Cs:Go mu PUBG mi

Pubg mu csgo mu

• PUBG

• CS:GO

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

gamet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
CS:GO Csgo nedir ? biz bunu anlatıcağız ve yorum yapıcağız Cs:go bildiğiniz üzere ücretsiz oldu ve bu tepkilere yol açtı ben smurf hesap açtım hilelerden önümü göremiyorum!! Valve 21 level olanı seçkin hesap yapıyor ama bunu yapmak biraz zor hilelerle boğuşmak zorundasınız ama hile olmayana denk gelirseniz kolay! Csgo bir Fps oyunudur ve karşısına yeni bir rakip:ninja:Pubg yakın zamanda deliler gibi oynanan bu oyun yüzünden ücretsiz oldu oyuncular bize gelsin diye ama işe yaradığı pek söylenemez hileler yüzünden gerçek oyuncular bu ne böyle diyip pubg ye geri dönüyor bana şunu sorucaksınız pubg ye para veriyor neden csgo ya para verip hilelerden kurtulmuyor ! Bakıyorlar beğenmiyolar ve gidiyorlar. ————————-PUBG————————— Peki pubg ney? Başlamadan önce neden bu iki oyunda tavuğa taktı analamadım djsjsjj neyse konuya başlıyım pubg csgo ya fark attı oynanma rekorları kıran battle royal oyunudur okadar çok oynanmaktadır ki bazı ülkelerde yasaklanması bile düşünülmüştür. Ama birçok bugu ve kurucuların bilerek koyduğu saçma şeyler var o kadar oyanan bir oyuna rağmen çok fazla bug var peki kurucuların koyduğu şeyler ölmeyen TAVUK ??? Bunlar gibi neyse bu günlük bu kadar günde 2 konu açıyorum bu kadar iyi yani demi hadi bb csgoyu oyluyorsanız yorumlara #Cs:Go pubg ise #Pubg beni beğenmeyi unutmayın ! Bay bay:asık:

Son düzenleme:

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
birincisi: bu da açtığın bir diğer boş konu.
ikincisi: csgo bir FPS (first person shooting) oyunu iken pubg bir battle royal oyunudur. ve bu iki oyun birbirinden farklı klasmanda olduğu için karşılaştırılamaz.
üçüncüsü: fortnite ile pubg karşılaştırmanı anlarım da bu ne?

gamet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Csgo ise #Cs:Go pubg ise #PUBG

Daaydreamer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
3
Battlefields isminde Minecraft için battle royale mini-game var. Diğer iki oyunu da benim pcde iyi oynayamadığım için (FPS sorunları) Battlefields diyorum.

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
roblox'ta overwatch.

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
CSGO F2P.
PUBG PARALI
Csgo : Hackli vb çıkabilir.
PUBG : Aşırı derece ender.
CSGO : nooblar çıkabilir.
PUBG : Çıkabilir fakat ender.
CSGO : Bana göre oyunun son kullanma tarihi geçti.
PUBG : Hala ginede güzel bi oyun. Updateler gelmeye devam ediyor.

Vearthx

-- play.ahbaplarmc.net -- 1.16.5 & 1.20.1 Survival
Sponsor
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
şu an hiç biri değil. CS:GO gözümden düştü, ben aylardır oyuna girmiyorum çar durduk yere VAC BAN yedi.
Sebebini bilmiyorum fakat ban sebebi Hile olarak gözüküyor ki hayatımda hiç hack dosyası görmedim CS:GO'da :D

Nxymn

Warum diese games? Sei doch einfach Straight.
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
bence ikiside iyi