CS GO kaç GB? CS GO ne kadar yer kaplar?

Zariarius

People will destroyed when they kill each other...
En iyi cevaplar
0

CS GO kaç GB? CS GO ne kadar yer kaplar?
Merhaba değerli forum sakinleri! :)
Bugün size son zamanların popüler oyunu olan CS GO'yu oynayabilmek için ne kadar depolama alanına ihtiyacınız olduğunu anlatacağım.

Öncelikle çok az da olsa oyundan bahsedelim, CSGO yapım ve dağıtımını Valve'ın üstlendiği çevrim-içi bir FPS oyunudur. Oyunun piyasaya çıkışı 21 Ağustos 2012'de gerçekleşmiştir. Oyun birçok platform için yüklenebilir, oynanabilir. (Microsoft Windows, OS X, PlayStation 3, XBOX360, Linux). Oyuna steam üzerinden erişebilirsiniz.

csgo_banner.png

Gel gelelim CS GO'nun kaç GB olduğuna!
CS GO'yu oynayabilmek için yaklaşık olarak, 15 GB depolama alanına sahip olmanız gerekmektedir.
Bellek bakımından Windows ve Mac OS X için 2 GB RAM yeterli olurken, steamOS + Linux seçeneği 4 GB RAM gerektirir.

İlk bakışta "Ohoo, 15 GB inene kadar yaşlanırım ben!" gibisinden bir düşünce geliyor aklımıza.
Eğer benimki gibi yavaş bir internetiniz yoksa, bazı püf noktalarına dikkat ederseniz iner, sıkıntı yapmayın. :D
İndirme işleminin daha hızlı olması için gece-sabah saatleri arasında indirmeyi deneyebilirsiniz. Siz uyurken o ine dursun. :)
Hem çevrim içi oynanabilmesi hem de grafiklerin bu denli etkileyici olması için 15 GB yeterli.
Onun dışında, oyun steam üzerinden 24,00TL'ye satılıyor.
Fiyatı da böyle bir oyuna göre gayet normal bence.

CS GO'yu steam'den indirmek için şu bağlantıyı adres çubuğuna kopyalayabilirsiniz.
store.steampowered.com/app/730/CounterStrike_Global_Offensive/

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Konu sadece kaç gb olduğu üzerine kurulmuş.Bi kaç şey daha ekleseydin fazla sade olmazdı.
Not: 16 GB -_-

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyunun depolama alanına bakmayın. Yaklaşık 6 GB kadar bir şey iniyor Steam'de. Gerisi sonradan indiriliyor. Yani 6 GB yüklendikten sonra oyuna girebiliyorsunuz.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Konu sadece kaç gb olduğu üzerine kurulmuş.Bi kaç şey daha ekleseydin fazla sade olmazdı.
Not: 16 GB -_-
Konunun konusu, bahsedilen şey GB üzerine kurulu. Neden pastanın yanında börek yiyeyim ki? Bir konuda bahsedilen şey oyunun GB sayısı. Konuda bundan bahsediliyor. Her şeye bu tür kopyala, yapışır eleştiriler yapmak yerine daha yapıcı eleştirilerde bulunursan sende bende bu arkadaştan çok güzel konular okuruz.

AtomyTR

Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Konunun konusu, bahsedilen şey GB üzerine kurulu. Neden pastanın yanında börek yiyeyim ki? Bir konuda bahsedilen şey oyunun GB sayısı. Konuda bundan bahsediliyor. Her şeye bu tür kopyala, yapışır eleştiriler yapmak yerine daha yapıcı eleştirilerde bulunursan sende bende bu arkadaştan çok güzel konular okuruz.
Anlatmak istediğim konunun çok kısa olduğu ve biraz daha uzun yapmasını istemem :)

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Anlatmak istediğim konunun çok kısa olduğu ve biraz daha uzun yapmasını istemem :)
Bahsedilen konu gereği konu kısa olmuş. Her şey olması gerektiği gibi olmuş. Zaten konunun daha uzun olmasına lüzum da yoktu. Ek olarak bu şekil bana açıkladığın gibi eleştirmek yerine niye saçma sapan yerlere giriyorsunuz ki?

AtomyTR

Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Bahsedilen konu gereği konu kısa olmuş. Her şey olması gerektiği gibi olmuş. Zaten konunun daha uzun olmasına lüzum da yoktu. Ek olarak bu şekil bana açıkladığın gibi eleştirmek yerine niye saçma sapan yerlere giriyorsunuz ki?
Arkadaşın yaptığı konu gerçekten kısa.En azından ortalama uzunlukta olabilirdi.Normalde direk internetten bulurum.Ya da ürünün satış sayfasında ki açıklamaları okurum ?
Ek bilgi ekleyebilirdi.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Arkadaşın yaptığı konu gerçekten kısa.En azından ortalama uzunlukta olabilirdi.Normalde direk internetten bulurum.Ya da ürünün satış sayfasında ki açıklamaları okurum ?
Ek bilgi ekleyebilirdi.
O zaman her konuyu gereksiz uzatalım. Fark ettin mi bilmiyorum ama burasıda internet ortamında. Bizde siz internette araştırınca bizde okuyup bilgilenin, biz yeni bir kişi siz yeni bilgiler öğrenirsiniz. Kısaca iki tarafta kârda...

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
gereksiz boş bir konu berbat olmuş sonra efendim neymiş forumda eski ortam kalmamışmış tabi kalmaz

yavuzkel

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Belli bir zamandan sonra oyun oynanamamaya aşlıyor 4 tane hesabımı sattım

yavuzkel

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neden, oyunu almayı düşünüyorum da.
Ya al alma demiyom ama PC ve internetin ortalaması yaramıyor bu oyuna belli bi zaman sonra makıneyı yoruyor netıde etkiliyor tüm pc csgo ya çalışıyor yanı güzel bi pc olması şart yoksa elınde olan pc yide yiyo bitiriyo :D