Yardım CSGO Alias kodlarıyla tek tuş ile viewmodel değişimi mümkün mü?

founderofwhat

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle yapmış olduğum yazım hatalarından dolayı özür diliyorum, aceleyle açtığım bir konu.

Selamlar :) Yardıma ihtiyacım var. alias kodlarıyla pek deneyimim olmadı, ancak csgo'da istediğim zaman viewmodelimi gangster viewmodeli yapmak ve istediğim zamanda normal viewmodele geçmek istiyorum. kodları elimde var ancak alias ile komut oluşturamadım. konsola şu şekilde yazdım:

alias <oluşturdugum kod> "viewmodel_presetpos 2;viewmodel_offset_z 2" (Noktalı virgül koymamam mı gerekiyordu bilmiyorum. Ve evet noktalı virgülden sonra boşluk bırakmadım işe yaramama sebebi o da olabilir)

böyle bir kod oluşturdum ancak oluşturdugum kodu konsolda girdiğimde viewmodelim değişmedi. Amacım (eğer mümkünse) tek tuşla 2 farklı viewmodel arası geçiş yapmaktı ancak ben daha kodu bile yapamadım. Yardımcı olabilir misiniz? Ve dediğim gibi tek tuşla 2 viewmodel arası geçiş yapabilmek mümkün mü? mümkünse nasıl yapacağımı anlatabilir misiniz?

HzWormaX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tek tuşla geçiş hakkında bir fikrim yok fakat ViewModel ayarlarını aşağıda vereceğim konudaki haritadan yapabilirsin.