CubeWorld | [Yemek İksir Bomba Rehberi]

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
Mesajlar
886
En iyi cevaplar
1
Beğeniler
1,583
Puanları
2,660
Ruh hali

Bugün oyunun can noktası olan yemek ve iksirlere sizlerle birlikte göz atacağız. Öncelikle yemek ve iksirler canlarınızı çoğaltmak için gerekli diyebiliriz. Bombalar ise bir mağaraya girerseniz önünüze çıkanı patlatmak için gerekli. Hemen iksirlerle başlayalım.

  • Hayat İksiri Yapımı
Oyunun temel iksiri olan hayat iksiri zor durumlarda sizin kurtarıcınız olarak görülebilir. Temel iksirlerden olduğu için yapımı çok fazla maliyetli değildir. Yapmak için marketten alınan cam şişeleri suya girip doldurun ve sonrasında topladığınız kalp çiçekleri ile iksirinizi yapın.  • Jinseng Çöreği ve Kabak Çöreği
İksirlerden farkları koşarak kullanamazsınız. Genellikle oyuncular bunu bir zindana girmeden önce kullanırlar böylece iksirlerden tasarruf etmiş olurlar. Bunun gibi birçok yemek bulunmaktadır ve diğer yemeklerle aynı derecede can çoğaltırlar.
Yapımları için bir kamp ateşi bulmanız gerekir. Yapımlarına bakmak için "c" tuşuna tıklamanız yeterli olacaktır.


  • Kaktüs İksiri
Aynı can iksirleri gibi can çoğaltırlar. Ama can iksirlerinden farkı daha yavaş can çoğaltırlar. Bu iksirin malzemeleri sadece çöl biyomlarında bulunur. Kaktüsleri parçalayarak bunun malzemesini alabilirsiniz. Can iksirleri gibi bunlar da içi su dolu şişe isterler. Onun için her zaman yanınızda dolu ya da boş şişeler bulunmalıdır.

  • Bombalar
Madenlere inerken ihtiyacınız olacak bombalar gerçekten güçlülerse büyük bir alan etki ederler. CubeWorld oynayan kişiler mağaralara girerken yanlarında bu bombalar ile kayaları patlatarak ilerler.


Evet, bir konunun daha sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkürler.

İyi Forumlar!


 


Son düzenleme:

Üst