CS GO Overwatch Xray

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
gamer.png

pjp1cdyqbj9bhahodmxj.jpg

CS GO Overwatch X-Ray
Gözü pek nişancılara merhabalar!
Bugün sizlerle birlikte CS GO hakkında bir şeye daha göz atacağız. Çayınızı alıp bu uzun soluklu konuyu okumaya başlayabilirsiniz.

Overwatch
Overwatch terimini bilmeden konuya geçmek hata olur sanırım. Overwatch, tecrübeli CS GO oyuncusunun insanları tedirgin eden veya onları huzursuz eden oyuncuları inceleyip onlar hakkında karar vermesidir. İnceledikleri oyunculara her zaman ceza kesmezler. Örneğin bir oyuncu hile kullanıyorsa tecrübeli bir CS GO oyuncusu onu izler. Bu kişinin adı inceleyen kişi göremez. Adı o kişiye The Suspect yani şüpheli olarak karşısına çıkar. Kişi şüpheli kişinin toplam sekiz maçını izler ve onun hakkında bir hüküm bildirir. Bu hüküm o kişinin oyundan uzaklaştırılması ya da suçsuz olması şeklinde olabilir. Bunun yanında eğer kişi emin olamazsa onu atlar ve diğer oyunculara göz gezdirir. Peki şimdi aklınıza atlanan oyuncuyu kim inceleyecek, gibi bir soru gelebilir. Bunun cevabını da verelim. Şüpheliyi izleyen kişi şüpheliyi atlarsa başka biri o şüpheliyi izler. Yani bu konuda herhangi bir derdiniz olmasın.

hqdefault.jpg

Nasıl Denetleyen Kişi Olurum?
Eğer Overwatch hakkında iyi kötü bilgilenmiş isek şimdiyse nasıl bir kişiyi inceleyip o kişi hakkında hüküm bildirmeyi anlatalım. Tabii ki oyun her önüne gelene bunu vermez. Bunun için 150 rekabetçi maçı kazanmalısınız. Bunun yanında oynama süresi, şikayet alma gibi birçok etken vardır. Zaten uygun şartları sağlıyorsanız Overwatch sizlere gelmektedir.

Overwatch Sistemine Düşme
Şimdiyse Overwatch sistemine hangi sebeplerden dolayı düşebilirsiniz, ondan bahsedelim. Oyunda hile kullanmak, takım arkadaşına saldırmak, oyun sırasında oyundan çıkmak, oyunda aktif olmamak gibi sebeplerden Overwatch sistemine düşebilirsiniz. Yani sizde aynı diğer oyuncular gibi kontrol edilirsiniz. Aşağıda birini raporlama sistemini görebilirsiniz.

steamworkshop_webupload_previewfile_294510159_preview.jpg

X-Ray
Tabii oyuncuları izlerken komutlar da kullanabilirsiniz. Aşağıda X-ray ile ilgili olan komutu bırakıyorum.

f.png
Bu konuyu da sizlerle birlikte arşivin tozlu sayfalarına gönderiyoruz.
İyi Forumlar!

Son düzenleme:

Logarech

▐━━━━━━━━━▌
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Vay be böyle bir şey olduğunu yeni öğrendim. yararlı konu

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bana gelmişti, sürekli inceleyip kararımı gönderiyordum. Sonra amele işi olduğunu farkedip bıraktım. Ödül falan da vermiyorlar ki csgo camiasını temiz tuttuğumuz için.

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Overwatch, zaman kaybıdır. Garantisini veriyorum işin yoksa sadece ''Hugola'' gibi video çekmek için kullanabilirsin. Tabi topluluk seni cringe ve linç etmezse :)