DarkBlood Server Ekibi Toplanıyor

ProfesKRO

Marangoz
En iyi cevaplar
0
MODERATÖR ALIM FORUMU: 2 adet moderatör alınacak
Ad ve soy ad : Erenay Durak
Yaş(en az 15) : 15 :)
Gerekli Minecraft Tecrübesi: 5 Yıldır Minecraft Oynuyorum
Daha önce moderatör olarak çalıştığınız server adları(en az 5) : 8
Moderatörlük tecrübeniz: 9/10
Küfür edermisiniz: Hayır
Adaletlimisiniz: Evet
Büyüklere saygınız varmı: Evet
Buildiniz iyimi : Evet
Wg bilginizi % kaç olarak değerlendirirsiniz(en az %80): %99
5 Build fotoğrafınız: Arşiv Yok Skypemden Atarım
Skype(skype ve mikrafon gereklidir): erenay.erenay (Mikrafonum Dün Üstüne Oturduğumdan Kırıldı Logitech g230 kulaklıgı nasıl kırdıysam)

Juhbert

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ad ve Soy ad :Kerem Kırteke
Yaş(en az 13):14
Gerekli Minecraft Tecrübesi:3,5 yıl
Daha önce Rehber olarak çalıştığı server adları(en az 5) mastercraft ankaitr Technicman gameofminecraft masterwebplaza
Rehberlik Tecrübesi:5 server ve birçok komut
Küfür edermisiniz:gerekirse evet ama günlük yaşantımda etmem
Adaletlimisiniz:evet
Biri birisinden zorla item isterse ne ceza verirsiniz mute,ban vb: 1. mute 2. jail 3. kurucunun izniyle ban
Biri sizden zorla item isterse ne ceza verirsiniz:1. mute 2. jail 3. kurucunun izniyle ban
Biri arkadaşınızdan zorla item isterse ne ceza verirsiniz:1. mute 2. jail 3. kurucunun izniyle ban
Biri birisine tpa tuzağı yaparsa ne ceza verirsiniz:1. uyarı 2. jail 3. kurucunun izniyle ban
Biri size tpa tuzağı yaparsa ne ceza verirsiniz: 1. uyarı 2. jail 3. kurucunun izniyle ban
Biri arkadaşınıza tpa tuzağı yaparsa ne ceza verirsiniz:1. uyarı 2. jail 3. kurucunun izniyle ban
Birisi arsasına tuzak yaparsa ne ceza verirsiniz:1. uyarı 2. jail 3. kurucunun izniyle ban
Arkadaşınız arsasına tuzak yaparsa ne ceza verirsiniz:1. uyarı 2. jail 3. kurucunun izniyle ban
Birisi server açığından faydalandı sizde bunu öğrendiniz ne ceza verirsiniz : 1. uyarı 2. jail 3. kurucunun izniyle ban
Toplam günde kaç saat online olabilirsiniz(rehberlere ihtiyaç duyulduğu için en az 3 saat): 4
Büyüklere saygınız varmı ?evet
Skype(skype ve mikrafon gerekli) mikrofon var skypem :zeomanqq

Okan_Okan661

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
MODERATÖR ALIM FORUMU: 2 adet moderatör alınacak
Ad ve soy ad : Erenay Durak
Yaş(en az 15) : 15 :)
Gerekli Minecraft Tecrübesi: 5 Yıldır Minecraft Oynuyorum
Daha önce moderatör olarak çalıştığınız server adları(en az 5) : 8
Moderatörlük tecrübeniz: 9/10
Küfür edermisiniz: Hayır
Adaletlimisiniz: Evet
Büyüklere saygınız varmı: Evet
Buildiniz iyimi : Evet
Wg bilginizi % kaç olarak değerlendirirsiniz(en az %80): %99
5 Build fotoğrafınız: Arşiv Yok Skypemden Atarım
Skype(skype ve mikrafon gereklidir): erenay.erenay (Mikrafonum Dün Üstüne Oturduğumdan Kırıldı Logitech g230 kulaklıgı nasıl kırdıysam)
Kardeşim Logitech g230 un kırılmış öncelikle başın sağ olsun büyk yastayız :)
Server adlarını verirmisin[DOUBLEPOST=1433232858,1433232571][/DOUBLEPOST]
Daha önce Rehber olarak çalıştığı server adları(en az 5) mastercraft ankaitr Technicman gameofminecraft masterwebplaza
Biri birisinden zorla item isterse ne ceza verirsiniz mute,ban vb: 1. mute 2. jail 3. kurucunun izniyle ban
Biri sizden zorla item isterse ne ceza verirsiniz:1. mute 2. jail 3. kurucunun izniyle ban
Biri arkadaşınızdan zorla item isterse ne ceza verirsiniz:1. mute 2. jail 3. kurucunun izniyle ban
Biri birisine tpa tuzağı yaparsa ne ceza verirsiniz:1. uyarı 2. jail 3. kurucunun izniyle ban
Biri size tpa tuzağı yaparsa ne ceza verirsiniz: 1. uyarı 2. jail 3. kurucunun izniyle ban
Biri arkadaşınıza tpa tuzağı yaparsa ne ceza verirsiniz:1. uyarı 2. jail 3. kurucunun izniyle ban
Birisi arsasına tuzak yaparsa ne ceza verirsiniz:1. uyarı 2. jail 3. kurucunun izniyle ban
Arkadaşınız arsasına tuzak yaparsa ne ceza verirsiniz:1. uyarı 2. jail 3. kurucunun izniyle ban
Birisi server açığından faydalandı sizde bunu öğrendiniz ne ceza verirsiniz : 1. uyarı 2. jail 3. kurucunun izniyle ban
Toplam günde kaç saat online olabilirsiniz(rehberlere ihtiyaç duyulduğu için en az 3 saat): 4
Alındınız

ExLifeSS

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
[Admin] Furkan : Alindin !

RapidMiner

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ad ve soy ad : Oğulcan Karaman
Yaş(en az 15) Dün 16'ya girdim
Gerekli Minecraft Tecrübesi: 1.3 den beri oynuyorum
Daha önce moderatör olarak çalıştığınız server adları(en az 5) mod olarak max 2-3 tecrübem var ama baya adminlik yaptık geçen yazdan beri oynamıyorum oyunu aklımda isimleri yok serverların
Moderatörlük tecrübeniz: oyuncular ile aram iyidir ayrıca buildlerimde güzeldir sw içi denersiniz
Küfür edermisiniz: karşımdaki kişiye etmem ama ederim yani
Adaletlimisiniz: kesinlikle
Büyüklere saygınız varmı: hacı büyük demiyelimde bana karşı saygılı davranana saygılıyımdır
Buildiniz iyimi 10/9
Wg bilginizi % kaç olarak değerlendirirsiniz(en az %80): World Guard Sormuşsunuz ama %99 zaten zor bir şey değil viphammadde bilmiyorum tek
5 Build fotoğrafınız: Fotoğraf yok elimde hiç çekmiyorum yapılarımın
Skype(skype ve mikrafon gereklidir): oqulcankaraman[DOUBLEPOST=1433234048,1433233972][/DOUBLEPOST]
Ad ve Soy ad :İbrahim Enes Duran
Yaş(en az 13):13
Gerekli Minecraft Tecrübesi 5 yıllık MC oyuncusu
Daha önce Rehber olarak çalıştığı server adlar HunterGaming Karakent SwetyGaming SanalFaction[Kapandı] KumGaming[Kapandı]
Rehberlik Tecrübesi:Baya İİ
Küfür edermisiniz:serverda etmem
Adaletlimisiniz:tabii ki
Biri birisinden zorla item isterse ne ceza verirsiniz mute,ban vb:jail
Biri sizden zorla item isterse ne ceza verirsiniz:jail
Biri arkadaşınızdan zorla item isterse ne ceza verirsiniz:jail
Biri birisine tpa tuzağı yaparsa ne ceza verirsiniz:jail
Biri size tpa tuzağı yaparsa ne ceza verirsiniz:jail
Biri arkadaşınıza tpa tuzağı yaparsa ne ceza verirsiniz:jail
Birisi arsasına tuzak yaparsa ne ceza verirsiniz:jail
Arkadaşınız arsasına tuzak yaparsa ne ceza verirsiniz:jail
Birisi server açığından faydalandı sizde bunu öğrendiniz ne ceza verirsiniz:ban
Toplam günde kaç saat online olabilirsiniz(rehberlere ihtiyaç duyulduğu için en az 3 saat):5
Büyüklere saygınız varmı ?tabii ki
Skype(skype ve mikrafon gerekli)
Skype kahraman5092

minecraft 2009 yılında açık betaya sunuldu ve çıktığında cok az kişi biliyordu ve sen 8 yaşındayken minecraft oynuyodun pki :S

Krazle1

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
AD : Eren
Tecrübe : 3 sene
Kod bilgisi : %95
Builderlik yeteneği :10/9
Nick:Krazle
Not:10'a yakın kuruculuk !

ExLifeSS

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.adim->Javayi Sil
2.adim->Bura Tikla ve JAVA 8U45 (64BİT)'i indir
3.adim->Ve Yeniden Ram Vermeyi Dene
Sorun Cozulmediyse Bana Ulaş Skype : Furkan.gökkuşu[DOUBLEPOST=1433269467,1433269104][/DOUBLEPOST]Servere 1GBden fazla ram vermeme sorunu

ProfesKRO

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Orducraft.nitrado.net - PrisonTürk [Mod] [Admin] [Krcu] mc.HerobrineWar.com watercraft.nitradso.net furiouscraft.nitrado.net Forzacraft.nitrado.net mc.UsTRa.com ShotShock.nitrado.net hiçbiri açıkmı bilmiyorum ama çünkü girmeyeli baya uzun oldu