Cube World: Görevler

OrllandO

Demir Madencisi
Mesajlar
287
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
226
Puanları
640
Ruh hali
Herkese merhaba. Öncelikle şunu belirteyim konu alıntıdır. Fakat alıntı olmasının zararı yok sonuçta bir bilgi değil'mi ?Silah ve Zırh Değerleri

Silah ve zırh değerlerinizin görevlere giderken %100 olduğuna emin olun.Böylece yaptığınız görev kolaylaşır.Tabi daha iyi eşyalar bularak bu yüzdeyi daha çok artıra bilirsiniz.


Bir görev bulma

Haritanızda 2 tane çapraz kılıç ile işaretlenmiş yerler görev yerleridir. Görev zorlukları o gün o bölgede bulunan en yüksek seviyeli kişiye göre yaratılır.Görevler günlük olarak yaratılır.Görevleri bitirince bir handa kalarak (Hancı ile konuşarak.) yeni görevler alabilirsiniz.


Görev patronu

Şu anda her görev bir patronu yenmeyi içeriyor.Değişik tür de ki görevler daha sonra eklenecektir.


Görevin tamamlanması

Patronu yenmek görevi tamamlar.Patronun kendisi rastgele güzel eşyalar düşürür.Görevden de bolca XP , sınıfınıza uygun rastgele bir eşya ve platin para kazanırsınız.


Platin Para

Görevlerden kazandığınız platin paralar ile "görev ustasını" ziyaret edebilirsiniz.Her şehirin merkezinde ki kulede bulunur.Burada platin paralarınızı kullanarak sizin seviyenizden düşük olan eşyaları kendi seviyenize yükselte bilirsiniz.
 Üst