Anime Darling in the FRANXX

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Bu anime hakkında ne düşünüyorsunuz ? Başkalarına önerir misiniz ?

Ve ek olarak benim kendi sorum, bunun 3. sezonu falan çıkmaz mı ? Ben 6 kere falan bitirdim çünkü.

Son düzenleme:

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
anime karşıtı olanlar +1lesin

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Emin misin? 24 bölümlük ilk serisi dışında bir seri göremiyorum ha aynı Darling in the FranXX adı altında devam ettiyse 2. sezon olarak orası ayrı.

ilk 12. bölüm 1. sezon, diğer 12 bölüm de 2. sezon olarak geçiyor.

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
ilk 12. bölüm 1. sezon, diğer 12 bölüm de 2. sezon olarak geçiyor.
Hmm genelde animelerin sezonları farklı adlarla çıkardı :hmm1: aslında pek yeni sezonda geleceğe benzemiyor çünkü temelde ana karakterler öldü tekrar bin yıl sonra doğmuşta olsalar da öldüler. Yeni sezon gelirse o önceki hikayeden bağımsız farklı bir hikaye işleyen sezon gelse bence hiç fena olmaz ama önceki hayatlarına mutlaka değinilecektir yapımcılar bu konu fırsatını kaçırmazlar çünkü onun dışında önceki hikayede aşırı duygu ağırlıklıydı hatırladığım kadarı ile yeni sezon gelirse komediye biraz daha ağırlık verebilirler bence ya da en azından dram temasını kaldırıp/düşürüp öyle komedi türü ekleyebilirler bence.

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Hmm genelde animelerin sezonları farklı adlarla çıkardı :hmm1: aslında pek yeni sezonda geleceğe benzemiyor çünkü temelde ana karakterler öldü tekrar bin yıl sonra doğmuşta olsalar da öldüler. Yeni sezon gelirse o önceki hikayeden bağımsız farklı bir hikaye işleyen sezon gelse bence hiç fena olmaz ama önceki hayatlarına mutlaka değinilecektir yapımcılar bu konu fırsatını kaçırmazlar çünkü onun dışında önceki hikayede aşırı duygu ağırlıklıydı hatırladığım kadarı ile yeni sezon gelirse komediye biraz daha ağırlık verebilirler bence ya da en azından dram temasını kaldırıp/düşürüp öyle komedi türü ekleyebilirler bence.

24 bölüm replay yaparak olmuyor ya, yeni sezon lazım haklısın :)

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0
mangası bitti diye biliyorum gelmez bence

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Kalbimde yer edinmiş animelerden biri

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
En sevdiğim animelerin arasındadır bu anime. Mangası bittiğinden muhtemelen 3. sezonu çıkmaz, ayrıca çıksa bile zaten aradan oldukça uzun süre geçmiş olacağı, ve de
Hiro ile Zero Two öldüğü için
pek tadı kalacağını düşünmüyorum.