• rabisu

    Hytale Türkiye

CS:GO Süre Uzatma Kodu

ruddeTR

Emektar Üye
Mesajlar
605
Beğeniler
673
Puanları
2,095
Ruh Hali
#1

CSGO time bomb.jpg


CS:GO Süre Uzatma Kodu
Selamlar! Bu konu altında CS:GO'da bir roundun veya ısınma zamanının bitiş sürelerini ele alacağız.

Kod
Kodu ilk maddede verelim ki, sadece kodu isteyen arkadaşlar direkt alsın, detaylarını da isteyen arkadaşlar aşağıdan okuyabilirler. :)
Aşağıda listeli komutları kullandığınız zaman, sürelerin güncellenmesi için oyunu aşağıdaki komutla yeniden başlatmanız gerekir:
mp_restartgame 1
Aşağıdaki kodla hilelere izin verelim:
sv_cheats 1
Isınma süresini değiştirmek için:
mp_warmuptime <dakika(sınırsız istiyorsanız 999999999)>
Klasik roundlarda oynanma sürelerini değiştirmek için:
mp_roundtime_defuse <dakika>
Rehine ele geçirme modundaki roundlarda oynanma sürelerini değiştirmek için:
mp_roundtime_hostage <dakika>
not: Hatırlatmak lazım, klasik ve rehine ele geçirme modlarında oyun en fazla round başına 60 dakika oynamanıza izin veriyor.

Ne işe yarar?
Genellikle bir arkadaşınızla haritada gezmek isterseniz veyahutta bomba atım taktiklerini incelerken yerel sunucularda uzun süre vakit geçirebilirsiniz. CS:GO'nun varsayılan sürelerinin 2 dakika gibi bir zamanlarda olmasına karşın, Valve bu süreyi değiştirmenize gerek olabileceğini düşünmüş ve oyuna round sürelerini değiştirmek için komutlar eklemişler.
Ayrıca tam olarak konumuz sayılmasada rekabetçi maçlarda yükselmek istiyorsanız bu şekilde internetten bomba atım taktiklerini inceleyipte oyun içerisinde round zamanını 60 dakika yapar ve bu bomba taktiklerine çalışırsanız her rekabetçi maçınızda mutlaka öğrendiklerinizden birkaçı işinize yarayacaktır.
Rehberimize vakit ayırdığınız için teşekkür ederim. Herhangi bir sorunuz olursa konu altından sormaktan çekinmeyin, iyi forumlar! :)