CS:GO Saklambaç Map

Konu sizin için yararlı oldu mu?

  • Evet, benim için yararlı bir konuydu.

    Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır, benim için gereksiz bir konuydu.

    Kullanılan: 0 0.0%

  • Kullanılan toplam oy
    0

Nooxy

NACSSHOST.COM
Mesajlar
329
En iyi cevaplar
1
Beğeniler
158
Puanları
500
Ruh hali

csgo.png


CS:GO Saklambaç Map

Öncelikle konuma hoş geldin! Dostum, eğer dondurmanı hazırladıysan sana CS:GO Saklambaç Haritalarını tanıtmak isterim. Sen de bu arada dondurmanın keyfini sürersin ne dersin? Öyleyse hadi o zaman ne bekliyoruz konumuza giriş yapalım.

Hepimiz çocukluğumuzda önüm, arkam, sağım, solum sobe saklanmayan ebe diyerek geçirdiğimiz günleri hatırladık değil mi? O zaman şimdi bu zevki birazda Counter Strike: Global Offensive'de geçirelim. Öncelikle biraz harita araştırması yapmam gerekiyor hemen dönerim! Evet, döndüm kısa bir araştırma sonrası elime şu haritalar ulaştı ama ondan önce sizlere daha fazla nasıl harita bulabileceğinizi anlatmam gerekiyor.

1. Öncelikle Steam kütüphanemize giriyoruz.

2. Counter Strike: Global Offensive yazısına geliyoruz.

3. Gelen sayfada "Atölyeye göz at." kısmına tıklıyoruz.

4. Sağ tarafta bulunan arama kısmına "Hide and seek" veya "Hide & seek" yazıyoruz. Böylece saklambaç haritalarını bulabilelim.

5. Beğendiğimiz bir haritanın atölye sayfasına giriyoruz.

6. Girdiğimiz sayfanın az aşağısında yeşil bir "Abone ol" butonu yer almakta, bu butona tıklayarak haritayı oyunumuza indiriyoruz.

7. Atölyede bulunan ögeleri veya haritaları indirmek bu kadar kolay aslında o zaman şimdi haritalarımıza geçebiliriz.

İlk haritamız REUX - Hide and Seek - Saklambaç haritası

Harita 22 Aralık 2017'de atölyede yerini almış, haritanın yapımcısı REUX ve haritanın boyutu sadece 4.6 Mb. Arkadaşlarınızla oynanabilir güzel bir harita çok fazla FPS düşüşü yapmayacağına eminim. Haritaya ait birkaç görsel ve video bırakıyorum :)
Unutmadan haritanın Steam atölye sayfasınada aşağıdaki spoyler kısmını açarak ulaşabilirsin.Haritaya ait bir video (REUX tarafından çekilmiştir.)Diğer haritamız ise Hide_And_Seek Fiber

Bu haritamızın yapımcısı ise FİBEROYUNCU harita hakkında resim ve açıklama eklenmediği için haritanın nasıl olduğu bilemiyorum fakat toplam 19.066 abonesi mevcuttur.
Haritanın Steam atölye sayfasını aşağıdaki spoyler kısmını açarak ulaşabilirsin.

Son haritamız ise gönüllerimizde CS 1.6 zamanından beri taht kurmuş olan De_dust2 hide and seek haritası var

Bu haritanın yapımcısı nevesoff.ru harita boyutu 14 Mb. Arkadaşlarınızla birlikte saatlerce sıkılmadan oynayabileceğiniz bir harita eğer çok kişi olarak oynarsanız zaten tadından yenmez bu haritamızda resim veya video bulunmuyor indirerek arkadaşlarınızla doyasıya eğlenebilirsiniz.

Zaman ayırıp konumu okuduğun için çok teşekkür ederim bir sonraki konumuzda görüşmek dileğiyle hoşçakalın!
 


Son düzenleme:

Üst