• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • rabisu
    Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam

CSGO Rütbeler

Mesajlar
194
Beğeniler
206
Puanları
730
PSN
aylinwinner
Steam
aylinwinner
Minecraft
AylinWinner
#1
gamer (3).png

images (1).png


CSGO Rütbeler
Hepinize selamlar dostlar!
Değişmeyecek bir gerçek olan bu acı rütbe sistemine biraz göz atalım. Öncelikle rütbe sizin oyun içerisinde ki performansınıza göre sonuç verir, iyi kötü sistem bundan ibaret. Biraz daha derinlere gitmeye ne dersiniz?


images (5).jpeg

(Güncel Rütbeler)

Bu rütbelerin belirli bir sırası mevcut öncelikle bu rütbelere göz atalım.

- Acemi Rütbeler -
Silver I (Gümüş 1)
Silver II (Gümüş 2)
Silver III (Gümüş 3)
Silver IV (Gümüş 4)
Silver Elite Master (Usta Seçkin Gümüş)


- Orta Rütbeler -
Gold Nova I (Altın Nova 1)
Gold Nova II (Altın Nova 2)
Gold Nova III (Altın Nova 3)
Gold Nova Master (Usta Altın Nova)
Master Guardian I (Usta Muhafız 1)
Master Guardian II (Usta Muhafız 2)
Master Guardian Elite (Usta Seçkin Muhafız
Distinguished Master Guardian (Güzide Usta Muhafız)


- Seçkin Rütbeler -
Legendary Eagle (Efsanevi Kartal)
Legendary Eagle Master (Usta Efsanevi Kartal)
Supreme Master First Class (Birinci Sınıf Yüce Usta)
Global Elite (Dünyaca Seçkin)


Rütbelerimiz bu kadar, rütbelerden bahsettiğimize göre oyunun ilginç kısmı ve heyecanlı kısmı olan hangi rütbe ile oyuna başlayacağınız hakkında konuşalım.

Öncelikle rekabetçi oyun modundan bahsedelim rekabetçi nedir? Rekabetçi 5'e 5 olmak üzere toplam 30 raunt oynadığınız oyun modudur. Rekabetçi harici rütbe atlayamaz ve elde edemezsiniz. Peki, bu rekabetçi oyununu nasıl kazanabilirim? Diye soracaksanız söyleyeyim:
Takım olarak 16 kazanmaya ulaşmanız gerek.
Rakip takımın pes etmesi gerek.


Bunların yanında maç 15-15 olursa beraber bitecektir, her 15 raunt geçtikten sonra Terörist ve Anti-Terörist takımları yer değiştirirler. Bunu da söylediğime göre asıl konuya dönelim, rütbem ne olacak?

Rütbeniz 10. Rekabetçi oyunu kazandıktan sonra olacaktır. (Erken veya geç alma durumu yok.) Her 2 rekabetçi oyunu kazandığınızda oyunun sizi seviyenize göre yerleştirme yapması için 20 saatlik rekabetçi uzaklaştırması verecektir. Toplam 80 saat olmak üzere uzaklaştırma alırsınız. 8-10 arası maçlar uzaklaştırmaya dahil değildir. 10. Kazanmanıza ulaştıktan sonra performansınıza göre Efsanevi Kartal rütbesine kadar çıkabilirsiniz. Ancak, o kadar kazanıp 1-2 oyun kaybettikten sonra düşüyorsanız sizin hakkında Valve tarafından onaylanmadığı için asılsız olan, yine de gerçeğe en yakın olması muhtemel rütbe sisteminin nasıl işlediğini söyleyeceğim.

Rütbenize şunlar etki ettiği düşünülüyor:
Öldürme/ölme/asist sayısı.
EDO (açılımı bulunmuyor.)
Oynadığınız takımın rütbesi ve rakip takımın rütbesi.


Eğer rakip takım sizden iyi ise elo yani puan sayınız artış gösterecek. Eğer rakip takım sizden zayıf ve sizi yenerse elonuz düşecek doğal olarak rütbeye etki edebilir. Ancak, derinlere inmemiz gerekirse en olasılıklı bir yazıyı size açıklamak istiyorum:

Her oyuncunun belirlenmiş bir azami gerekçesi mevcut. Eğer gerekçeler geçilmeye devam ettiği taktirde rütbe artışı gerçekleşecek, eğer olmaz size rütbe düşüşü gerçekleşecek. Ancak, farklı haritalar da oynamanın katkısı var gibi söylentiler de mevcut.

Şimdi bu kısımda görsel hafızanız ve ezberiniz iyi ise rütbenize katkısı önemli olacak. Öncelikle her harita ne kadar pürüzsüz ve taktikten arındırılsa da her haritanın belirli binası, zemini ve duvarı mevcut. Bu yapıtları değerlendirin, youtube üzerinde dediğim şey hakkında daha çok bilgi sahibi olabilirsiniz.

ezgif.com-optimize.gif


Eğer e-spor gibi ciddi hedefleriniz varsa şu siteye uğrayın.

dreamteam.gg

Belirttiğim site üzerinde oyuncu veya takım bulabilirsiniz ve hedeflerinize yakınlaşabilirsiniz!

Konumu okuduğunuz için teşekkürler dostlar! Daha sonra görüşmek üzere^^​