Cüceler Vs İnsanlar By Berekost-OrllandO

Berekost

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
nasıl diyim event da değilde eğer buna özel bir server açacak isen yani sadece bu iste 2 takim 50 kisi 25vs 25 mesela böyle bir server açıcakan sadece bu haritayla ilgili izin verebilirim özelden konusalım.. :)

Silin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
nasıl diyim event da değilde eğer buna özel bir server açacak isen yani sadece bu iste 2 takim 50 kisi 25vs 25 mesela böyle bir server açıcakan sadece bu haritayla ilgili izin verebilirim özelden konusalım.. :)
sadece buna açamam hayellerim var benim :)

Berekost

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İyi çünkü bu event için değil :D

CaptainBilal

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu haritanın daha iyisini yapabilirim harita çok acemice olmuş bence (bence dedim üstünüze alınmayın)

Berekost

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam kardeşim bir şey demedik. Acemice olmuş diyorsunda biz bunu aceleyle 1 saat sürmedi bile merak etme kardesim biz bi harita yaparız senin yaptıgını 500 le çarpar 100 e böler.! Konuyu uzatma..

CaptainBilal

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tamam kardeşim bir şey demedik. Acemice olmuş diyorsunda biz bunu aceleyle 1 saat sürmedi bile merak etme kardesim biz bi harita yaparız senin yaptıgını 500 le çarpar 100 e böler.! Konuyu uzatma..
http://www.minecraftforum.net/topic/1661732-adv-pumpkinmonsters-v12-1-2-player-custom-mobs/page__hl__+pumpkin +monsters ilk yaptığım adventure mapı. Bunu 500 le çarpıp 100 e bölüp yane 5 katını yapınca mesaj at. Bakalım nasıl bir şey yapıcan, merak ettim doğrusu. :D

Berekost

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
belli ilk yaptığın o yüzden minecraftforumdan çalmışsın :) sen beni enayimi sandın ? :)

Kedupela

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Berekost , utan biraz adam kan ter , revan içinde bir çalışma yapıyor sen utanmadan bu çalıntı diyorsun...

Berekost

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam yaptığı çalışma çok mu iyi kardeşim bence çok acemice..

AyLev

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Berekost Sen Varya Ne Kadar Kıskanç Birisin Be Tamam Hadi Mapın Daha GÜzelini Yap İmzama "BEN BİR ...."yazcam

CaptainBilal

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
belli ilk yaptığın o yüzden minecraftforumdan çalmışsın :) sen beni enayimi sandın ? :)
Seni inandırmama gerek yok minecraftforuma minecraftturkten önce kayıt olmuştum. İlk yaptığım map diye oyuna yeni başladım manasına gelmez. Bu arada map çalıntıysa orjinalini gönder de görelim :D Bu arada körsün galiba mapı paylaşanın adı ney? Bi bak sonra konuş. Bu da şuanda yapmakta olduğum map forum.minecraftturk.com/threads/adv-legends-of-herobrine-i-herobrine-efsaneleri-i.47347/ daha yapım aşamasında

Berekost

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Berekost Sen Varya Ne Kadar Kıskanç Birisin Be Tamam Hadi Mapın Daha GÜzelini Yap İmzama "BEN BİR ...."yazcam
Sen kim oluyorsun lan ben bu oyunu haritaları kıskanmak için oynamıyorum!Harita yapmak içinde oynamıyorum.Canımız sıkıldı yaptık kardeşim.Adam kim bilir o haritaya ne kadar zaman ayırmıştır.CaptainBilal sana hiçbir lafım yok.Bu kıskanç diyen kişilere lafım.Biz Bu oyunu normal oyun diye oynamıyoruz.İstesem 5 yıl ugrasır bi map yaparız 10 yıl ugrassan geçemezsin. Biz bu oyunu sabahlara kadar oynuyoruz. Sadece Türk video çekenleri izlemiyorum ben.Ege abi büyüğümdür.Türk minecraft oyuncularından bir tek ona saygı duyuyorum.Ben kendimi geliştirmeye çalışıyorum ve diğer arkadaşlarımda Siz hayatınızda UltraHardCore diye bir şey duymamışsınız. CaptainBilal üstüne alınma kardeşim.Birazcık yabancı videolara yönelin minecraftta yapılacak şeyleri görün.. Birazcık hayal gücünüzü geliştirin.Birazcık oyunda kendinizi geliştirin.
UltraHardCore:

1. sezondan başlayın.
7. sezona kadar bitirin bakalım birazcık bir şeyler ögrenin insanlar neler yapıyor.

Ben bu oyunu sizin gibiler ile uğraşmak için oynamıyorum.Sadece kendi Tarzım var..!
(CaptainBilal sakın üstüne alınma)

CaptainBilal

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sen kim oluyorsun lan ben bu oyunu haritaları kıskanmak için oynamıyorum!Harita yapmak içinde oynamıyorum.Canımız sıkıldı yaptık kardeşim.Adam kim bilir o haritaya ne kadar zaman ayırmıştır.CaptainBilal sana hiçbir lafım yok.Bu kıskanç diyen kişilere lafım.Biz Bu oyunu normal oyun diye oynamıyoruz.İstesem 5 yıl ugrasır bi map yaparız 10 yıl ugrassan geçemezsin. Biz bu oyunu sabahlara kadar oynuyoruz. Sadece Türk video çekenleri izlemiyorum ben.Ege abi büyüğümdür.Türk minecraft oyuncularından bir tek ona saygı duyuyorum.Ben kendimi geliştirmeye çalışıyorum ve diğer arkadaşlarımda Siz hayatınızda UltraHardCore diye bir şey duymamışsınız. CaptainBilal üstüne alınma kardeşim.Birazcık yabancı videolara yönelin minecraftta yapılacak şeyleri görün.. Birazcık hayal gücünüzü geliştirin.Birazcık oyunda kendinizi geliştirin.
UltraHardCore:

1. sezondan başlayın.
7. sezona kadar bitirin bakalım birazcık bir şeyler ögrenin insanlar neler yapıyor.

Ben bu oyunu sizin gibiler ile uğraşmak için oynamıyorum.Sadece kendi Tarzım var..!
(CaptainBilal sakın üstüne alınma)
Mapı 4-5 günde bitirmiştim ama eksiklikleri vardı. İlk 1.0 ı yaptım sonra geliştirip 1.1 i sonra 1.2 yi yaptım. Toplasan 2-3 hafta bile etmez.

AyLev

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Başka Yerde Kavga Edin L*n Sizimi Dinleyecez Açın Özeli Edin Kavganızı Bu Nedir Ya