DEDEKTİF: ZORLU EĞİTİM ADVENTURE MAP

haritaya 10 üzerinden kaç verrirsin?

• 0

• 1

• 2

• 3

• 4

• 5

• 6

• 7

• 8

• 9

• 10

• 100!

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Dedektif değil de ajan olmuyo mu o :(
Bir de Medafire normal DNS'lerde engelli değil miydi :/

zupacrafter

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Neredeyse 2 yıl olacak harita güncellenmez herhalde gaza geldin :D şaka bir yana uyarı alabilirsin dikkat et birde yeni map yapacakmısın ?
aradan bikaç aydan fazla süre geçmediyse ara ara güncelleyebiliriz diye biliyorum. Harita konusunda ise yapmaya başlayıp da yarıda bıraktığım çok fazla harita var. hepsi büyük çaplı haritalar olduğu için bir türlü bitiremiyorum. Şuanda da yapmakta olduğum bir harita var belki ilkbahar gibi bitirebilirim onun haricinde 4 tane bitmiş haritam var onlara bakabilirsin Harita hakkında yorumunu bekliyorum.

Dedektif değil de ajan olmuyo mu o :(
Bir de Medafire normal DNS'lerde engelli değil miydi :/
Sen hikaye kısmına fazla takılma :) sadece bir harita yapmıştım ve bi konusu olması gerektiğini düşündüm. Ayrıca yine de ajan değil, dedektif deyişimin bir sebebi de aslında bu daha giriş bölümüydü, devamını karışık ve upuzun bir polisiye şeklinde yapacaktım. ama o da başlayıp uzun süre uğraştıktan sonra bıraktığım haritalar arasında yer aldı :D ama hala gelme ihtimali var tabii. mediafire konusunda da Galiba o bir zamanlar engelliydi ama sonra düzeldi diye biliyorum en olmadı proxy vb. girilebilir.
harita hakkında yorumunu bekliyorum

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
aradan bikaç aydan fazla süre geçmediyse ara ara güncelleyebiliriz diye biliyorum. Harita konusunda ise yapmaya başlayıp da yarıda bıraktığım çok fazla harita var. hepsi büyük çaplı haritalar olduğu için bir türlü bitiremiyorum. Şuanda da yapmakta olduğum bir harita var belki ilkbahar gibi bitirebilirim onun haricinde 4 tane bitmiş haritam var onlara bakabilirsin Harita hakkında yorumunu bekliyorum.

Sen hikaye kısmına fazla takılma :) sadece bir harita yapmıştım ve bi konusu olması gerektiğini düşündüm. Ayrıca yine de ajan değil, dedektif deyişimin bir sebebi de aslında bu daha giriş bölümüydü, devamını karışık ve upuzun bir polisiye şeklinde yapacaktım. ama o da başlayıp uzun süre uğraştıktan sonra bıraktığım haritalar arasında yer aldı :D ama hala gelme ihtimali var tabii. mediafire konusunda da Galiba o bir zamanlar engelliydi ama sonra düzeldi diye biliyorum en olmadı proxy vb. girilebilir.
harita hakkında yorumunu bekliyorum
Artık maynkarft oynamıyorum ama harita şu anki haliyle güzel duruyor, iyi yani :V

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Emek etmişsiniz, bence güzel bir harita. Anladığım kadarıyla bu işten anlıyorsunuz, başka haritalar da bekliyoruz.

zupacrafter

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Emek etmişsiniz, bence güzel bir harita. Anladığım kadarıyla bu işten anlıyorsunuz, başka haritalar da bekliyoruz.
Teşekkür ederim, dediğim gibi yapmaya başladığım ama yarım bıraktığım çok haritam var. İleride bunları sizlere sunabilirim belki :)

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Teşekkür ederim, dediğim gibi yapmaya başladığım ama yarım bıraktığım çok haritam var. İleride bunları sizlere sunabilirim belki :)
Konu 3 yıldır yaşıyor. Ancak 3 yılda bu kadar az yorum gelmesi beni şaşırttı. Bu arada 1. sayfadaki yorumum -_- (7. sınıfla alakalı olan)
Bence de artık yeni bir harita çıkarman gerekiyor. 3 yıl geçmiş halen harita gelmedi veya ben göremedim ._.

zupacrafter

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konu 3 yıldır yaşıyor. Ancak 3 yılda bu kadar az yorum gelmesi beni şaşırttı. Bu arada 1. sayfadaki yorumum -_- (7. sınıfla alakalı olan)
Bence de artık yeni bir harita çıkarman gerekiyor. 3 yıl geçmiş halen harita gelmedi veya ben göremedim ._.
:D demek sen de liseli oldun
zaman olmuyor biliyormusun yarım bıraktığım çok harita oluyor ama bundan sonra bir tane yapmıştm harita ona bakabilrisin
Oyun Forumu - Gamer.Com.TR

Emek Varsa İyidir...
Teşekkür ederim, emek kesinlikle var.

.

Yorumları bekliyorum, diğer haritalarıma da bakabilirsiniz :)
[automerge]1527441132[/automerge]
hort

Son düzenleme:

zupacrafter

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
:D demek sen de liseli oldun
zaman olmuyor biliyormusun yarım bıraktığım çok harita oluyor ama bundan sonra bir tane yapmıştm harita ona bakabilrisin
Oyun Forumu - Gamer.Com.TR

Teşekkür ederim, emek kesinlikle var.

.

Yorumları bekliyorum, diğer haritalarıma da bakabilirsiniz :)
hort