Cube World almaya değer mi?

Sizce almalımıyım?

• Evet

Kullanılan: 5 62.5%
  • Hayır

Kullanılan: 3 37.5%

• Kullanılan toplam oy
    8

Arouwnth

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yarın Cube World almayı planlıyorum ama aklımda birkaç soru var.
  • Cube World serverları dolu oluyormu? Koskoca oyunda 4-5 kişi oynamak istemem.
  • Serverlar genelde kaç kişilik oluyor?
  • PvPsi varmı?
  • Oyun uzun ömürlümü? Sıkılmadan uzun süre oynayabilirmiyim Minecraft gibi?
  • Rahatlıkla yapılar inşa edebilirmiyim?
  • Dünyası büyükmü?

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Yapılar inşaa edilmez, dünyası çok büyük diye biliyorum. Bende fazla oynamadım bi ara crack kullanmıştım. Bence crack kullan dene eğer beğenirsen kullanırsın. Bu arada BfChickenGamers'de Fake_Dead'ın cubeworld videoları var ordan oynanışa bakabilirsin.

GaLaxY

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Her oyun almaya değerdir sonuçta üstünde bir emek vardır ancak sen olayı yanlış anlamışsın bu bir yapı oyunu değil bu MMORPG tarzı oyundur. Dünyası minecraft gibi uçsuz bucaksızdır ve çok güzel biyomlar vardır. Oyun yeni olduğu için kasma riski var şu an bilgisayarının özelliklerine güveniyorsan alabilirsin. Serverlar hakkında fazla bilgim yok ama yeterince yaygın olmadığı için oyunda fazla Türk server olduğunu düşünmüyorum.

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Bende cube world oynuyorum ama cracklısını oynuyorum bir arkadaşla beraber oynuyoruz çok fazla türk server yok(hatta hiç yok) Yabancı serverler var onlarında amaçları pek belli olmuyo karışık oluyor ve çok kasıyor serverlerde. Oyunda birkaç level atladıktan sonra sıkılmadan oynarsın merak etme bence almaya değer bir oyun

Arouwnth

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Her oyun almaya değerdir sonuçta üstünde bir emek vardır ancak sen olayı yanlış anlamışsın bu bir yapı oyunu değil bu MMORPG tarzı oyundur. Dünyası minecraft gibi uçsuz bucaksızdır ve çok güzel biyomlar vardır. Oyun yeni olduğu için kasma riski var şu an bilgisayarının özelliklerine güveniyorsan alabilirsin. Serverlar hakkında fazla bilgim yok ama yeterince yaygın olmadığı için oyunda fazla Türk server olduğunu düşünmüyorum.
Türk server olup olmaması önemli değil ama oyuncu sayısının fazla olmasını istiyorum oynadığım serverda. Server istatistiklerine bakabileceğim bir site varmı?
Bende cube world oynuyorum ama cracklısını oynuyorum bir arkadaşla beraber oynuyoruz çok fazla türk server yok(hatta hiç yok) Yabancı serverler var onlarında amaçları pek belli olmuyo karışık oluyor ve çok kasıyor serverlerde. Oyunda birkaç level atladıktan sonra sıkılmadan oynarsın merak etme bence almaya değer bir oyun
Tamam o zaman yarın aliyim. Sizinle oynayabilirmiyim aldığımda?

GaLaxY

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türk server olup olmaması önemli değil ama oyuncu sayısının fazla olmasını istiyorum oynadığım serverda. Server istatistiklerine bakabileceğim bir site varmı?

Tamam o zaman yarın aliyim. Sizinle oynayabilirmiyim aldığımda?
Sanırsam öyle bir site yok ama yabancı siteleri bilemem.

Samsung Galaxy S3 Cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Arouwnth

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yapılar inşaa edilmez, dünyası çok büyük diye biliyorum. Bende fazla oynamadım bi ara crack kullanmıştım. Bence crack kullan dene eğer beğenirsen kullanırsın. Bu arada BfChickenGamers'de Fake_Dead'ın cubeworld videoları var ordan oynanışa bakabilirsin.
BFCG'nin videolarını sevmiyorum ben. Aşırı korkak biri, dışarı çıkıp yaratıklara vurmaya bile korkuyor. :lol:

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ben oyunu cracklı oynuyorum aslında. Param olsa gidip alacağım ama param yok sorun orda :D. Yabancı serverleri gösteren siteler var ama onlarda sadece server açık mı kapalı mı şeklinde gösteriyor. Birkaç tane tanınmış server var kalabalık oluyorlar ben girmiştim önceden ama serverin amacını anlamak çok zor

alican111

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu oyun alınmazsa hiçbir oyun alınamaz.Minecraft gibi bir Cube oyunu ve RPG tarzı bir oyun.Hastası olduğum 10 oyunun 2. sırasında.Grafikleri düz.3D ama grafiklere kasılmamış.Ama oyun motoruna öyle bir abanmışlarki adamlar abartmış.Satın almaya kesinlikle ama kesinlikle değecek bir oyun.Tavsiye ederim.100 oyun aldım bir tek Minecraft almadım.Oda ayrı bir konuda :)

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Şu an ki versiyonuna bakılacak olursa almanı tavsiye etmem optimize ayarları çok sıkıntılı hoş bir sandbox (tam olarak denemez) rpg fakat emek var sonuçta alacaksan daha sonra almanı tavsiye ederim.

Legendlord

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kesinlikle almalısın derim..
tabii ki ilerde oyunu 30-40 TL pahalıya almak istemiyorsan..
Oyun cidden çok umut verici, belki minecraft gibi her hafta update gelmiyor ancak şunuda bilin ki bu kocaman oyunun üstüne sadece 2 kişi çalışıyor ve ciddi anlamda çok zor bir işi gerçekleştiriyorlar...
Minecraftın üretici olan Mojangın çalışan sayısını söylememe gerek yoktur har halde...
Hazır oyun bu kadar yeni iken, fiyatı ucuzken al derim, öbürsü gün pahalanırsa, almak istesende alamazsın:)

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kısa Ve Öz Bir Cevap: Değer.

Güzel bir oyun bıraktım ben ama belki bi ara tekrar başlarız
Bu aralar ***** oynarım ./