TheDivision

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
cs-go-kodu.jpg

CS:GO Para Kodu Nedir?

Counter Strike Global Offensive kategorisindeki bir diğer konumuz olan Counter Strike Global Offensive para kodu nedir, para nasıl alınır yani kısaca para ile ilgili bütün bilgilerin bulunduğu Counter Strike Global Offensive para kodu konusuna hoş geldiniz. Öncelikle topluluk sunucumuza veya botlarla oynarken yapacaksanız botlarla maçımızı açıyoruz. Tabikide bu komutları kullanmak için topluluk sunucularında yetkinizin olması da lazım. Bunu da belirtelim. Konsolumuzu açıyoruz ve aşağıda bulunan kodlarla oyuncuların paralarıyla ilgili her şeyi ayarlayabilirsiniz. Örneğin oyuncuların kaç parayla başlayacağı, oyuncuya özel ödül olarak parayı, takıma ödül olarak parayı dahi ayarlayabiliyorsunuz. Neyse ben daha fazla uzatmadan kodlara geçelim.

mp_startmoney > Bu komut ile raunt başında kaç para ile başlanıldığını ayarlayabiliyorsunuz. Nasıl mı? Örneğin oyuncuların raunt başı 900 dolar ile başlamasını istiyorsanız mp_startmoney ''900'' yazıyorsunuz ve oyuncular 900 dolar ile oyuna başlıyor. Bunu dilediğiniz bir sayı yapabilirsiniz. Fakat 3000 ve yukarısı değerler oyunun tadını kaçıyor benden söylemesi.

mp_playercashawards > Oyunculara ödül olarak verilen parayı ayarlar. Yani oyuncuların raunt sonrası ödül para verilmesini istiyor musunuz, yoksa istemiyor musunuz? Eğer istiyorsanız mp_playercashawards 1 yazarak izin verirsiniz, istemiyorsanız da mp_playercashawards 0 yazarak kapatabilirsiniz.

mp_teamcashawards > Oyuncuların yanı sıra burada takıma verilen ödül paranın iznini ayarlar. Burada da yine aynı şekilde mp_teamcashawards 1 ile izin verirsiniz mp_teamcashawars 2 ile de engellersiniz.

mp_maxmoney > Oyuncuların ulaşabileceği maximum yani en fazla para miktarını ayarlama komutudur. Örneğin ben oyuncuların ulaşabileceği en fazla parayı yani maxiumum parayı 1000 yapmak istiyorsam mp_maxmoney ''1000'' yazıyorum ve oyuncuların ulaşabileceği maximum para miktarı 1000 oluyor. :)

Konumuz bu kadardı. Counter Strike Global Offensive para kodu konumuzun sonuna geldik. Konu hakkındaki yorumunuzu belirtmeyi unutmayın. İyi forumlar dilerim ^^

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sadece 4 tane kodun açıklanması biraz kısıtlı kalmış gibi. Tabi sadece para kodu diye geçtiği için böyle yaptığını anlayabiliyorum ama daha kapsamlı bir konu olması biraz daha iyi olurdu diye düşündüm. :)

Son düzenleme:

TheDivision

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Paranın CS:GO'daki evrimi oluyor bu da herhalde :/

Şaka bir yana da sadece 4 tane kodun açıklanması biraz kısıtlı kalmış gibi. Tabi sadece para kodu diye geçtiği için böyle yaptığını anlayabiliyorum ama daha kapsamlı bir konu olması biraz daha iyi olurdu diye düşündüm. :)

İlk 800 yazmıştım, sonra 900 yaptım. Diğerlerini değiştirmeyi unutmuşum ya :) Kusura bakmayın. Yorumunuz için teşekkür ediyorum.

MrTalha

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ellerine Şağlık Konunu Çok Beğendim Başarılar...
:şapka: