CubeWorld | [Okyanus Altında]

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali

Bugün sizlerle tekrardan bir konu da daha beraberiz. Bugün sizlerle orman biyomundaki okyanusların altında yaşayan canlıları inceleyeceğiz. Öncelikle bu biyom hakkında bilgi vermek gerekirse okyanusların içinde küçük adacıklar bulunuyor. Tabii biz bu adacıklar yerine okyanusun derinliklerinde saklı kalmış canlıları inceleyeceğiz. Okyanus altından bir resim paylaştıktan sonra canlılara geçebiliriz.

• Okyanus Altındaki Canlılar
Bu canlılar ile ilgili kısa bir bilgi vermek istedim sizlere. Öncelikle okyanusun altındaki çoğu canlı agresif davranıyor. Onun için okyanusa inerken iksirleri ve silahları yanınıza almayı unutmayın. İlk yaratıktan konuya başlayabiliriz.

• Köpek Balığı
Okyanustaki güçlü yaratıklardan olan köpek balığı genelde tek başına gezmektedir. Öldürdüğünüzde eşya ve para düşürme ihtimali vardır.

• Gırtlak Balığı
Adı biraz değişik olan gırtlak balığı çokta agresiftir diyemeyiz. Siz saldırdığınızda size karşılık veren bu balık çok fazla xp düşürmektedir. Onun için birçok kişi bu balıkla xp kasmaktadır.

• Piranalar
Gruplar halinde dolaşan piranalar tek başlarına tehlike uyandırmazlar. Bunun için genelde onları grup halinde görürsünüz. Grup halinde birçok oyuncunun korkulu rüyasıdır. Savaşırken iksirlerinizi harcamanız gayet olağandır.

• Fener Balığı
Çok fazla xp veren fener balığını genelde tek dolaşır. Onun için öldürmesi kolaydır. Aynı diğer gırtlak balığı gibi bu da oyuncuların xp kasmak için kullandığı yöntemlerden birisidir.

• Safir Balığı ve Limon Balığı
Bu küçük canlılar çok fazla xp veremezler. Bana göre okyanus altındaki en güçsüz canlılardır. Yine de oyuna renk kattıkları için bu balıkları da listemize ekledim.

• Kirpi Balığı
Son balığımız olan kirpi balığı bana göre okyanusların efendilerinden biridir. Eğer xp kasmak istiyorsanız bu balıkları gördüğünüz yerde öldürmeniz tavsiyemdir. İçlerinden 7-13 xp düşmektedir. Bu sayı size az gelebilir ama cube worldda bu kadar xp düşüren canlılar azdır.

Bir konumuzun daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Okuduğunuz için teşekkürler.

İyi Forumlar!