CS:GO'ya BattleRoyal Oyun Modumu Geliyor ?

Konu Sizce Yararlı mı ?

 • Evet, bence gereken bir konuydu.

  Kullanılan: 0 0.0%
 • Hayır, bence gereksiz bir konuydu.

  Kullanılan: 0 0.0%
 • Yeni konularını görmek istiyorum.

  Kullanılan: 0 0.0%

 • Kullanılan toplam oy
  0

Nooxy45

Zombi Katili
Mesajlar
247
Beğeniler
115
Puanları
900
Ruh Hali
Steam
Minecraft
#1
Öncelikle Hepinize Selamlar İyi Forumlar Dilerim,
Başlıkta'da yazdığım gibi CS:GO şu an Battle Rolay oyun modu ile tekrar aktiflik kazanıcak mı ?
CS:GO'ya Battle Rolay mi geliyor ?
Gibi sorularınız varsa buyrun konumuza geçelim :)

Herkesin bildiği üzere son dönemler'de CS:GO'da hileci kullanan oyuncu sayısı arttı bunun yanı sıra Steam Platformuna bomba gibi düşen Battle Royal oyunları ve gelen takas yasaklamaları olsun Counter Strike : GO'yu bitirme aşamasına geldi diyebiliriz. Hepimizin çocukluğumuz'dan beri internet kafelerde sıkılmadan, yorulmadan oynadığımız Counter Strike:GO Yep yeni bir tema ile karşımıza gelicek mi acaba ?

Fazlasıyla çıkarılan Battle Royal oyunları milyonlarca oyuncunun CS:GO'dan soğumasına sebep oldu bunu hepimiz biliyoruz, Eğer CS:GO biterse Gabe Newell sıkıntıya girebilirdi çünki Steam Platformunda en fazla ticaret CS:GO oyunun da yapılıyor. Bunun yüzünde CS:GO'ya gelebilecek bir oyun modu geliştirmelerine başlandı diyebiliriz.
Hadi be sende kısa kes dediğinizi duyar gibiyim hemen sızdırmalara geçelim.

İlk sızdırmamız 31 Mayıs 2016 Tarihin'de yapılmış
rehber1.png


Burda bulunanları şöyle açıklayayım oyun dosyalarının arasına "survival" yani hayatta kalma olarak ön ad eklenmiş bununla birlikte 5 tane yeni kod gelmiş ve bu kodlar mp_survival olarak hazırlanmış ayrıca 2 adet model dosyasıda oyun dosyalarımızın arasında yer bulmuş. Battle Royal olucağının diğer bir kanıtlayan tespiti ise br tagları olmuştur. (BR = Battle Royal) BR'nin Battle Royal'e denk olması ve bundan önce H1Z1 oyunun bedava olup tekrar'dan dirilmesi ve aktiflik kazanmasıdır.
Bu gelen dosyalar hiç birşeyi açıklamıyordu ve 4 ay bununla alakalı hiçbir şey yapılmamıştı.

Geldik 10 Ekim 2016 yani 4 - 5 sonrası
rehber2.png

Bu sızdırmada ise oyunumuza hayatta kalma ön adıyla kocaman bir haritanın eklenmesiydi. Haritanın Island (Ada) olarak gelmişti ve bu yenilik tekrardan CS:GO Topluluğuna bir heyecan katmıştı.

Şimdi bi düşünün oyuna Survival (hayatta kalma) ve BR (battle royal) diye eklemeler yapıldı bunun üstüne adı Island (Ada) olan bir harita eklendi, genellikle çoğu Battle Royal haritası adada geçer bunlar ciddi bir ispatlık kanıtlıyor aslında.

Şimdi gelelim 10 Ocak 2017'ye
rehber3.png

Oyunumuza tekrar'dan kod eklemesi yapıldı, bunlarda her zaman ki gibi Survival kelimesi içeriyordu, ama sanırım bu kodlar bizim için çokta önemli değil.

Ve geldik 10 Haziran 2017'ye
rehber4.png

Bu sızdırmamız ciddi bir ispatlama niteliği sunuyor, çünki "Localization tokens:" kısmında anlık oyuncu sayısı gösteren bir sayaç eklendi, PUBG ve diğer Battle Royal oyunlarında olduğu gibi. Üstüne üstlük oyunumuza bir sürü BR ön adıyla eklemeler yapılması, oyuna yeni eklenen modeller zırh, ağır zırh seviye 2 zırh diye düşünebiliriz, beacon'un çok anlamı var fakat sanırım burda işaret fişeği olarak adlandırıldı, drone, radar ve 3 adet loot sandığı.

Ayrıca kullanılabilen objeler olarak adrenalin, zırh, breachcharge eklenmiştir fakat breachcharge hakkında kimsenin bir fikri yok. Ama tüm bu gelen yeniliklerin ve eklemelerin CS:GO'ya gelebilecek bir yeni oyun modunun habercisi olabilir. Bu zamandan sonra daha hiçbir sızdırma yapılmamış.


Şimdi gelelim kendi görüşlerime:
Öncelikle CS:GO'nun gerçekten iyi bir optimizasyonu olması ve düşük seviye bilgisayarlarda'da oynanabileceği için PUBG, H1Z1 gibi oyunlara rakip olucaktır.
Şahsen CS:GO'nun oyun motoru bu modu iyi desteklemeyebilir.

Gelelim sizin görüşlerinize sizde bu mod nasıl nasıl olur ? bu kadar hileli oyuncu varken ?


Bu gelişme hakkında bildiklerim bu kadar sizin'de bildiğiniz birşeyler var ise aşağıda yazarak bizide bilgilendirebilirsiniz. Sağlıcakla kalın ha birde unutmadan görüşlerinizi bekliyorum :)


Kaynak:
TIKLA!
 
Black Desert Online