Cube World Sistem Gereksinimleri

GaLaxY

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / Windows XP SP2
İşlemci: Intel® Core 2 Duo 2.0 GHz, Core i3 OR AMD Athlon 64 X2
Ekran Kartı : NVIDIA® GeForce® 7800, ATI X1800, Intel HD 3000 (256 MB Ekran Kartı)
Ram : 2GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 / Vista / XP
İşlemci: Intel® Core 2 Duo 2.0 GHz, ÜSTÜ Core i3 OR AMD Athlon 64 X2 ÜSTÜ
Ekran Kartı : NVIDIA® GeForce® 7800, ATI X1800, Intel HD 3000 (256 MB Ekran Kartı) ÜSTÜ
Ram : 4GB

Planlanan: Mac OS X
İleri ki zamanlarda bir Mac sürümü için planlanıyor.

Planlanan: Konsollar
İleri ki zamanlarda bir Konsol sürümü için planlanıyor.

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Minimum sistem gereksinimleri ile denemistim oyunu açmayı loadingde kalmıştı açık bırakmıştım baktım Ölmüşüm. Ses var görüntü yoktu yani

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MasterX

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minimum sistem gereksinimleri ile denemistim oyunu açmayı loadingde kalmıştı açık bırakmıştım baktım Ölmüşüm. Ses var görüntü yoktu yani

Loading.. haritayi yüklüyor demektir. Ama cubeworldde soyle bi sıkıntı var haritayi yüklerken oyunda zaman geciyor kısacası cubeworld seni bi canavarin yanina spawn ediyor oda sana saldirarak öldürüyor onu goremiyorsun loading ten dolayi

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Loading.. haritayi yüklüyor demektir. Ama cubeworldde soyle bi sıkıntı var haritayi yüklerken oyunda zaman geciyor kısacası cubeworld seni bi canavarin yanina spawn ediyor oda sana saldirarak öldürüyor onu goremiyorsun loading ten dolayi
Ama sesi geliyor onu diyorum.

MasterX

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ama sesi geliyor onu diyorum.

Iste diyorum harita üzerindesin ama yüklenene kada rsen haritayi goremiyorsun. Sesler gelmesi normal haritanin üstündesin yüklenene kadar haritayi goremezsin. Loading sorununun cozumu vardi biyerdede unuttum. Ben cubeworld ilk ciktiginda alip 400 lvl olup birakmistim gelismesini bekliyene kadar

GaLaxY

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Cube World'ün minumum sistem gereksiniminde rami 2 gb olarak gösteriyor. Bence 2 gb ram yeterli gelmiyor 4 falan olması lazım.