CSGO Efsane FPS Arttırma Ayarları

Alphaio

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba değerli forum üyeleri, bu konumda size CSGO'da FPS arttırma ayarlarını göstereceğim.
Bu ayarlar sayesinde sadece CSGO değil bütün oyunlardaki fps artışını görüceksiniz.

1.Faremize sağ tıklıyoruz ve NVIDIA denetim masasına tıklıyoruz burdan Görüntü ayarlarını önayarlı yap seçeneğine tıklıyoruz ve
benim tercihim diyerek kaliteden performansa getiriyoruz bu işlem fps'i çok fazla artırıyor sadece CSGO değil bütün oyunlardaki fps artışına neden oluyor.
Adsız.png

2.Aynı yerden 3D Ayarlarının Yönetilmesi seçeneğine geliyoruz ve tek monitör kullanıyorsanız tek monitor seçeneğini yapıyorsunuz.
Birden fazla ise Birden çok ekran performans modunu seçiyorsunuz ve kırmızı işaretlediğim diğer yeride yüksek performans yapıyorsunuz doku süzmeleride kapatırsanız çok daha iyi olur
aAdsız.png

CSGO oyun içi ayarlar ise 1024x768 4.3 olması sizin açınızdan daha iyi olur.
Ama derseniz benim bilgisayarım hızlı gerek yok,bu ayarı profesyonel
oyuncularda yapıyorlar ve bir sıkıntı oluşturmuyor ve oyuncuları daha büyük gösteriyor
buda adamları vurmanız açınızdan bence iyi bir işlem ve son olarakta bütün ayarları orta derece
veya düşük derece yapmalısınız eğer böyle yaparsanız fps 2-3 kat daha fazla artıcaktır.

Umarım sizin için hazırladığım konuyu beğenmişsinizdir, iyi forumlar!

Son düzenleme:

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ya da Hialgo Boost indirip kafanızı rahat ettirebilirsiniz.

Chiel

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Nereye girsek aynı yorumlar, aynı konular. Alıntı demiyorum fakat aynısının kopyası diyorum. Her yerde aynı şey yazıyor zaten dostum eğer kendine özgü bir çözüm bulduysan onu paylaşmanı öneririm.