<CunoRPG> Yeni açılacak ortaçağ server'a Developer Team Kurmak İstiyorum.

xXDavcerXx

damnant quod non intelligunt.
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Herkese iyi günler. Beni tanıyanlar vardır eminim. Java ile uğraşan biriyim. Yeni bir projeye girmiş bulunmaktayım ortaklarımla. RPG server açmayı planlıyoruz. RPG server'a pluginlerin çoğunuda kendimiz yazmak zorundayız tabi :) Bunun yüzünden java ve plugin geliştirmekle ilgilenen herkesi, aşağıdaki formu doldurmaya beklemekteyim. Çok aşırı bir bilginiz mevcut olmasa bile lütfen başvurmaktan çekinmeyin. Çünkü burada sorularınızı cevaplayabilecek olan bir ben mevcut :) Birlikte gelişebiliriz bile. Herneyse. Fazla uzatmadan şuraya bir yere başvuru formunu koyayım.

Yıldızlı Alanlar Zorunludur...
Başvuru Formu:
- Ad*:
- Soyad:
- Yaş*:
- Skype Adresi*:
- Yaşadığınız İl*:
- Yaşadığınız İlçe:
- Şu ana kadar Java yolunda ne kadar heveslisiniz ? Lütfen 4-5 Cümle ile özetleyin.*:
- Şu ana kadar Java öğrenmek için hangi platformları kullandınız ve kendiniz öğrenmeye çalıştınız mı ?*:
- Bana sizi etkileyen bir rüyayı anlatır mısınız ? (Kodlama veya bilgisayar ortamı ile alakasız olabilir sorun yok.)*:

Şuanda mevcut bir Developer ekibimiz bulunmamakta. Bu nedenle ekibi söyleyemeyeceğim...

tabii ki kendinize güveniyorsanız yapabilirsiniz (Sonuçta bu iş yaşa dayanmıyor.) fakat 13 yaş altı başvuru yapmazsa sevinirim.

Başvuru formunu buradaki yorumlarda doldurmaya çekinenler, Özel mesaj veya Skype yoluyla bana iletebilirler.

Başvurularınızı, buradaki yorumlarda, özel mesaj kutumda ve ImDavcerX Skype adresimde bekliyor olacağım.

Şimdiden iyi şanslar...