısa bir özet alayım.

CS:GO Nedir?

Valve'nin 1992 yılların'da Half-Life ve Counter Strike ile başlattığı çılgınlık günümüze kadar devam etti! Parayı gören Valve durar mı? Durmaz! Hemen Counter Strike 1.6 oyunuyla piyasaya damga vurdu!. Counter Strike 1.6 oyunu küresel pazar da aşırı ilgi gördü. Bir süre Counter Strike alanında sessizliğini koruyan Valve 2012 yılında sessizliğini bozdu ve Counter Strike: Global Offensive oyununu çıkarttı ve piyasaları yine çökertti. birçok oyunu içinde bulunduran Counter Strike: Global Offensive oyununun en çok tutulan oyun modu ise Rekabetçi mod oldu.Rekabetçi nedir mi? İşte budur; Rekabetçi oyun modu Counter Strike: Global Offensive 'de rütbenizi belirleyici bir oyun modudur. Takım arkadaşınıza zarar verebilir ve hatta çok fazla veya doğduktan hemen sonra vurursanız maçtan atılıp cezaya tabi tutulursunuz. Skorunu rakip takımdan önce on altı yapan takım kazanır. . 15 tur sonra takımlar değişir yani T takımı CT' ye CT takımı T' ye geçer. Yakın zamanda yapılan panoramik görünüm güncellemesi ile oyuna yeni bir hava katan Valve, oyunun panelinin şifresini unutmadığını göstererek oyuncuların yüreğine su çırptı ve oyuncuları rahatlattı bir nebze olsa da. şu an Steam üzerinden yüklenen oyuna hile ile girebilmek çok kolay. Ama hile kullanarak cezalandırılmak size biraz üzüntü verebilir. Hile kullanmayalım lütfen. Biz de oyuncuyuz. Biraz empati yapalım lütfen. Bu oyun Çin'de bedava ama Çin vatandaşı olmalısınız. Çin'de CS:GO diyerek Youtube de videolarını izleyebilirsiniz. şu an Steam Plartformunda 77,50 liraya satılıyor. Hayatınızda en az bir kere oynamanız gereken oyunlar arasında yer alan bir oyun, bu oyun.

Nedir Bu Görünmezlik?
Rakipleriniz den bir adım öndesin! Onlar seni göremiyor fakat sen onları görebiliyorsun! Oyunun yıldızı sensin!
Böyle diyebilmek isterdik fakat bu görünmezlik o kadar önemli bir olay değil.
VALVE'nin Sunucularında kullanamıyorsunuz. Ama arkadaşlarınız ile kurduğunuz sunucular da ''sv_cheats_1'' komudu ile yazabilirsiniz.

Nedir Bu Komut (sv_cheats_1) ?
sv_cheats_1 komudu oyunun geliştirici konsoluna yazdığınız hile kullanımını aktif eden bir komuttur. Sadece topluluk sunucularında kullanılabilir bir komuttur. VALVE'nin Sunucularında kullanımı yoktur. Sadece Topluluk Sunucusu Yöneticisi komutu yazabilir.

Peki Ya Komut Nerede?
Biliyorum bana kızıyorsunuz fakat, biz de ekmeğimizi buradan yiyoruz. O yüzden sizi biraz eğlendirmek istedim ve bilgilendirmek. Dikkat edin, bu komut birçok kişiyi topluluk sunucuların da yasaklattırdı. Aman arkadaşlar, arkadaşlarınızı şakalayacağınız diye lütfen küfür yemeyin. Bunun sorumlusu kesinlikle forumumuz değildir.

amx_glow nick 0 0 0 0 0
amx_glow2 nick 0 0 0 0 0

Bir sonraki konumda görüşmek üzere!

İçerik ekibi.jpg

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu Güncel!