DayZCraft / Open World / Hayatta Kalmak Bir Sanat Oldu / Kapalı Beta / Sunucumuz Kapandı !!

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zıplarken can gidiyordu onu düzeltsen ve biraz daha az lag ile iyi oyuncu çekebilirsin bence.

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Eger bir egitim videosu cekseydim sunucunun full dolu olacagina inaniyorum sizce?

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslında o kadar karmaşık değil ama videonun katkısı olacaktır elbette. Fakat dediğim gibi girdiğimde çoğu kişinin derdi şu zıplarken can gitme olayıydı. Ben de o yüzden araa sırada giriyordum. Ayrıca harita ve market büyütülmeli. Acemiden sonraki rütbeler tekrar eklenmeli. Önerilerim bunlar halledersen güzel bir server olur bence.

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
bence benim gibi biri olmadan kalkınamaz bu sunucu :D

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Aslında o kadar karmaşık değil ama videonun katkısı olacaktır elbette. Fakat dediğim gibi girdiğimde çoğu kişinin derdi şu zıplarken can gitme olayıydı. Ben de o yüzden araa sırada giriyordum. Ayrıca harita ve market büyütülmeli. Acemiden sonraki rütbeler tekrar eklenmeli. Önerilerim bunlar halledersen güzel bir server olur bence.
Market eklememin tek sebebi mermi satmak market büyütülmemeli çünkü dayz harita çok büyük siz heryerinde doğduğunuz için yani her yerinde doğma noktası olduğu için küçük duruyor rütbeler autorank 2 rütbeden sonra çalıştıramadım :D

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet ama doğduğun yerler kopuk haritanın büyük olduğunu bile anlayamıyorsun. Bağlantılı yeterince büyük bir harita daha çok keyif verecektir. Örneğin bir minigame olan GTA haritası gibi zaten oteller boş bir dizi düzenlemeyle MineZ haritası olabilir. Ama emek ister o ayrı mesele. Burada önemli olan bir şey de takım sistemdi o vardı yanlış hatırlamıyorsam ama denemedim. Bug'ları olabilir. Daha sonra silahlar ve tabi ki harita yani zor bir iş tekrar açmayı düşünüyorsan da en azından dediğim gibi rütbe ve şu zıplama hasarını kapat. Her şeyi kendin halletmek zorunda değilsin. Yardım el gönüllüler vardır umarım.

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Evet ama doğduğun yerler kopuk haritanın büyük olduğunu bile anlayamıyorsun. Bağlantılı yeterince büyük bir harita daha çok keyif verecektir. Örneğin bir minigame olan GTA haritası gibi zaten oteller boş bir dizi düzenlemeyle MineZ haritası olabilir. Ama emek ister o ayrı mesele. Burada önemli olan bir şey de takım sistemdi o vardı yanlış hatırlamıyorsam ama denemedim. Bug'ları olabilir. Daha sonra silahlar ve tabi ki harita yani zor bir iş tekrar açmayı düşünüyorsan da en azından dediğim gibi rütbe ve şu zıplama hasarını kapat. Her şeyi kendin halletmek zorunda değilsin. Yardım el gönüllüler vardır umarım.
NoCheat speed hacki engellemiyor nocheatplusile ayni anda kullaninca o bug olusuyor speed nasil engelleriz

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açıkçası bu işlerden anlamıyorum (plugin, skript vs.) fakat doğru kişiye sorarak veya doğru yere konu açarsan hatta belki sadece araştırarak cevap bulabilirsin. Dediğim gibi survival bir oyunda sırf zıpladın diye can gitmesi inanılmaz sinir bozucu oyunda da birçok kişiden aynı "geri dönüşü" aldım.

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
DayzCraft tekrar acilacak yeni silahlar eklendi minigun gibi ziplama bugunu kapattim otomatik resource pack kurma ayarladim

Mayınkarft_

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bedeva altın hesap unturned Qeyfff Yakın Arkaşlarımada Verdim Mis Gibi Oynuyoz =3

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Artık beta olduk sunucu açılınca bunlar ile karşılaşacaksınız konudan bakabilirsiniz nelerin eklendiğine

B

Brkelbk

Ziyaretçi
Sakin Ol Şampiyon , Kafana Röntgen Çekildiğinde bir şey Çıkmaması Sorun Değil.
İşte mesajımı düzgün okumayıp sadece 2 kelimeme takan ve gerikafalı bir düşünce yapısına sahip olup konudan haberi bile olmayıp bulaşan bir insan daha.Biraz gıcık oldum ve sinirlendim doğrudur.Ancak bu size burda bana hakaret etme hakkı yada konudan hiçbirşey anlamadığınız halde muhattap olma hakkı vermez.Cümlelerimi okuyun kelimelerimi değil.

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
DayZCraft Kapanmıyor Nedeni Konuda[DOUBLEPOST=1408287078,1408281993][/DOUBLEPOST]DayZCraft Açıldı! Herkesi Tekrar Bekleriz!