DarkLight - Kara Işık Projesi Konu İçerisinde Detaylı ..

Devam Et ?

• Devam Et Başarılı :)

• Devam Etme Tutmaz :/

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

GizemliCocuk

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Evet Herkeze Merhaba Ben Bir Çocuk Olarak Çocukların Birşeyler Yapabileceğini Göstermek İstiyorum Evet Projemin Adı DarkLight - Kara Işık .. Kendim Bir Deadpool Hayranı Olduğum İçin Anti Süper Kahraman Bir Karakter Yarattım Bu Kahraman Geveze , Şizofreni , Psikopat Ve Deli Aynı Zamanda Bir Çocuk Açıkcası Bu Projeye Bu Saatten İtibaren Başlıyorum İsmimi Duyurmaya Çalışıcağım Büyük Şirketlere VB Yerlere Kostüm Şuanda Elimden Geldiği Kadar Çizdim Ama Şimdi Koyamıyorum Kostümüm Bittiği Zaman Yeni Bir Konu Açacağım Destek Olursanızda Sevinirim Direk Kısaca Bir Çalışmam (İlk Dijital Çalışmam Elimden Geldiği Kadar Maskeyi Çizmeye Çalıştım Umarım Beğenirsiniz :) )

Karakter Hakkında :
Kısaca Bir Çocuk Şizofreni Deli Psikopat bir şey İşte :D
Kendisi Peynirleri Çok Sevdiği İçin Tam Otomatik Tabancalarına :
Cheesy Peacy Adını Vermiş :D

Karakterimizin Hikayesi:

Tam Olarak Amerikanın Japonya İle Savaşı Sırasında Japonya Amerikaya Girmeyi Başarmış Ve Milyonlarca İnsanı Katletmiştir. Adı Redmond Olan Karakterimiz Ağır Yaralı Olarak Japonlardan Uzaklaşmayı Başarmış . Ertesi Gün Konakladığı Yerin Önüne Uzaydan Bir Cisim Düşmüştür Tabikide Redmond Aklını Çoktan Kaçırmıştı Bir Günde Savaş Psikolojisini Bozmuştu . Devam Edelim : Meraklı Redmond Hiç Düşünmeden Uzaydan Düşen Cisimin Yanına Gidip Dokunur . Ve Tam O Anda Lanetlenmiştir , Bu Lanet Ölümsüzlüktür . Onca Yıl Redmond Yaşamayı Sürdürmüştür Ama Lanetlendiği İçin Ne Boy Atıyor Nede Fiziği Değişiyor Hiçbiri Olmuyormuş . Kendini Karanlık Bir Yerde Tutan Redmond 2. Dünya Savaşından Beri Dış Dünyayı Görmemiştir . Redmond Dışarı Çıktığında Onunda Şaşalı Ve Kocaman Binalar Görünce Ağzı Bir Karış Açılır . Her Neyse Redmond Akşama Kadar Gezmiştir Bir Ara Sokaktan Geçerken Birkaç Tane Serseri Önünü Keser Tabikide Redmond Kendi Kendine Konuşmaktadır Ellerini Isırıp Psikopat Gibi Gülmektedir . Bu 2 Serseri Redmond'un Önünü Keser Ve Kaçırmaya Kalkarla Redmond Psikopat Olduğu İçin Etrafında Ve Varsa Adamların Bir Yerlerine Sokmaya Başlar (Kısaca Kafasının ortasına Bıçak Saplamak Gibi) . 2 Serserinin Vucüd Parçalı HerYere Dağılmıştır Redmond Psikopat Gibi Gülüp Dalga Geçiyordu Aynı Anda Dans Ediyordu . Ertesi Sabah Polis Olay Mağaline Gelir Tabikide Redmond Hala Aynı Şeyi Yapıyordu . Polis Redmondu Zar Zor Arabaya Bindirip Karakola Götürür. Tabikide Redmond'un Gevezeliği Tutar Ve Polisle Ciddi Konuşuyormuş Gibi Dalga Geçer . En Sonunda Polis İsmini Ve Nerde Yaşadığını Zar Zor Söyletmiştir Ama Redmondun Verdiği Bilgiler Şöyledir :

Doğum Yılı : 1935
Doğum Yeri : New York
Ana Adı : Jessica
Baba Adı : Pislik Herif Bırakıp Gitti Tıpkı Uçak Gibi
Soy Adı : Kim Umursarki ***** Soy Adını Sanki Soyluyuz .. !

Polisler tabii ki Şaşırır Bir Çocuğun Doğum Yılının 1935 Olması Mümkün Değil 2015 Yılındayız Derler . Sonra Geçmişi Araştırmaya Başlarlar Ve 1945 Yılında Dünyaya Bir Cisim Çakıldığını Belirler . Tabikide Sadece Bununla Yetinmişlerdir O Cisimi Ne Bulmuşlardır Nede Fotoğraflarını Görmüşlerdir . Tabikide Redmond Bir Yandan Akıllıydı Odadan Kaçıp Kimliğini Gizlemeye Çalışmış O Anda Bir Kostüm Aklına Gelmiştir Aynı Çizgi Romanlardaki Kahramanlar Gibi . Redmond Tabikide Bir Kostüm Bulamamıştır Ama Suç İşlemeye Devam Etmiştir Bir Yandan Gözünde Japon Askerleri Gibi Duran Polislerden Kaçmayada Devam Etmiştir . Zaman Geçtikce Redmond Tüm Dünyada Aranan 5 Yıldızlı Bir Seri Katil Olmuştur Ama Öldürdüğü Kişiler Sadece Hafif Veya Ağır Suçu Olan İnsanlardı Sokakta Gördüğü Kötüleri Parçalarına Ayırıyordu Bir Şekilde Hapishanelere Girip Suçluları Öldürüyordu (Bu Kadar Güçlü Olmasının nedeni Lanet) . Artık Redmond Kendini Çizgi Romanlardaki Kahramanlara Benzetmeye Başlamıştır . Tabikide Hayranlarıda Ortaya Çıkıyordu Ama Polisler Haricinde Kimse Yüzünü Görmemiştir . Hayranlarından Biri Sokakta Redmondu Görünce (Görmemek İmkansız Çocuk 1945'den Kalma Kıyafetleri Giyiyor Ve Her Yeri kan İçinde Zaten Poliste Medyaya Vermişti Bilgileri) Redmond Sen Gerçek Redmond'musun Diye Sorar Ve Redmond Geveze Bir Şekilde Evet ! Der . Hayranı Ona Bir Kıyafet Diktiğini Ve Denemesi Gerektiğini Düşündüğünü Düşünür Ve Ona Kıyafeti Verir . Redmond'un hala İnsansı Duyuları Vardır ve Tamam Der Düzgün Bir Şekilde . Redmond Akşam Üstü Kıyafeti Dener Ve Tam Üzerine Oturur Gayette Havalı Olmuştur Şimdi Geriye Kalan Sadece Silahlar . Redmond Silahları Düşünürken Küçükken Babasının Gömdüğü Efsanevi Silahları Hatırlar (Adları Efsanevi Gerçek Efsane Değiller :D) Ve Eski Evinin Olduğu Yere Gider Tabikide Boş Bir Arazidir . Oradaki Her Yeri Elleriyle Kazar Ve Sonucunda Bulur Bu Kutunun içinden 2 Katana Ve 2 Tane Ağır Tam Otomatik Silahlar Çıkar Bunlar Kahramanımızın Ana Silahları Olmuştur Ve Redmond Yavaş Yavaş Yeni Teknolojilere Alışmaya Başlamıştır . Redmond'un Kıyafetinde Normal olarak Silah Kılıç VB Koyma Yerleri Vardır Hayranı Detayları Unutmamıştır . Bu Silahlarıda Kuşandıktan Sonra Adını DarkLight Olarak Koyup Her Zaman İnsanlığa Ve Amerikaya Hizmet Edeceğim Diye Söz Vermiştir Ama Tabikide Deli olduğu İçin Tutmamıştır Kötü Adamları Öldürmeye Parçalarıyla Sanat Eserleri Yapmaya Devam Etmiştir Ve Neredeyse Tüm Amerika Hayranı Olmuştur Ve DarkLight Adlı Anti Süper Kahraman Doğmuştur ..
--------------------- Son---------------------------

Not : Bu Hikayeyi Tamamen Ben Yazdım Gerçek Geçmişimiz Hakkında Veya 2. Dünya Savaşında Hangi Ülkere Savaştı Tam Olarak Bilmiyorum Hikaye Amaçlı :)