Cyberpunk 2077 Haritası Sızdırıldı!

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ea5ae1fa-8cfb-4292-a74e-c29c7c2aa4cb.png

kapak1.jpg

CYBERPUNK 2027 HARİTASI SIZDIRILDI!

Yaklaşık 8 yıldır geliştirilme aşamasında olan ve çıkışına çok kısa bir süre kalan Cyberpunk 2077 haritası bir şirket çalışanı tarafından sızdırıldı. Sızdırılan haritanın kutu içeriği olan fiziksel bir versiyon olduğu tahmin ediliyor. Ayrıca sızan ögeler arasında üç tane kartpostal bulunmakta.

Harita küçük görünüyor;
Sızan harita, oyununun kutulu versiyonuna ait gibi duruyor. Harita %100 Witcher 3'ün o epik haritasından daha küçük. Ne kadar küçük olsa da, geliştirici ekip haritanın küçük olacağını daha önceden açıklamıştı, yani bir sürpriz yaşanmadı.
Geliştirici ekibin açıkladığı bir diğer detay ise haritanın dikey olarak da kullanma seçeneğinin bulanacağıydı. Bu sayede birçok binaya erişebileceğimizi düşünüyorum.

İşte sızdırılan o harita;
bcfd95198de8f873c1c111b90c8e332f0e336fdd.jpeg

Oyundaki dikey harita için oldukça titiz çalışan ekip, şehri olağanüstü gerçekçilikte oluşturmak için bir şehir planlama uzmanı ile birlikte çalışmış. DC Projekt Red, şehirdeki birçok noktadaki ince detayları kopyalamayla yapıştırma yapmayı düşünmeyerek, bunun yerine ekipte Senior Level Designer olarak çalışan Miles Tost, tüm ince detayları tek tek elleri ile yerleştirdi ve titiz şekilde şekillendirdi.

Sizce Cyberpunk 2027, 8 yıllık beklentiyi karşılayabilecek mi?

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
her türlü karşılar diye düşünüyorum.

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu Güncel

zebonoff

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar