| CubeTurk | 1.8.x | Özel Lapis Sistemi | 10 Farklı Sandık | 20 Rütbe |Zindanlar|Silah Gelistirme|>>

Sunucunun Süresi Uzatılsın Mı?

• Evet

Kullanılan: 32 71.1%
  • Hayır

Kullanılan: 13 28.9%

• Kullanılan toplam oy
    45
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CreeperCraft06

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Herkeze Merhaba öncelikle Ben Servere 4 3 gün önce Girdim Ve server Sardı Bağımlı gibi oldum server Yani CubeCraft Nasıl söylesem Mükemel bir server
Ayrıca adminleri vip fiyatları hak edilecek kadar uygun fiyata [YAZAMADIM cümle bulamadım] Rehberler, Adminler, Kurucular, Oyuncular Olsun herkes ilgili Herkese Teşekürler İsmim UygarPvP

Nothingkat42

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu Serverin Mevzusu Ne Kardesim herkes 1 Mesaj Atmış Sanki Yan Çarların Gibi.

Onun Dışında Konunuzu Biraz Daha Güzelleştirebilirsiniz.Buildleriniz Yeterli Düzeyde İyi Oyunlar.

darkday97

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server çok kaliteli çok hoş gelişmek için birçok katman var öncelikle bu çok hoşuma gitti . servera yeni girdiginzde arkadaş arasanız beni bulun oyundaki adaım darkday98 size gelişmenizde yardım ederim

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gayet güzel server Beğendim Klasik Fekşin lerden iyi 10/8
Edit:YasinTTR Kutumu verin :)

4EverLegend

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kutu kampanyası an itibari ile bitmiştir, konu güncellemesi sayıldığından kurallara aykırı olduğu anlaşılmış. Bundan sonra yapılan her yorum kendi özgür iradeniz ile, kutu verilmeyeceğini bildiğiniz halde yorum yapmış sayılıcaksınız ve kutular verilmeyecektir. Katılan herkese teşekkürler!
:şapka:

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kutucu başı ihanet etti :p

hile tesbiti Hemde Rehber varken rehber şahidimdir Antihack onu yakaladı ama banlamadı ve resimler killaura-Mobaura

asker001

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
abi sw superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

AtaSariboga

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu gayet güzel sıkılmadan oynanıyor fakat benim bulduğum bazı hatalar var.
1. si rutbehammaddede pvp açık kalmış düzeltirseniz sevinirim
2. si asker ve üst rütbeler için bi hammadde ne zaman yapılacak çünkü bugün asker oldum ve malesef orayı kazamıyorum :)

ThePonkes

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sw çok güzel herkezi bekleriz abi oyundaki ismim : ThePonkes sandığımı atarmısın

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sw çok güzel herkezi bekleriz abi oyundaki ismim : ThePonkes sandığımı atarmısın

4everlegend: Kutu kampanyası an itibari ile bitmiştir, konu güncellemesi sayıldığından kurallara aykırı olduğu anlaşılmış. Bundan sonra yapılan her yorum kendi özgür iradeniz ile, kutu verilmeyeceğini bildiğiniz halde yorum yapmış sayılıcaksınız ve kutular verilmeyecektir. Katılan herkese teşekkürler!
:şapka:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...