Cs:GO | Hizmet Madalyası Nasıl Alınır

MrTalha

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

CS:GO Hizmet Madalyası Nasıl Alınır?

Counter Strike: Global Offensive hizmet madalyası nasıl alınır?
Ne gibi şeyler gerektirir? Neler yapmak gerek? Gibi soruların cevaplarını bu konu altında bulabileceksiniz. Yani kısaca CS:GO Hizmet Madalyası Nasıl Alınır? konumuza hoş geldiniz. Konumuz hakkındaki eksikleri bizlere yorum atarak belirtebilirsiniz. Daha fazla uzatmadan gelin Counter Strike Global Offensive oyununda hizmet madalyası nasıl alınır onu anlatalım.

CS:GO hizmet madalyası almak için ikincil rütbenizin
40 Level olması gerekli. Yani rekabetçideki rütbenizin değil, oyun oynayarak kazandığınız tecrübeler doğrultusunda artan rütbenizin 40 level olması gerekiyor. Zaten rekabetçide 40 level diye rütbe bulunmuyor :) Cs:Go sayfasına girdiğiniz zaman
zaten profiliniz gözüküyor. Hesabınız 40 Level ise profilinizde

'Hizmet Madalyası Al' şeklinde bir bton olur. Ona tıkladınız
zaman yıla göre madalyanızı alırsınız.

Not: Hizmet Madalyasını aldığınız takdirde 40 leveliniz sıfırlanır. Yani bu demek oluyor ki bu işlem sonucu rekabetçi maça girmek için yine levenizi arttırmanız gerekiyor. Zaten ilk başta level atlatmak oldukça kolay olduğu için hiçbir sıkıntıyla karşılaşacağınızı düşünmüyorum.

Formumu Beğendiysen Beğenmeyi ve Yorum Atmayı
Unutma!!
İyi Forumlar ^^

Son düzenleme:

Poyro

Super Smash Brothers for Nintendo Switch
En iyi cevaplar
0
Peki bu 0 levelle rekabetçiye girermiyiz?

NightBersein

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Poyro hayır giremessin. İlk önce Basit Eğlence gibi modlarda 2 levele kadar yükselmelisin ki ilk hesabı aldığınızda haftalıp exp bonusu oluyor. Yani çok kolay atlarsınız.

WitherLegend

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Yararlı bir konu, peki rütbemiz sıfırlandı diyelim 0'dan tekrar 40'a geldiğimizde ne oluyor?

TheDivision

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Tekrar madalya almaktan daha çok 2017 hizmet madalyanızın şekli değişir. Yani madalyaya yeni şeyler eklenir diye biliyorum ben. Ellerine emeğine sağlık.

darkdeath53

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Anlatım çok güzel başarılarının devamını dilerim :)