Day of Defeat Oyunu Hakkında

AvNitro

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Merhaba Arkadaşlar bugünkü konumuz Day of Defeat, isterseniz hemen konuya geçelim. Day of Defeat, Valve'nin source motoru ile yapmış olduğu 2. Dünya temalı bir oyundur.

Oyunun oynanışı ise oldukça kolaydır. Grafikleri 2004 yılına göre oldukça iyidir. Oyundaki görev, karşı takımın tanklarına uçak savarlarına bomba yerleştirip patlatmaktır. Oyunumuzun 2 türü vardır; bu sürümler Day of Defeat source ve Day of Defeat normal sürümleridir. Day of Defeat sürümünde tankları uçak savarları kullanabiliyorsunuz. 24'den fazla harita mevcuttur. Savaşan askerler Alman ve Amerikalılar'dır, bunlardan birini seçebilirsiniz. Benim tavsiyem bu oyunu oynamanızdır. Oyunun oynanışı ise çok kolaydır. W, A, S, D tuşları gibi tuşlarla oynayabilirsiniz.
Oyun ayrıca VAC sistemini halen desteklemektedir. Arkadaşlarınızla planlar yapıp düşmanlarınızı öldürebilirsiniz. Oyunumuz Steam'da 10 TL'ye satılmaktadır. Almanızı tavsiye ederim. Hatta oyunda Naziler de bulunmaktadır.

Oyunda 2 ayrı mod vardır. Bayrak kapmaca, tank vb. patlatma vardır. Nostaljiye düşkünseniz bu oyunu oynamanızı tavsiye ederim. Oyunda düşman uçaklarını vb. düşürebilirsiniz. Konumuz bu kadardı. İyi Oyunlar!

dankKEk

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
oha ben bu oyunu yıllardır arıyorum teşekkürler konu süper olmuş çok yardımın dokundu !

SpringHat

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yazı rengini varsayılan ayarında bıraksaydın kusursuz olabilirdi lakin bu haliyle dahi yeterince iyi bir yazı. Ayrıca fontun boyutunu da biraz düşürmeni öneririm, bu saydıklarım dışında gayet güzel.

AvNitro

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yazı rengini varsayılan ayarında bıraksaydın kusursuz olabilirdi lakin bu haliyle dahi yeterince iyi bir yazı. Ayrıca fontun boyutunu da biraz düşürmeni öneririm, bu saydıklarım dışında gayet güzel.
Teşekkür ederim. Öbür konumda daha iyi yapacağım.

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Bence güzel bir yazı olmuş. Umarım daha güzel yazılar da gelir. Başarılar.

MRTDMR

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Güzel yazı başarılı buldum fontu normal bıraksanız bence daha güzel olur ama.