CS GO Vac Ban Kaldırma

byElysion

fara á brott með víkingum, standa upp í stafni
Emekli
En iyi cevaplar
58
Ruh hali
minecraft-türk-oyun-forumu.png

CS-GO-wallpaper-HD-image.jpg

CS GO Vac Ban Kaldırma
Selam dostlar! Bugün CS GO VAC hakkında bilgi vereceğim ve kaldırılabilir olması hakkında size bilgiler vereceğim. Umarım hile kullanmadığı halde ban yiyen oyunculara bir çözüm bulabiliriz.
CS GO Vac Ban Yiyen Profil Nasıl Gözükür?
"Çevrimiçi" yazısının altında bulunan bölgede şöyle bir yazı bulunur: "Kayıtlarda 1 VAC yasaklanması" işte bu ban yediğinizin üzücü bir damgasıdır.
cs go vac ban örnek.png
Arkadaşlarınızı ban yemişsin diye kandırmak istiyorsanız tam size göre bir site hazırlamışlar:
vacyourfriends.com

Counter Strike: Global Offensive VAC(Valve Anti Hile Sistemi) Nedir?
Oyunu oynayan oyuncu 3.parti bir hile programı kullanıyorsa ve VAC koruması olan bir sunucuya bağlanmışsa, VAC adlı sistem kullanıcıyı fark ediyor, ardından VAC korumalı sunucularda oynamanızı yasaklıyor. VAC sistemi, hileleri hile imzalarını kullanarak kolay bir şekilde bulmaktadır. Valve Anti-Hile'nin olayı 3. parti programlarını tespit ederek oyundan kalıcı olarak uzaklaştırmaktır. VAC ban yediyseniz, yediğiniz banı asla kaldırtamazsınız, çünkü yasaklamayı sistemin kendisi yapmaktadır.
Hile hiçbir zaman size bir katkı sağlamaz sadece diğer oyuncuların oyun zevkini bozarsınız ve sinirlerini bozarsınız. Bu sözü aklınızdan çıkarmayın Forum Gamer üyeleri ve ziyaretçileri.

"AMA BİR ÇÖZÜMÜ VAR"

Counter Strike: Global Offensive Owerwatch Banı Kaldıma
Valve "Owerwatch" adlı bir sistem getirdi çünkü sadece Valve ekibinin hilelerle baş etmesi zor olurdu. Böylelikle oyunda tecrübesi olan oyuncular, şikayet edilen oyuncuları izleyebilecek ve hile olup olmadığına karar vererek sonucu Valve ekibine gönderebilecek. Owerwatch sisteminde hesabınızın izlenmesi için tabii ki birilerinin sizi şikayet etmesi gerekli yoksa izlenmezsiniz. Owerwatch sistemine girmek için 150 kazanma üstü ve belirli bir rütbeye erişmeniz gerekmekte. Ayrıca hatırlatmakta fayda var CS GO'da ban kaldırtma sadece Owerwatch yasağı yediyseniz geçerlidir. VAC yasaklaması ile direkt olarak ban yediyseniz kaldırtmanız imkansız. Tabii ki Owerwatch tarafından ban yediğiniz zaman kaldırtma olasılığınız yine düşük. Hile değilseniz desteğe mesaj attığınız zaman tekrar değerlendirilebilir fakat dediğim gibi şansınız düşük. Ayrıca Owerwatch, VAC kapsamına girmektedir.

CS GO Owerwatch Yasaklamasının Kaldırılmasını Talep Etme
Kaldırılmasını istemek için "Steam Destek" bölümüne talep açmanız gerekmektedir. Böylelikle hesabınızı Steam Destek birimi kontrol ediyor ve hile olup olmadığınıza karar veriyorlar. Ayrıca talebinizi ingilizce yazmanızda fayda var.
help.steampowered.com/tr/

"KISACA BİR VAC ÖZETİ"

Arkadaşlar eğer Valve Anti-Hile tarafından direkt olarak ban yediyseniz bu yasaklamayı kaldırmak imkansız. Ama Owerwatch yasaklaması olduysa ve haksız yasaklandığınızı düşünüyorsanız desteğe konu açabilir, yasağınızın kalkması adına bir adım atabilirsiniz. Tabii yine şansınız düşük fakat denemekten zarar gelmez.

Son düzenleme:

Nooxy

NACSSHOST.COM
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
%0,0000000000001 VAC banı kaldırmak eğer ünlü bir oyuncu değilseniz imkansız! Zaten destek oluştursanız bile en az 9 ay sonra geri dönüt sağlanıyor. Bir 25₺ daha cebinizden çıkar bence :D

Eiko

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
%0,0000000000001 VAC banı kaldırmak eğer ünlü bir oyuncu değilseniz imkansız! Zaten destek oluştursanız bile en az 9 ay sonra geri dönüt sağlanıyor. Bir 25₺ daha cebinizden çıkar bence :D
Kqly vac yedikten sonra açılmamıştı. İşin sırrını veriyorum arkadaşlar: 1 bardak soğuk suyu yavaşça sindire sindire içip rahatlarken dünyevi sorunları unutuyorsunuz ve sonrasında temiz hesap diyip birine sattıktan sonrasında yeni bir steam hesabıyla yeni hayatınıza devam ediyorsunuz.

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Overwatch müfettişlerine sadece rapor üzerinden maçlar gönderilmiyor. VAC, CSGO'ya şüpheli (okuma/yazma veya sadece yazma uygulayan) bir program tespit ettiğinde overwatch'a gönderiyor. Hem vac, hem overwatch müfettişleri hata yapacak da hile kullanmamış olacak, sanmıyorum.

Nooxy

NACSSHOST.COM
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Her hileci elbet bir gün VAC, EAC gibi banları tadacaktır!

byElysion

fara á brott með víkingum, standa upp í stafni
Emekli
En iyi cevaplar
58
Ruh hali
Overwatch müfettişlerine sadece rapor üzerinden maçlar gönderilmiyor. VAC, CSGO'ya şüpheli (okuma/yazma veya sadece yazma uygulayan) bir program tespit ettiğinde overwatch'a gönderiyor. Hem vac, hem overwatch müfettişleri hata yapacak da hile kullanmamış olacak, sanmıyorum.
İzlenen videoyu bir oyuncu yorumladığı için belli olmaz. İzleyen oyuncuya göre hiledir fakat normalde hile olmayabilir. Nova 2 + 150 kazanması olanlar izleyebiliyor.

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İzlenen videoyu bir oyuncu yorumladığı için belli olmaz. İzleyen oyuncuya göre hiledir fakat normalde hile olmayabilir. Nova 2 + 150 kazanması olanlar izleyebiliyor.
Videoyu izleyen 1 kişinin kararına bakılmıyor. Ayrıca dediğim gibi csgo.exe'ye veya oyun dosyalarına müdahale eden bir program olmadığı sürece overwatch'a düşmezsiniz.

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
CS:GO.

Gözümde yerlerde olan bir oyundur kendisi.
Herkes hile açıyor, 3,4 hesap'dan ban yiyip tekrar tekrar hesap açıyorlar.
Ve hileleri fixlemiyor valve.
1000 Oyuncuyu bile hak etmiyorlar.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Videoyu izleyen 1 kişinin kararına bakılmıyor. Ayrıca dediğim gibi csgo.exe'ye veya oyun dosyalarına müdahale eden bir program olmadığı sürece overwatch'a düşmezsiniz.
Overwatch'a raporlar düşüyor diye biliyorum. Eğer 3. parti program varsa otomatik banlanılıyor zaten.

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Overwatch'a raporlar düşüyor diye biliyorum. Eğer 3. parti program varsa otomatik banlanılıyor zaten.
Otomatik banlama sadece daha önceden VAC tarafından doğrulanmış uygulamalar için geçerli.
Şüpheli uygulamalar yukarıda da 2 defa açıkladığım üzere csgo.exe üzerinde yazma veya okuma/yazma yapan programlar oluyor. Bunlar olmadan overwatch'a düşmeniz imkansız.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Otomatik banlama sadece daha önceden VAC tarafından doğrulanmış uygulamalar için geçerli.
Şüpheli uygulamalar yukarıda da 2 defa açıkladığım üzere csgo.exe üzerinde yazma veya okuma/yazma yapan programlar oluyor. Bunlar olmadan overwatch'a düşmeniz imkansız.
Overwatch algoritmasını biliyor musun? Kesin konuşamayız bu konuda. Benim dediklerim tamamen sağdan soldan duyma kelimeler. Kesinlik veremiyorum. Fakat sen çok emin konuştun merak ettim.

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Overwatch algoritmasını biliyor musun? Kesin konuşamayız bu konuda. Benim dediklerim tamamen sağdan soldan duyma kelimeler. Kesinlik veremiyorum. Fakat sen çok emin konuştun merak ettim.
CSGO ile ilgili kural, şart vb. yazılarından birinde yazıyor olması gerekiyor. Kural, bahsi geçen uygulamanın csgo.exe'ye bellekte yazma yapması. Bunu yapan programlar şüpheli program sayılırlar ve muhtemelen bir hilenin yeni sürümüdür.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bir kişi hakkında gün içinde belirli sayıda rapor gelmezse kişinin profili ve o an oynadığı oyun Overwatch inceleme ekranına düşmez. 1 Overwatch 3 veya daha fazla kişi tarafından izlendiği için kolay kolay uzaklaştırma cezası alınamayabilir. Yukarıdaki birkaç arkadaşın da söylediği gibi CS:GO dosyaları veya .exe modülünün içine 3. parti yazılım eklenirse VAC tehlikesi doğar fakat bu bir ihtimaldir, kesinkes bir mevzu değildir. Valve hileleri temizlemekte kararlı olsa da arada suçsuzların da bulunduğu aşikar. Haksız bir VAC yasaklanması söz konusu ise ilgili yerlere mesaj atarak bu durumu tersine çevirebilme ihtimali mevcut.