CS:GO Kan Silme Kodu

WheeZeTR

Live together, die alone.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1545933167906.png

1546013363787.png

1545933229847.png

CS:GO Kan Silme Kodu

Öncelikle selamlar değerli forum üyeleri bugün sizlere ''CS:GO Kan Silme Kodu'' adlı konumu sunacağım. İyi okumlar.

1546013506024.png

CS:GO Kan Silme Kodu Ne İşe Yarar?

CS:GO oyununda görseller ve efektler çok önemlidir. Özellikle turnuvalarda vs. yerlerde sıklıkla kullanılır. e spor oyuncuları bu olaya çok önem verir.
Bazı oyuncular, oyundaki bu efektlerin fazlalık ve boş olduğunu düşünürken bazıları ise bunun gayet gerekli bir şey olduğunu düşünmektedir.
Bu efektlerin kapatılması veya açılması için bir komut yapılmıştır. Bu komutu, oyun içindeyken konsola girip oyun içindeki efekt ve görseli açıp veya kapatabilirsiniz. Ayarlar bölümünde yer almadığı için bunun gibi küçük efektler, detaylar komut panelinden yapılıyor. Şahsen kendimde bu kodu kullanıyorum. Eğer sizde bunun gibi ufak ayrıntılara önem veriyorsanız kullanmanızı tavsiye ederim. Şahsen ben bu kodu kullanıyorum.

Kan silme kodunun oyun içinde size büyük bir yardımı dokunacaktır. Hem daha yüksek FPS hem de daha temiz bir görüntü sağlayacaktır. Birazdan sizlere vereceğim kod sayesinde sadece kanları değil. Çıkan mermi, bomba vb. izleri de silebileceksiniz. Ayrıca birçok e sporcu da bu kodu kullanmaktadır. Peki bunun başka ne faydası var derseniz örneğin bir adama vuracakken arkasında kan, mermi, bomba izi vs şeyler vardır ve bu yüzden dikkatiniz dağılıp adamı elinizden kaçırabilirsiniz. Bazı e spor oyuncuları bu yüzden kaybetti. Bazı oyuncular kan ve mermi efektlerinin ekranda çok uzun süre kalmasından rahatsızlar ve şikayetçiler. Bu kodu sizinde kullanmanızı tavsiye ediyorum. Bu kod umuyorum ki size yardımcı olacaktır. Dilerseniz kan silme kodunu nereye yazacağımıza geçelim.
Kodu steam'in içinde bulunan config dosyasını açıp içine aşşağıda yazdığım kodu yazın. Eğer yapamazsanız oyun içinden konsolu açıp oraya yazmanız gerekecek.

1546013325749.png

Kan Silme Kodu

Kan silme kodu : ''r_cleardecals'' budur. Fakat biz bunu bir tuşa atayalım her zaman konsolu açıp yazacak değiliz ya. :)
Kan silme kodunu hangi tuşa ayarlamak istiyorsak '' bind N “+speed; r_cleardecals '' bind'den sonraki kısma hangi tuşa ayarlayacağımızı yazıyoruz ben mesela N tuşuna ayarladım.
Başka bir örnek olarak '' bind U “+speed; r_cleardecals ” '' burda ise U tuşuna atadım kan silme kodunu. Eğer siz, ben herzaman ses çıkarmadan, pusarak giderim diyorsanız ''Shift'' tuşuna atayabilirsiniz veya ben yavaş oynayınca sıkılıyorum hep hızlıca oynarım diyorsanız ''W'' tuşuna atayabilirsiniz. Hangi tuşa atayacağınız size kalmış bir şey. Bunu ayarladıktan sonra kan izi, mermi vesayre şeyleri silmek istediğinizde bir kere atadığınız tuşa basın silinecektir.

1546013478997.png

Evet, bir konumuzun daha sonuna geldik. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Eğer yardımcı olabildiysem yorum atmayı ve beğenmeyi unutmayın! İyi günler, iyi forumlar.

Son düzenleme: