Yardım CS GO maça girerken oyundan atma hatası

baTuone55

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar lütfen bilen biri varsa yardımcı olsun . Dün çok güzel oynuyorudm oyunumu bikaç rekabetçi maç attım ve oyundan çıktım . Bugün oyuna girdim , maçı başlattım fakat harita yüklenme ekranından sonra hiçbir hata vermeden masaüstüne atıp oyun kendiliğinden kapanıyor . Çözümü nedir bilen varsa anlatsın da kurtulayım

not : windows'tan tutun ekran kartına her şeyim güncel , sistemim 64 bit , i5 10400 , amd rx550

denediğim yöntemler : oyunu silip tekrar kurmak , oyun dosyalarını steamden tekrar onarmak

Nxymn

Warum diese games? Sei doch einfach Straight.
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Dosya doğruladın mı? Eğer yeni harita ise 32 bit Windows'ta açılmayabilir. Sistem yeterli. Tüm Windows güncellemelerinin yapıldığına da emin ol.

aslanibrahim44

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar lütfen bilen biri varsa yardımcı olsun . Dün çok güzel oynuyorudm oyunumu bikaç rekabetçi maç attım ve oyundan çıktım . Bugün oyuna girdim , maçı başlattım fakat harita yüklenme ekranından sonra hiçbir hata vermeden masaüstüne atıp oyun kendiliğinden kapanıyor . Çözümü nedir bilen varsa anlatsın da kurtulayım

not : windows'tan tutun ekran kartına her şeyim güncel , sistemim 64 bit , i5 10400 , amd rx550

denediğim yöntemler : oyunu silip tekrar kurmak , oyun dosyalarını steamden tekrar onarmak
aynı sorun bende de oldu akşam güzelce oynadım gece saat 2 gibi skin aldım oyuna girdim atolye haritası açılıyor ama normal maça girmiyor

PlueTaHa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Belki sunucularda bir sorun çıkmıştır, sorun düzeldi mi ?