byElysion

fara á brott með víkingum, standa upp í stafni
Emekli
En iyi cevaplar
58
Ruh hali
gamer logo.png

CS GO Panorama1.png

CS GO Panorama
Arkadaşlar biliyorsunuz ki Counter-Strike: Global Offensive'in arayüzü bu yıla kadar değiştirilmemişti sebebi ise sanırım oyuncular
tarafından bir şikayetin yapılmamasıydı.
Bana soracak olursanız çok da yerinde bir güncelleme olmuş.
Eski arayüz artık gerçekten de eski kıvamına gelmişti, modern gözükmüyor ve oyuncular 6 yıldır aynı arayüzü görmekten bıkmıştı.

ayraç1.png

Panorama'ya nasıl geçiş yaparız ?
Steam>Kütüphane>CS GO>Sağ tık>Özellikler>Betalar>"panorama – Panorama UI Preview" diyerek betaya katılmış oluyorsunuz fakat direkt olarak oyuna giremiyorsunuz ilk olarak 469mb boyutunda güncellemeyi indirmelisiniz.
Panorama Geçiş.png

CS GO Panorama Arkadaş Menüsü.png
Panorama güncellemesinin profil kısmında en çok beğendiğim şeyler arka planın renk tonu ve yazıların beyaz renk olması.
Şöyle bir göz atarsak rekabetçi rütbenizin yanında direk kazanma sayınız yazmıyor. Bunun yerine farenizi rütbenizin üstüne götürdüğünüz zaman kazanma sayınız yazıyor.

CS GO Panorama Silah Görünümü.png
Silahların animasyonlu ve 3 boyutlu gözükmesi gerçekten güzel bir değişiklik olmuş.

CS GO Panorama Ayarlar Bölümü.png
Ayarlar bölümünün yazılarının renklerinin ve fontlarının değişmesi çok hoş olmuş. Arka plana gelirsek bu renkler ile hiç sırıtmamış.

CS GO Panorama Kasa Açılım.png
Kasa açılımı ve animasyonları gördüğünüz gibi gayet güzel görünüyor.

CS GO Panorama Satın Alma Menüsü.png
Satın alma menüsü çok çok iyi olmuş, bu güncellemede en beğendiklerim arasında ön sıralarda.

CS GO Panorama Seçim Ekranı.png
Takıma girme ekranını çok beğendim özellikle karakterlerin 3d olarak koyulması çok hoş olmuş.

CS GO Panorama Tab Görüntüsü.png
Tab görünümü de güzel olmuş pek bir değişiklik olmasa bile renkleri çok hoş.

CS GO Panorama Haberler Bölümü.png
Haberler kısmında pek bir değişiklik göremedim açıkçası.

Market ve Kasa Anahtarları Kısmı.png
Sol-alt kısımda ise, kuponlar, mağaza, anahtarlar ve market bölümleri bulunmaktadır.

CS GO Konusu İçin6.jpg

Siz bu güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz forum ahalisi?