Yardım Csgo Oynayarak Para Kazanmak

iamvari

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tüm oyuncuların merak ettiği bir soru olan oyun oynayarak para kazanmak mümkün mü sorusunun cevabı kesinlikle evet. 7 8 yaşlarından beri oyun oynuyorum ve evet oyun oynayarak para kazandım oyunlardan para kazanmanın farklı yolları mevcut bu yollardan bahsetmem gerekirse;

1-)Operasyonlar

2017den beri cs oynuyorum ve csgo dan toplam gelirim 400 500 arası küsür türk lirası ben bu parayı 1500 saat oynayarak elde ettim . şunu söylemek isterim ki ben oyunları eğlenmek için oynuyorum para kazanmak için değil ama oyun oynarken para kazanmak beni mutlu etmiyor değil önemli olan fırsatları kovalamak cs oynarkenki en büyük pişmanlığım operasyon satın almamaktır gelicek operasyonu her türlü satın alıcam operasyonlar csgonun 1 2 senede bir getirdiği bir etkinlik ve bu etkinliğe katılmak için 128 tl gibi bir rakam ödemeniz gerekiyor bu rakam ilk başta pahalı gelmiş olabilir ama kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez. operasyonu özetlemem gerekirse csgo size haftalık görevler veriyor ve bu görevleri yaptıkca operasyon puanı kazanıyorsunuz bu puanlarla kasa satın alıp steam pazarından satabiliyorsunuz yada direk kasa sticker kapsülü gibi şans oyunlarıyla katlamayı deneyebilirsiniz bir tanıdığım m4a1 printstream çıkardı buda 500 tl gibi bir değeri var ya da risk almayı sevmiyorsanız direk kasaya yatırırsanız 2 2.5 kat kadar kar ediceksiniz .

2-)Csgoya yeni eklenen kasalar

Csgo bize drop imkanı sağlıyor drop oyunun bize xp kazanma ya da level atlamayla verdiği birnevi ödüldür. yılda bir gibi bir sıklıkla csgoya yeni kasalar ekleniyor ve bu kasalar ilk eklendiğinde 300 400 tlden satışa çıkabiliyor ve saatler dakikalar geçtikçe fiyat düşüyor mesela yanılmıyorsam 1 2 ay önce oyuna bir kasa eklendi ismi snakebite kasa oyunda gece 1 2 civarında eklendi ve ben derse girmeden deathmatchde afk kaldım ve kasa eklendiği gün saat 9da yani eklendikten 7 8 saat sonra düşürdüm ve steam pazarından 100 tlye sattım bu tür fırsatlar yılda bir iki kere oluyor fırsatları kaçırmamaya çalışın.

3-)Kasalar ve Sticker Kapsülleri

Öncellikle belirtmeliyim kasa açmak dünyanın en riskli işidir ben daha önce hiç açmadım ama şansına güvenenler için yer vermek istedim.
en ucuz kasalar 25 30 tl küsür liraya geliyor ve kar etme olasılığın oldukça düşük ama eğe sarı nadirlikte item çıkarırsanız bıçak veya eldiven 3000 4000 liraya bile satıcı bulabiliyor bu %0,1 gibi bir ihtimal olsada gerçekleşmesi olası . benim önerim kasa açmayın onun yerine sticker kapsülü açın sticker kapsülünüde direk değilde indirime girmesini bekleyin 2020 rmr kapsülleri %80 e yakın indirim aldı ve 2 tlden satıcı buldu eğer bu stickerlerdan gold yani altın olanlardan çıkarırsanız 150 600 tl arası bir fiyata satıcı bulabilirsiniz en son indirimden katlayan kadar batan arkadaşlarımda oldu eğer alcaksanızı en az 25 30 kapsül almanızı öneririm 1 2 tane için girip elinizdeki 5 tldende olmayın

4-) Seçkin Olmayan Steam Hesapları ile Trade

Bu yolu muhtemelen ilk defa benden duyacaksınız. Steame 5 dolar yatırmamış hesaplar steamin pazarını kullanamaz dolayısıyla dropları satamaz ve gelir elde edemez droplar kişinin envanterinde birikir dolayısıyla bu droplar onlar için bir şey ifade etmez 5 10 tl lik silah skini verip 50 60 tl lik kasa alabilirsiniz buda direk 40-50 tl arası bir kara tekabül ediyor daha fazlada olabilir tabii ki ben bir keresinde 90 tl değerinde kasalara karşılık olarak 15 tllik skin veridm her ne kadar taraflar anlaşmış olsada kötüh hissetmem elde değil dolayısıyla bu yola devam etmedim ama etseydim en azından 2 3 günde bir takas ile yüzlerce lira kaldırabilirdim. eğer vicdanınız rahat edicekse yapabilirsiniz.

TheShauleen

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Yapıyor bu işi :D ( TANIDIK BİRİ ) 05.06.2021

xayibogantr

şekilli şukullu başlık
Moderatör
En iyi cevaplar
12
Ruh hali
Yararlı olmuş. İyi forumlar.