CS:GO - GÜLMEKTEN ÖLDÜK ! (Rekabetçiden Kesitler #2)

KeremTokgz

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar! Bugün yine Rekabetçiden Kesitler serimize devam ediyoruz. Sadece komik yerleri izlemek isteyen olursa 7:32 den itibaren izleyebilir :) 15-15 Bittiği için videoda uzun oldu maçta =DD
> Video'yu beğenmeyi unutmayın :3
> Abone olarak beni takip edebilirsiniz
* steam - steamcommunity.com/id/keremtokgoz
__​

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hiç komik değil. Gülmedim. Lütfen içinizden gelsin güldürmek. Böyle yapay şeyler yaparak güldürmeye çalışırsanız içimden gülmek gelmiyor.

Son düzenleme:

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hiç komik değil. Gülmedim. Saçma sapan başlıklar koymayın lütfen <3.
Milleti güldüremiyorsanız komik anlar vb. şeyler yapmayın.
Algı meselesi ve ayrıca ben çok güldüm.
Sizde yorum yaparken 1 kere düşünün.

KeremTokgz

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hiç komik değil. Gülmedim. Saçma sapan başlıklar koymayın lütfen <3.
Milleti güldüremiyorsanız komik anlar vb. şeyler yapmayın.
bende seni fazla ciddiye almadım o yüzden ciddiye alınmak istiyorsan böyle yorumlar vb. tarzı şeyler yapma.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yorumumu daha kişisel ve ciddi yaptım. Bakın belki ilerde işinize yarar?
İleride youtuber olmayacağım için yaramaz hem olsam böyle bir yorumu göz ardı ederdim.
Ve ben ciddiyim.

bende seni fazla ciddiye almadım o yüzden ciddiye alınmak istiyorsan böyle yorumlar vb. tarzı şeyler yapma.
Boş ver kardeşim sen işine bak sanki bu işleri kendisi çok biliyor sen devam böyle yorumları göz ardı et.

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
İleride youtuber olmayacağım için yaramaz hem olsam böyle bir yorumu göz ardı ederdim.
Ve ben ciddiyim.

Boş ver kardeşim sen işine bak sanki bu işleri kendisi çok biliyor sen devam böyle yorumları göz ardı et.
Şurda ego kasmak için bana böyle şeyler yazma lütfen.
Ben o yorumu senin için mi yazdım :D. Youtuber olacak arkadaşımız için yazdım her şeyi kendi üstüne alma pls.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şurda ego kasmak için bana böyle şeyler yazma lütfen.
Ben o yorumu senin için mi yazdım :D. Youtuber olacak arkadaşımız için yazdım her şeyi kendi üstüne alma pls.
O kişi benim kardeşim ona kötü yorum hakkın yok hatalarını söyleyip tavsiye vermek varken hep kötülüyorsun.
Kabalaşmadan da eleştirili olabilirsin.

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Sesler sanırım çok kısık ve arkadan cızzzz diye bi ses geliyor onları halletsen güzel olur

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
O kişi benim kardeşim ona kötü yorum hakkın yok hatalarını söyleyip tavsiye vermek varken hep kötülüyorsun.
Kabalaşmadan da eleştirili olabilirsin.
Sen eleştiriye kötülemek diyorsan, kardeşine söyle afedersin youtube u bıraksın. Eleştiriye açık olman lazım. Benim orda yaptığım kötülemek değil, ilk başta biraz aptalca bir yorum yaptım ve sonra düzelttim. Eleştirisel bir yorum yaptım. Eğer eleştiriye açık değilsen, kötü yorumlara katlanamıyorsan, YOUTUBE A BULAŞMA KARDEŞİM. BU KADAR BASİT.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sen eleştiriye kötülemek diyorsan, kardeşine söyle afedersin youtube u bıraksın. Eleştiriye açık olman lazım. Benim orda yaptığım kötülemek değil, ilk başta biraz aptalca bir yorum yaptım ve sonra düzelttim. Eleştirisel bir yorum yaptım. Eğer eleştiriye açık değilsen, kötü yorumlara katlanamıyorsan, YOUTUBE A BULAŞMA KARDEŞİM. BU KADAR BASİT.
Kardeşim kendin hata yapıyorsun sonucunda bana fırça atıyorsun ilk yorum gibi yorum atsan Amella.

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim kendin hata yapıyorsun sonucunda bana fırça atıyorsun ilk yorum gibi yorum atsan Amella.
Tamam kardeşim haklısın ama ben şuna sinirlendim orda yorumumu değiştiriyorum eleştirisel yorum yapıyorum ona da kötü yorum diyorsun hakkın yok diyorsun :D.
Eleştiri bu kardeşim eleştirinin kötüsü olur iyisi olur eleştiri yapmaya hakkımız yoksa silin kanalı rahatlayın öbür türlü tüm videolarınızın sohbet kısmını kapatmanız gerekebilir :3.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tamam kardeşim haklısın ama ben şuna sinirlendim orda yorumumu değiştiriyorum eleştirisel yorum yapıyorum ona da kötü yorum diyorsun hakkın yok diyorsun :D.
Eleştiri bu kardeşim eleştirinin kötüsü olur iyisi olur eleştiri yapmaya hakkımız yoksa silin kanalı rahatlayın öbür türlü tüm videolarınızın sohbet kısmını kapatmanız gerekebilir :3.
Eleştiri yap ama sen ilk yorumunda kabaca yaptın güzel bir dilde yapsan ne olurdu :D

DöşüKıllı

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Valla videoda o kadar gülünecek bir şey yoktu. Gülmekten öldük demişsiniz de bizim normal arkadaş ortamımızda daha eğlenceli muhabbet dönüyor. Ayrıca bazı yerlerde sırf susuyorsunuz ne tepki var ne bir şey. Ayrıca video da ırkçılık yapmasaydınız iyidi.