DarkSurvival.rabisu.com ! ! ! ! AÇILMA TARİHİ : 02.05.2017 TAMAMEN SURVİVAL ! %100 EMEK

LetsDarknesss

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
KARANLIĞA, KUCAK AÇ !

DarkSurvival !
Tamamen Türkçe Pluginleri İle Sizlere Evvvssaaaaaaneee Bir Oyun qeyfi Sunduracak bir SURVİVAL'dır !
Durun Bi Düşünelim !
Köylü Ticaretli
Hiç Lag Olmayan
Sürekli Kapanıp Emeklerimizin Boşa Çıkmış Olduğu
VE VE VE VE VE En Önemlisi
IPEKSİ İLE SPAWNER ALABİLMENİZ ??

/Party Plugini Tamamen Türkçedir
Şuanda Server Açılış Tarihi
TARİH OLARAK : 02.05.2017
SAAT OLARAK : 13:42'dir
YENİ AÇILDIK !
KİMSE GELİP EVİNİ YAPMADI !
Fakat Bir Eksiğimiz Var :)
SİZSİNİZ !

Sunucumuzun Özelliklerine Göz Atalım mı peki ?
4 GB Ram
100 Slot
İlk 12'Aylık parası Verilmiş
%100 Survival
1.8 - 1.9 (1.7.X ile girseniz bile Tavşan ve askılık vb. bulunmaktadır)
Asla Resetlenmeyecek ! (Plugin patlağı olursa ki öyle bir şey olmaz her şey yerli yerinde)
0 Lag İle
ŞAHANE Mİ ŞAHANE
Görkemli mi Görkemli
EVVSAANEEE GELİYOR
IPMizi verdikten sonra Fotoğraflarımıza Geçelim :)
IP : DarkSurvival.Rabisu.com

__________________________________________________________________________________________________________________________
SPAWN
Spawn.png

_______________________________________________________________________________________________________________________________
MARKET
Market.png

______________________________________________________________________________________________________________________________
KÖYLÜ TİCARET
KöylüTicaret.png

___________________________________________________________________________________________________________________________
KASA AÇMA
Kasa Açılma.png

___________________________________________________________________________________________________________________________
KASA SONUÇ :) (zümrüt blokları köylü ticarette çok işinize yarayacak)
Kasa Sonuç.png

KONUMU OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM !
Ben : Server Kurucusu LetsDarkNeSsS Server'da Görüşmek Üzere :)
KENDİNİZE İYİ BAKIN !
ZİYARET ETMEYİ UNUTMAYIN !
IP : DarkSurvival.Rabisu.com

Itzjefta_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Böyle Küfürbazlar Varken Oyunda Biz nasıl Oynayalım yeter Ya Şöyle Haysiyetsizlere biiii ban veya sınırsız mute verin Lütfenn Oyunun Tadını

Zelodux

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucudan çıkış yapıp 10 dakika içerisinde geri girilmediği takdirde envanterde bulunan eşyalar tamamen silinip, anlamsız bir noktada başlıyorsunuz.

Ayrıca sunucuda /siege engellenmemiş, ama kullanan ban yiyor. Engellemek zor sanırım.

Son olarak, sunucuda her 5 dakikada bir 'sövcem yha ..s!!!' diyen birisi, daha mute atmayı bile bilmemesine rağmen deneme rehber seçiliyor. Neden mi? Çünkü 7 tl'ye iron golem spawner satın aldığı için.

Sunucuda olan savunmasız oyunculara vurulamaz plugini yüzünden bug oluyor ve bazılarına vurulamıyor, bu bug bana olunca ben de güç 2 içip birilerini öldürdüm diye hile olduğum sebebiyle banlandım. Adamlar fixlemeyi beceremiyor ancak birini öldürünce hile sanıp ban atıyorlar. Oynamayın bu sunucuyu. Pişman olursunuz.

MegaThroneMT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
serveriniz o kadar güzel ki hacklerden doyum olmaz (hack dolu)

Tower02

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hile koruması yüklemek çok mu zor bir şey acaba.12 aylık sunucu açıyorsunuz, hilelerden oynanmıyor emek hırsızlığı yapıyorlar ve siz buna bir çare bulamıyorsunuz.Ne kadar emek verirseniz verin bu hileler sunucunuz da olduğu sürece kimse boşuna emek vermez bu serverde.