Yardım CS:GO Video kaydetme

koeekoee

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
beyler ben cs yi 4:3 oynuyorum geforce experince'den video çekmek istiyorum fakat video olmuyor 4:3 yaptığımda video olmuyor fakat 16:9 da oluyor bende 16:9 oynayamıyorum 4:3 nasıl kayıt edebileceğimi bilen varsa söylermsiniz lütfen iyi günler.

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Counter Strike:GO'de consolu açıp aşağıdaki komutları girerek video çekebilirsiniz;

1. "record saved_demos_recordname" boşluk kaydın ismi
  2. Kaydı durdurmak için "stop" komutunu yazabilirsin.
  3. Kaydedilen videolar C:\Program Files\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo dizinine "DEM" dosya uzantısı olarak kayıt yapılmaktadır.
  4. Kayıt işlemi bittikten sonra kaydettiginiz videoları izlemek için Play "Name of Demo" komutunu veya ana menüde shift+F2 kombinasyonuyla çektiğiniz videolara göz atabilirsin.

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Bildiğim kadarıyla sesi ayrı kaydetmeniz gerekmektedir. Kısa bir video çekip deneye bilirsiniz.

ankaly

rise above it'
Emektar Üye
En iyi cevaplar
24
Ruh hali
beyler ben cs yi 4:3 oynuyorum geforce experince'den video çekmek istiyorum fakat video olmuyor 4:3 yaptığımda video olmuyor fakat 16:9 da oluyor bende 16:9 oynayamıyorum 4:3 nasıl kayıt edebileceğimi bilen varsa söylermsiniz lütfen iyi günler.

Aşağıdaki adımlar sayesinde hemen hemen her oyunda attığınız vuruşların klibini alabilirsiniz. NVIDIA GeForge Experience'yi açın, ardından ayarlar sekmesine gelin ve "OYUN İÇİ YER PAYLAŞIMI" bölümüne gelip bölümü aktif edin ve ilgili kutucuğun sağ altındaki ayarlar butonuna basın. Açılan sekmeden "Dikkati çekenler" bölümüne gelin, içerisindeki ShadowPlay özelliğini aktive edin ve kayıtların maksimum dosya boyutunu belirleyin. Çıkış yapın, ardından "Video görüntü yakalama" bölümüne gelin. Anında oynatmanın kaydedeceği maksimum video uzunluğunu belirleyin, CS:GO'daki her bir round en fazla 2 dakika 35 saniye sürer, video uzunluğunu buna göre ayarlayabilirsiniz. İşlem bittikten sonra, round başlangıcında kombinasyonu kullanarak arayüzü açın ve Anında Yeniden Oynatma işlevini aktif edin. Güzel bir vuruş yakaladığınızda kaydetme tuşuna basın, bu kadar basit.

Eğer sadece kayıt almak istiyorsanız arayüzün ortasındaki kayıt bölümünden kayıt almanız yeterli. Fakat, eğer 4:3 oynarsanız, video kaydını oyun içinden başlatmanız gerekebilir. Diğer türlü, farklı çözünürlükler arasında geçiş yapmak video kaydını iptal edebilir veya sorunlar çıkarabilir.

mealican

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bir youtuber doğuyor, iyi oynuyorsan güzel anların montajını attığında burada da paylaş bence, izlerim ben

xenebep296

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tam Olarak bilmiyorum ama internetten bulabilirsiniz.