[CustomBT] 4 Portallı Hub Spawn / Ilk Mimari Takım Eseri

Architectus

HATA KODU 404: Üye Bulunamadı
En iyi cevaplar
0

Merhaba arkadaşlar ben Harun Orhan CustomBT adlı ekibi kurmuş bulunmaktayım şu an ekibimdekiler daha öğrenci.
onlarla bir çalışma yapmak istedim eleştiri yaparken unutmayınki daha dün başlayan arkadaşlarda yardım ettiler.
lütfen kötü olmuş diyip bırakmayın yanına ama çünkü bu olsa iyi olurdu ekleyin yorumlarınızı
bekliyorum arkadaşlarım :)

--------------------------------------------------------------------------------------

Ekibimiz
@Mats1910 (Harun Orhan) Ekip Lideri
Eray (FakeSmiles1) Eğitim Almış Öğrenciliğe Devam Ediyor
Samet (FireLikes1902) Yeni Katılan Öğrenci
Yiğit (GamingReichYT) Yeni Katılan Öğrenci

Ekibe Katılmak isterseniz Skype ekleyin : WFT.Harun
--------------------------------------------------------------------------------------

Konuya Baktınız Ve Beğendinizmi Ozaman Tıkla Butona :)
baktığınız için sağolun.
Teşekkürler ForumMinecraft Ailesi.

Son düzenleme:

bku38

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Duvarlarda ki farklılıklar az ve iç kısımdaki desenler kıt. Ha unutmadan , Surlarun dümdüz olmasıda ayrı bi' kötü.

Architectus

En iyi cevaplar
0
Duvarlarda ki farklılıklar az ve iç kısımdaki desenler kıt. Ha unutmadan , Surlarun dümdüz olmasıda ayrı bi' kötü.
yorumun için çok teşşekürler :) birdaha yapı yaparken özen göstereceğim daha surumsu hava vereceğim :)
(zaten skylineMC için yaptığım ücretsiz bir spawn)

ThePluginer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
67 Ülke anadili olarak "İngilizce" konuşuyor. Gidebilirsin :) :)
Bilmiyordum, çok sağol nasıl teşekkür edebilirim sana bu nasıl bir bilgi?
Öncelikle keşke biraz daha iyi okuyabilsen, çünkü resimde "Türkiye'de Efsane Olmaya Gelen Build Takımı!" yazıyor, Dünya'da değil.Durduk yere "Türkçe" forumda da "Please Look" yazması pek mantıklı gelmiyor.Yoksa forumda İngilizler mi var?

Architectus

En iyi cevaplar
0
Türkiye'de Efsane Olmaya Gelen Build Takımı Demişsin, %40 İngilizce kelimeler (please look, build, builder) kullanıyorsun.Türkiye'yemi geldin İngiltere'yemi onu anlayamadım.
güzel yorumdu güldürdün be arkadaşım :) bu arada biz ülkemizdede ingilizçe öğreniyoruz :) forumda yabancı vardır diyede please look yazdım yorumun için saol :) tartışma alanına döndürmeyelim pls

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
4 tarafta parkur olmasaymış iyiymiş bi tarafda server bilgileri vb. şeyler olsaymış iyi olabilirmiş build yapmaya devam edin.

byLaz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ellerine sağlık ama modern olsa daha hoş durmazmıydı ? Modern spawnlar ?

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Kanka skype adresi bölümünü düzelt yanlış yazmışsın onun haricinde yerdeki yeşil taban biraz daha doldurulsa hoş görülürdü boş gibi görünmüş başarılar :p