Dalga Geçenler...

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Herkese merhaba sayın üyeler, yazar arkadaşlar.

Forumda benle "pisicik, kedicik" gibi dalga geçenler var. Ek olarak burada beni kıracak şeyler yazanlarda mevcut.

Şunu belirteyim tepki göstermiyorum diye bu tür şeyler yazmanız gerçekten kırıcı oluyor ki ben bunları takmayan birisiyim fakat evrenin en sabırlı insanını hatta uzaylısını bile koysanız buna artık bir dur der.

Benle artık bu tür konuşanlarla iletişimimi tamamen keseceğimi belirteyim. Ek olarak benden en sert ve en kaba tepkiyi alacaktır. İster üye olun, ister yazar olun bu değişmeyecek.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Takma, boşver gitsin.

AhmetColak

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum maalesef böyle sorunlar ile karşılaşıyoruz. Kafana takma sana bunu yapanlar saten yaşları küçük ve samimiyetsiz arkadaşlardır. ' Ek olarak benden en sert ve en kaba tepkiyi alacaktır. İster üye olun, ister yazar olun bu değişmeyecek.' ama bu yazdığın olmamış sen onlara en sert ve en kaba tepkiyi verirsen onlar yapmaya devam eder ve usanmazlar ama onları forum.gamer.com.tr ' ye rapor bildirirsen saten onlar gerekli cezaları vereceklerdir .İYİ AKŞAMLAR umarım anlatabilmişimdir. :(

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Fazla kafana takma amiralim. Boş ver. Onlar günde 10 defa boş iş yaparken biz kendimizi geliştiriyor olacağız :)

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Takma, boşver gitsin.
Artık takılacak bir duruma geldi.

Dostum maalesef böyle sorunlar ile karşılaşıyoruz. Kafana takma sana bunu yapanlar saten yaşları küçük ve samimiyetsiz arkadaşlardır. ' Ek olarak benden en sert ve en kaba tepkiyi alacaktır. İster üye olun, ister yazar olun bu değişmeyecek.' ama bu yazdığın olmamış sen onlara en sert ve en kaba tepkiyi verirsen onlar yapmaya devam eder ve usanmazlar ama onları forum.gamer.com.tr ' ye rapor bildirirsen saten onlar gerekli cezaları vereceklerdir .İYİ AKŞAMLAR umarım anlatabilmişimdir. :(
Bunları diyenler en yakın arkadaşların olunca üzülüyorsun.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali

Zaten yaptığın hata. Amacına ulaşmışlar ki sen böyle konu açıyorsun. Tek yapman gereken aldırmamak.

AhmetColak

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Bu zamanlar dostunu iyi seçeceksin Dost dediğin kardeşim dediğin senin ile 'dalga geçerek,küfür ederek,arkandan iş çevirerek' utanmadan senin ile letişime geçiyorsa ondan dost değil bir HİÇ olur. Skype adresim ekle istersen konuşabiliriz slayer.plugin

TheGodFather

Emekli
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Kardeşim kimin çocuk olduğu anlaşılıyor. Takma sen kafana...

Gloin

''Far Over The Misty Mountains Cold...''
En iyi cevaplar
0
Görüyorum ki daha Amiral ile muhabbeti bile olmayan daha yeni gelmiş kişiler burda Amiral'in bekçiliğini yapıyor. Yaptığınız yorumdan zaten yaşınız belli oluyor. Daha 1 gün önce Amiral'e pisicik diyen şahıs gelmiş burda Amiral'in bekçiliğini yapıyor...Yazık arkadaşlar sizin için üzülüyorum.

CashTR

Ulaş Demirci / ShadeTR
En iyi cevaplar
0
Bruh. Pisicik diyerek mesaj kasmaya gelmiş bunlar amiralim takmayın kafanıza biz yanınızdayız.

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dalga geçenlere dino dino geh geh dersin ödeşirsiniz. Şaka bi yana amiralimize laf atanlar yaklaşsın hele az kameraya