Daruzovolta, Muz, Karpuz! [Yorumdan Hikayeler #2] [EN İYİ]

ruzovolta

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Yorumdan Hikayeler :)
Dikkat : Bu hikayedeki her şey şaka amaçlıdır! hiçbir şeye saldırma, dalga geçme amacı taşımaz! Zaten benim hikayedeki payım hikayenin %10'unu falan kapsıyor. Dalga geçme amacı da taşımaz, sadece geyik!

1.Hikayeye Git:!
Pembe Adamın Hikayesi [Yorumdan Hikayeler #1]

2.Hikayeye Git!
Daruzovolta, Muz, Karpuz! [Yorumdan Hikayeler #2]

3.Hikayeye Git
Pandorica! [Yorumdan Hikayeler #3]

Yeni forum etkinliklerinden, güncellemelerden, konularımdan vs. haberdar olmak için izle butonuna basarak beni izleyibilirsin! Hatta böylece yeni "Hikaye Devam Ettirmece" leri de kaçırmazsın!

Yorumdan Hikayeler Nedir ? Forum Oyunları kategorisinde açılan "Hikaye devam ettirmece" oyunlarına gelen yorumlardan oluşur. Konuyu açan kişi "Ben evdeyken..." v.b. şekilde başlar, daha sonra bir üye de "...arkadaşımın boğulduğunu gördüm..." v.b. şekilde devam ettirir. Herkes kafasına göre devam ettirince en son hikaye bitirilir. Sonsöz yazılır. Ve tüm yorumları arka arkaya yazarak böyle bir konu açılır. @ruzovolta tarafından yapılan ve her ayrıntısı @ruzovolta tarafından düşünülen forum aktivitesidir.

Daruzovolta, Muz, Karpuz!

ruzovolta'nın bu hikaye tamamlamaca hikayesini okudum, iyi bir fikre benziyordu. Minecraft Dünya Kodları Hakkında Her Şey ile seedler hakkında bilgi alıp Spawn'da 168'e Kadar Elmas + Dungeon Seed! seediyle bir dünya açıp Minecraft'da zengin oldum. Daha sonra öyle klasik vakit geçirdim...

Yine bir gün evdeyken havuzda arkadaşımın boğulduğunu gördüm. Sonra psikopat kişilikli bir cani olduğum için boğulmasını zevkle izledim hatta mısır patlatıp yedim izlerken, fakat mısırı yerken içinden uzaylılar çıktı ve beni uzaya götürdüler. Dünyadan bıkmıştım zaten Jüpiterde küçük bir gezinti iyi oldu. Fakat uzay aracının motoruna dürüm soktuğum için jüpiterde mahsur kaldık! Oksijene ihtiyacım olduğu için Dünya'ya atladım, sıkıntı yok zaten jüpiterin kızılından dönüyon yokuş aşağı! Daha sonra birden andromeda galaksisine geldim. Moda girdim! O kadar şanslıydım ki Andromeda ve Samanyolu'nun çarpışmasına çok az bir süre olduğunu anlayıp bunu durdurmak için harekete geçtim. Hemen insana benzeyen bir yaşam formunu masaya yatırdım ve onu sorguya çektim. Cevap vermeyince kafasını gazoz şişesine vurarak öldürdüm ellerim garip bir sıvı ile kaplanmıştı. Sıvıyı kokladım. Ne olduğunu daha iyi anlamak için tattım. Köpek dışkısına benziyordu ! Hemen akabinde bayıldım. Uyandığımda ceset yerinde yoktu, şaşırmıştım. Sonra öldürdüğüm uzaylıların arkadaşları geldi ve saçlarımdan tutup yerlerde sürükleyerek beni bir odaya götürdüler. Vur bana! Vur, vur vur, Saçlarımdan tut önce beni yerlerde sürükle Canım acısın boşver benim için bu bir zevk, Daha sonra anakin skywalker beni kurtarmaya geldi. Ve tüm düşmanları mahvetti. Sonra arkadaşım beni uyandırıp "imçiçi uyur mu len !?!?!" dedi. Sonra bir tokat ile uyandım Anakin suratıma vuruyordu ! Niye vuruyorsun dediğimde bir daha vurdu ?! Bana 35'lik viski uzattı. "gel içeq len rahatlarız" dedi bana oybirinci önüncü filan diyordu, anladım ki anakin aslında birinci nesil imçiçiymiş. Sonra kalktım meğer bayılmışım,Annemde bağırdı ekmek al!

İnanılmaz'ın Değişik Notu (Her zamanki gibi)
(
Evrenin bir başka köşesinde, hayatımı etkileyecek olaylar yaşanıyordu. Anakin, Obi Wan ile eski günlerdeki gibi anlaşıyordu, amaçları ortak yaşadığı bu galaksinin yok olmasının önüne geçmekti, sonra tekrar savaşabileceklerdi, iki galaksinin çarpışma esnasında her çarpışamda olduğu gibi bir karadelik türemişti hayır bekleyin bu bir karadelik değil, daha da kötüsü bir Magnetar !)

Ama tüm bunlardan önce yapmam gereken daha önemli bir şey var. Tuvalete gitmeliyim, çok sıkıştım. Tuvalete gittiğimde telefonumu da yanıma aldım. Game of Thronesin 3 sezonunu bitirdim içerde. Dışarı çıktığımda ailem evden taşınmıştı. Ben de odama gidip bilgisayardan yeni bir oyun olan GLITCH'i indirdim İndirdiğim gibi bilgisayarım çöktü Bende RevengePro'nun bana dediğini hatırladım. Bana, tek çare format demişti. Ben de bilgisayarımı bilgisayarcıya götürdüm. Bilgisayarcı mafya çıktı ve dükkanın kapısını kapatıp beni bayılttı. Uyandığımda 2050 Senesindeydim alan walker yanımdaydı ve Darth Waderle savaşmak üzere ışın kılıcı verdi tam o sırada arkamı dönüyordumki bir ses "Dur önce tuvalete gitmelisin!" dedi. (Işın kılıcını ilk kez tutan birisi %98.75 ihtimal ile ishal oluyormuş.) Hayır, onu yanlış anlıyordum, tamamen çeviri hatası "Ben senin babanım" diyordu, hayal görüyor olmalıydım fakat o ses tonu ve içeri girerken çalan marş bana onu hatırlatıyordu evet bu oydu, Darth Vader. Tam Darth Vader yanıma geliyordu ki sıkıştığımı ve hemen tuvalete gitmem gerektiğini fark ettim. (2050'de WC nasıl onu merak ettiğimden böyle yazdım.) Tuvalete gittim... Dostum 2050 tuvaletleri IşIqLı MıŞıQlı
işimi hallettim! Darth Vader'ın yanına dönüp aklımdaki soruları sormaya başladım. Kaç yıl olmuş ben neden ölmedim ve yaşlanmadım Baba? Dudaklarından şu kelimeler döküldü... ''Bilmem'' Ama biliyordu bundan emindim ,aniden yaşlanmaya başlamıştım o sırada Bunun olacağını düşünmüyordum oğlum ama herşeyi anlatıyorum... Oğlum ben gerçekten bilmiyorum dedi. Buna inanmayıp ishal yapan ışın kılıcını çekip ishal olmadım. Babama sapladım (Babama asla ışın kılıcı saplamam diyenler +1). Sonra kendimi internetin içerisinde pixel pixel buldum.Buradan hiçbir şekilde çıkış yoktu hemen Forum.Gamer'a girip internetin içinde pixel pixel olunca internetten nasıl çıkılır diye konu açtım. (Minecraft Destek Bölümü'ne) Konuma @RealyRevenGe den yanıt geldi limoncuk adlı üye banlanırsa hikaye güzelleşir ve sende çıkarsın diye. Ayca_Riggs konuya mesaj atmıştı. Yine mi bu kız dedim. @ruzovolta denen adam da çok köşesiz konuşuyordu, kesin odada mod olduğundandır. Maşallah ruzovolta dediğimiz ruzovesti çıkmıştı. Sonra limoncuğun bolonezella olduğunu öğrendim. Şoka girdim ve bayıldım. Meğerse öyle değilmiş. Uyandığımda ise Taş devrindeydim. Hemen Fred Çakmaktaşı aradım. Çakmaktaş, Moloztaş ile birlikte geldi. Birlikte eve doğru giderken yolda çevirme oldu, kimlik mi soracaksınız dedim, beni topaç gibi çevirdiler, başım döndü, Sonra birlikte tas ustune tas koyma celinc videosu cekmeye karar verdiler... Internet'e videoyu atamayınca korkup bayıldım! Uyandığımda evimdeydim ve arkadaşım boğuluyordu! Magnetarlar maddeyi, Daruzovoltalar zamanı ve seçeneği yutmuştu! @ruzovolta 'nın bu konu hakkında ne dediğini hatırladım : "Farklı varyant oluştur" ! Bu yüzden farklı varyantlar oluşturacaktım. Boğulan arkadaşıma ölmemesi simit fırlattım! O da bana... "İmçiçi uyur mu len !" Diye bağırmıştı çok korkmuştum. Birden bir portal açıldı içinden e... sözlük ve P...ay'ın 13 yaşındaki fanboyları çıkmıştı, bana söverek üstüme geliyorlardı P....ay'ın 13 yaşındaki fanboyları , e...ciler ise beni tanımadan eleştiriyordu. Yavaştan hastalanmaya başlamıştım... Daha sonra psikopat ruhlu biri olduğum için hepsini öldürüp cesetlerini tuza bastım, bu sayede bütün kanları akacaktı. Plan yarıyordu! Oldukça farklı bir varyasyonda ilerliyor gibiydim! Daha sonra portaldan geçince taş devrine girdim, portal patlamıştı, taş devrinde...taş vardı!! Etrafıma baktım... gine taş vardı!! Taştan portal Yapmaya Karar Vermiştim.

İnanılmaz'ın Değişik Notu (Her zamanki gibi)
(
Tüm bu olaylar esnasında, bütün galaksi ve zamanın ötesinde, kendisine "mavi kutulu çılgın adam" denilen bir yolcu, yanında kırmızı saçlı bir kız arkadaşı ile bir şeyi kutluyordu, Adına "Pandorica" denilen bir olayın başarılı sonuçlanmasıydı bu, bütün işimi bırakıp o insanların (ben öyle sanmıştım) yanlarına gittim, ve "Amy bir misafirimiz var" diye seslendi bana, kim olduğunu ve Pandorica denen şeyin ne olduğunu sorunca bana, "İnsanoğlu sadece kendi hayatını yaşıyor, arka planda olan şeylerden haberi yok" sanırsam bu bana uzaylıların varlığını kanıtlayacak bir haberdi, mavi polis kutusuna binmeden sordum, "Siz kimsiniz ?" şeklinde, kutuya girmeden önce bana döndü ve gülümsedi "Ben Doktorum" dedi, ama Doktor Kim ? diye sorduğum zaman bana "Sadece Doktor" dedi ve sonra gözlerime inanamadığım bir olay oldu, mavi kutu gözümün önünde kayboldu, bu Doktor denen adamı yakında bir daha görecektim, Evren'de çok garip olaylar dönüyor... (@Rpr_Naiki 'nin Eki) Ve mustang'ime atlayip tam gaz galaksinin disina ciktim o adami bulmak ve bazi sorularin cevabini almak istiyordum bir galakside durdum ve ejderhamdan inip adamin yanina isinlandim ...)

Ama bunların hepsi hayaldi, şu anda bir taş devrindeydim, Fred Çakmaktaş'ı aradım, Çakmaktaş, Moloztaş ile birlikte geldi, birlikte eve doğru giderken yolda çevirme oldu, beni çevirdiler, başım döndü. Daha sonra birlikte gece kulübüne gittik. Orada bir portal vardı. Portaldan girdiğimde ise evdeydim. Annem beni çağırdı ve şunları söyledi; Sen evlatlıksın! Daha sonra şaka yaptım deyip "Oğlum, ben çıkıyorum, sen keyfine bak tamam mı?" ben de "tamam" dedim. Annem dışarı çıktı. Daha sonra havuzda arkadaşımın boğulduğunu gördüm. Sonra cesedini sudan çıkardım cesedi buz gibiydi. Anladım ki zamanın çok gerisindeydik, Daruzovolta çok fazla zaman ve seçeneği yok etmişti! Ben bunları düşünürken arkadaşım uyanıp "ne düşünüyorsun len sen !?" deyip kolumdan ısırdı Ama cesedini çıkararak çok farklı bir varyanta geçmiştim, ısırdığında çok daha farklı bir varyanttaydım, farklı şeyler yapmalıydım, arkamda bir uzaylı gördüm, beni kaçırmaya çalışıyordu! Ardından uzay aracına bindik, kullanımını öğrenmeye çalıştım, hemen insana benzeyen bir yaşam formunu masaya yatırdım ve onu sorguya çektim. Cevap vermeyince onu yumruklarımla öldürdüm ellerim garip bir sıvı ile kaplanmıştı. Sıvıyı kokladım, ama tatmadım! Yoksa sonumuz belli! Hemen diğer odalara geçmeye çalışırken bir uzaylıyla karşılaştım, uzaylı bana vurdu! Vurduğu gibi bayıldım... Yatağımda uyandım, hepsi kötü bir rüyaydı! Çok sevindim, uyandım ve anneme sarıldım, annem noldu gerçeği mi öğrendin dedi, demek benden bir sır saklıyordu, neyse saklasın, geri döndüğüme mutluydum, bana Sen evlatlıksın dedi. Bunu hatırlıyordum! Anladım, şaşırdım! Annem şaka şaka diyince ikna oldum, rüya değildi! Annem "Oğlum, ben çıkıyorum, sen keyfine bak tamam mı?" ben de "tamam" dedim. Pencereden dışarı bakmak için perdeyi açtım, neyse, bu şaka meşhurdur zaten, dışarısı güzel ve güneşliydi, daha sonra havuzda arkadaşımın boğulduğunu gördüm. Sonra taş devri varyasyonunun "Daruzovolta" tarafından yok edildiğini anladım! Farklı bir şey yapmalıydım! Hemen eve gittim buz dolabını açtım ve içinden farklı bir şey yaparken olmazsa olmazım bir muz aldım. Muzu açıp kulağıma soktum. Nedense böyle bir şey yapasım geldi. Ardından aydınlanma yaşandı. Kulağımdaki muzla beraber bahçeye çıktım ve ordaki kişiyi gördüm. Onun ismi; LORD KARPUZ'du! Ve bana şunları söyledi; "O muzu yerine bırak evlat" muzu yere bıraktım ve karpuzla konusmaya basladım... Seni yiyebilir miyim ? Deyince bana yaklaştı ve; Afiyet olsun dedi. Onu yemeyi bitirdikten sonra tuvalete gittim. Biraz rahatladıktan sonra Forum Gamer'E girdim. Orada Hikaye Devam Ettirmece Plus oyununa katıldım...

Fikir, konu, hikaye, ana tema ekibi toplayan : @ruzovolta
Yazanlar : @ruzovolta @MasterChiefs @ByAlpha @MhaWTHoR @RealyRevenGe @Ayca_Riggs @Rpr_Naiki @İnanılmaz @Kızagan@Limoncuk @Bolonezella @_Enes@HUNTERMAN @DIO @mrbulut123 @Tayfacı @Penguenn @Shenkenator

Yazılan yorumların forum kurallarına aykırı olanları @ruzovolta tarafından düzeltildi.

Son düzenleme:

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@AdexTR özel mesaj atamıyorum. Bu hikayeyi bi okuyun efendim, bizce animasyon yapılabilir. Ya da bu konu paylaşılabilir. Animasyon yapılması güzel olur. İyi forumlar.