CS:GO Wall Hack Kodu

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
dd.png

1536748309139.png

CS:GO Wall Hack Kodu

Merhaba değerli forum üyeleri, bu konumda Cs go Wall hack kodu hakkında bilgiler vereceğim.

Wall Hack Kodu Nedir?

CS:GO Wall Hack kodu arayanlar ve merak edenler, doğru yerdesiniz. Öncelikle belirtmek isterim ki, bu bir hile değildir. Valve'nin oyuna eklediği bir kod.
Atölye haritaların da, arkadaşlarınızı şakalayabilir ve farklı şeyler deneyebilirsiniz. Bu kod sayesinde rakipleri, bombaları vb. görebilirsiniz.

Sadece komut konsolunu açıp kodu yazmanız yeterlidir, bir şey indirme vb. gerekmiyor.
Kodu yazmadan önce bir kod daha girmeniz gerekiyor, onuda anlatacağım zaten çok basit.
Dediğim gibi, sadece atöyle kısmından açtığınız haritalar da olur. Bu kodu bilmeyen ve yeni başlayan arkadaşlarınızı trolliyebilirsiniz.
Oynayışınızı garip görüp, sizin hile olduğunuzu anlayabilir. Bu yüzden dikkat edin, sonra arkadaşınız dan fırça yemeyin :)

Nasıl Yaparım?

1- CS GO'yu açın.

2- Atölye kısmını seçin ve bir atölye haritası açın.

3- Klavye de Esc'nin altındaki tuşa basın. ''é"'

4- Açılan komut paneline hilelerin aktif olması için ''sv_cheats 1'' yazın. (Hile kodlarına oyunda izin verdiniz.)

5- Hileleri de aktif ettik, daha sonra tekrar konsolu açın. ''r_drawothermodels 2'' yazın. (Wall Hack açıldı.)

Tam olarak bu kadar. Artık özel oyunlar da bu kod sayesinde, arkadaşlarınızı trolleyebileceksiniz ve bombaları vb. görebileceksiniz.
Eğer hileleri kapatmak istiyorsanız, ''sv_cheats 0''
Kapatmak istiyorsanız, ''r_drawothermodels 1” yazmanız yeterli olacaktır.

Konsol Açılmıyor

''é'' tuşuna basınca konsol açılmıyorsa, bu adımları uygulamanız yeterlidir.
Adsız.png

Oyun ayarları > Gösterge > Geliştirici Konsolunu Etkinleştir, bu kısmı Evet yapacaksınız.
Şimdi oyuna girin ve bakın, artık o tuşa bastığınız zaman konsol açılacaktır. Dediğim gibi esc tuşunun altında bulunur.

Arkadaşınızı trollemek için en iyi kod bu. Ayrıca bomba ve rakip dışında kutu, bidon vs görebiliyorsunuz.
Bazen rakip gözükmeyebilir, sağa sola hareket ederek rakibi görebilirsiniz.

Bu kod sadece özel haritalar da çalışır. Bir topluluk sunucusun da eğer yetkili değilseniz kullanamazsınız.
Yetkili olduğunuz bir sunucu varsa, orada da kullanabilirsiniz.

Özel harita da kullanacağınız zaman, lobiyi illa sizin kurmanız gerekmiyor. Öbür arkadaşınız kursa yine hile yapabilirsiniz.
Arkadaşınızın sv_cheats 1 yazması gerekiyor, onu kandırıp yazdırabilirsiniz. Bazı kişilerde otomatik yazılı oluyor, oda sizin şansınıza artık. :)

Bu kod zaten normalde eğitim amaçlı. Aimi geliştirmek için kullanılır ve işe yarıyor
Ama arkadaşlarınızı da trollemeden olmaz. :)
Arkadaşınız ve sizde aynı komtu kullanarak aim, oyun kabiliyeti vb. geliştirebilirsiniz.

Son

Konumuzun sonuna geldik arkadaşlar, beni dinlediğiniz için teşekkürler.
Umarım yardımcı olabilmişimdir.

@Esigum @Skymastr @AdexTR

Esigum

play.thehexanw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılı tanıtım, tebrikler.

98SarıBücür98

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
"Öncelikle belirtmek isterim ki, bu bir hile değildir. Valve'nin oyuna eklediği bir kod. "
hile paylaşmak yasak diye girmiştim bununla karşılaşınca vazgeçtim :D