CS Plugini

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Ben CS Minigamesi Yapmak İstiyorum.Oyunun Süresi 2.5 Dk Olucak.Şimdi 2 Takımımız Olacak.1 i Suçlu 1 i Polis Olucak , Neyse Şimdi Suçluların Amacı C4 ü Kurup İmha Edilmesini Önlemek ve Tüm Polisleri Öldürmektir.Polislerin Görevi İse Keski Alıp V Tuşuna Basıp Kurulan C4 ü İmha Etmek veya Bomba Kurulmadan Önce Tüm Suçluları Öldürecekler.C4 ü Kurması ve İmha Etmesi 10 sn. Sürmesini İstiyorum.C4 Kurulduktan Sonra 30 sn. Sonra Patlasın.Eğer C4 Kurulmamışsa ve Süre Bitmişse Polisler Kazansın.Oyunda Bide Ölüm ve Öldürme Tablosu Olsun.O Tabloda Oyuncu Kaç Kere Öldüğünü Görsün ve Bu Oyun 11 El Boyunca Tekrarlansın.Birde Silah Almak Olsun.Her Oyuncuyu Öldürdüğünüzde 100 Nakit Gelsin.1 Tane Market Menüsünü Açmak İçin Eşya Olsun.Eşya Fiyata Göre Satın Alınsın ve Silah SAtın alındıktan Sonra Fiyatı Kadar Para Gitsin.Silah Aldıktan Sonra Mermi Değiştirmek vs. vs. Olsun.Anladınız İşte.Eğer Böyle Bir Plugin Varsa Link Atabilirmisiniz ? Yoksa Kodlamanızı Rica Edebilirmiyim ?[DOUBLEPOST=1431787013,1431786938][/DOUBLEPOST]Ve Başlangıç Ekipmanı Olarak Tabanca , Bıçak ve Keski Verilsin.

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum.Sadece Bu Plugini Bulup Hub Sunucusu Kurup Eklemek İstiyorum.[DOUBLEPOST=1431788342,1431788236][/DOUBLEPOST]Normalde Bunlar Başka Pluginlerle Yapılabilinir Fakat Fazla Plugin = SupherDoubleMegaLag Oluşur Tahminen :D

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Paralı Var dedının Aynısı Mineplex Felan Kullanmakta.

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Peki ne kadar parası o pluginin ?[DOUBLEPOST=1431797644,1431797539][/DOUBLEPOST]Ha birde plugin yapım rehberi varsa özelden veya konudan link atabilirmisin rica etsem ?

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Paralı Var dedının Aynısı Mineplex Felan Kullanmakta.
Suan mevcut olan paylasilmis boyle bir plugin yok "parali olarak" ve yahut parasiz olarak. Mineplex hypixel vs gibi sunucular hic bi zaman internetteki hazir pluginleri kullanmazlar. Aylik 1000 2000 dolar verdiklari developerlari onlar icin 0 dan yazar.

Neyse konumuza donelim su siralar "HalfMineLife" isimli bir minigame plugini yaziyorum. Halflife in mine craft versiyonu olcak texture map vs pluginin yaninda olacak ancak tabii ki ucretlide olucak :) spigot uzerinde $10 dan yayinlamayi dusunuyorum. Yayinladigimda size ulasirim alip almamak size kalmis.

Birde son olarak plugin piyasasinda boyle bir plugin custom olarak yazilcaksa 100-500 $ arasinda bi fiyat araligina giriyor. Ucretli olarak yazmak isteyen bir arkadas varsa piyasayi bilsin dedim :)

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Suan mevcut olan paylasilmis boyle bir plugin yok "parali olarak" ve yahut parasiz olarak. Mineplex hypixel vs gibi sunucular hic bi zaman internetteki hazir pluginleri kullanmazlar. Aylik 1000 2000 dolar verdiklari developerlari onlar icin 0 dan yazar.

Neyse konumuza donelim su siralar "HalfMineLife" isimli bir minigame plugini yaziyorum. Halflife in mine craft versiyonu olcak texture map vs pluginin yaninda olacak ancak tabii ki ucretlide olucak :) spigot uzerinde $10 dan yayinlamayi dusunuyorum. Yayinladigimda size ulasirim alip almamak size kalmis.

Birde son olarak plugin piyasasinda boyle bir plugin custom olarak yazilcaksa 100-500 $ arasinda bi fiyat araligina giriyor. Ucretli olarak yazmak isteyen bir arkadas varsa piyasayi bilsin dedim :)
Biliyorum Mineplexin Felan Parayla Almadıgını Sadece Aynısı Oldugunu İfade Etmek İstedim. Son Olarak Cs Plugini Var Spigotta Parali Olarak . İyice Bak Derim :)

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
MinePlexdeki mine strike daki pluginlere baktım gördüğüm tek plugin NoCheatPlus'tı komut bloğu ile de yapmış olabilirler ?