Degreda /Ortak /Yetkili Alımları /Maaş Verilecek

Denizxd

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Alınacak Yetkililer
  1. Ortak
  2. Mimar
  3. Rehber
  4. Youtuber
  5. Diğer
Sunucu IP Adresi
play.degreda.com
Öncelikle merhaba forum üyeleri aktif bir sunucum bulunmakta ve ortak ve yetkili alımlarından Bahsedelim

Sunucu Hakkında : Degreda Minecraft Sunucuları / Survival Hayatta Kalma Bölümü Olarak Bulunmaktayız Sektörde

1.16.5 Olarak Bünyemizde 1 Kurucu 1 Genel Yetkili Bir Moderatör Yetkilimiz Bulunuyor Ve 5 6 Aktiflik Olarak Devam Ediyoruz

Sunucu Makine şu an : 6 Gb Ryzen

İp Adresimiz : play.degreda.com

Elimizde Bulunanlar :

MineLab WebScrip

Kendi Özel Paketimiz

Discord Sunucumuz

Alan Adımız

Logomuz

Konu Tasarımımız şu an Bulunmakta

Sunucudaki Alımlarla Devam Edelim

Discord Mod : Discord Üzerinde Yetkili Olup Discordla İlgilenecek Mute Yetkidi Loglara Bakacak Discord Üzerinden İlgilenecek. Şartlar En Altta Yazacak

Tasarımcı : Banner, Konu Tasarımı, Mesela Güncelleme Gibi Yazılar Hazırlicak Bir Yetkili Arıyoruz

Yazar : Sunucudaki Kurallar, Kanal Acıklama, Forumlar Mesela Konu Tasarımlarını Ayarlicak Bir Yetkili Aramaktayız

Medya Ekip :Sunucuya oyuncu çekmek için görevlendirilen ve çektiği oyuncu sayısına göre ödüllendirilen Medya ekibimiz olmak ister misiniz?

Mimar : Komut Bilgsi Wg Wand Komutları Hepsini Bilip En Az 1 Yıllık Tecrübesi Olmasını İstiyoruz

Şartlar :

+13 Yaş

Rehber, Asistan, Discord Mod İcin Komut Bilgisi

Saygılı

Küfür Kullanmicak

Resmi Çalışacak

İşinde Ciddi Olacak

Aktif Olacak

İnsanlar Arıyoruz

Yazar ve Tasarımcı İçin De Gecerli Bunlar Yazar ve tasarımcu Pek Belli Olmicak Zaten Arka Planda Olacagı İcin Komut Bilgisi Aktiflik Beklemiyoruz

Asıl Soru Biz Kimiz

Biz Degreda Minecraft Sunucuları Piyasadaki Cogu Sunucularla Cogu Şeyimiz Aynı Özgü Şeyler İleriki Zamanlsr Kendi Projelerimizdr Var Tabikide Piyasada şu an Cogu Sunucuda Hepsi Deyil Çogu İtem Vermedir, Oyuncu Kayırma, Haksızlık, Emek Vermeden, Adaletsizlik ile Acıyor sunucu biz aksine

Adaletli

Haksızlık, Üye Kayırma, Adaletsizlik, İtem Verme, Olmicak, Yenilik Olsun Emeklerimizce Yapıcaz Ve Beraber İlerlicez Farklı Projelerim Tabikide Var

Bu Kadar

Yazım Hatam Cok Alay Edebilirsiniz Sorun Yok.

Ortak Alımı İcin Bilerek Kalın Yazıyorum

Sunucuda Tüm Yetkilerimiz Aynı Olacak, her şey Beraber Karar Verilecek, Üyelere İtemdir, Ayrımdır, Haksızlık Ayrılmamıza Sebep Olur Aradıgım Kişi Üyelerle İlgilensin Arkca Olsun Dost Olsun Yeter Asıl Konu Acıkca Bütce Bütcede Bana Destek Sunacak Yutuburları Felan Beraber Karşılicaz Ve İlerde 2.ci Bölümğ Eklemek İstiyorum Sky Veya Towny

Detaylı İletişim İcin
! Zeus#0019

Son düzenleme:

RecOmesr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selam arkadaşlık isteği gönderdim Ömerp#2945 discordum bana ulaşırsan ortaklık için konuşabiliriz.

Son düzenleme:

Denizxd

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tüm Yetkileri Verip Sadece Vds aldıgım yerdeki tc kimligimin kayıtlı oldugu site bilgilerini istiyorsunuz aynen köle arıyorum

Denizxd

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kskskskdkfkdk swn kimsin acaba

buyur3381

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Haklısın bu arada cidden sadece köle arıyor
kanka zaten ben degreda ( bunun önceden acmış oldugu survivalda oynadım ) aşırı berbat tı no anti xray no hile koruması hazır paked sezon 2 gelmiş adamlar ormanı sıfırlamamış paralarıda sıfırlamamış :D tek sıfırladıkları şey eşyalarımız 1 2 ay bakım yaptılar bir şey deişmemiş cidden diyorum nerdeyse 1 ay dan fazla bakım yaptılar paked deiştirilmemiş orman rest atılmamış parada öle adamlar yemişler yatmışlar son gün hızlıca alel acele sunucuyu düzenlemişler resmen ben öle algıladım

Denizxd

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gelip Ailevi Söven Kankam Keşke Hazır Paket Kullansaydık Da Yaptırdıgım Paketi Kullanmasaydım İtem Sıfırlamada İtemlerş Sıfırlarken yetkilim diyer şeylerş silmemiş unutmuş normal bişe

buyur3381

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Gelip Ailevi Söven Kankam Keşke Hazır Paket Kullansaydık Da Yaptırdıgım Paketi Kullanmasaydım İtem Sıfırlamada İtemlerş Sıfırlarken yetkilim diyer şeylerş silmemiş unutmuş normal bişe
ailevi sövmedim yanlış biriyle karıştırdın dostum kendi üstüme yemin ediyorum bak yanlış kişiyle karıştırdın ben bu yanlışları saydım küfür felan etmedim sonra bi adam elmas buldu elmas set yaptı 2 dk de adama xray ho dedim yetkilinin biri xray verdigimi adama ve hayır olsun dedigimi sandı ben aslında adamın xray oldugunu söledim ama söylemeden beni banladı degredaylada iletişimim kesildi bidada girmedim bu pakedi en az 10 kere oynadım kasalardan sistemlerden anladım :D tek deiştirilen spawn zaten zor olan şey paked ama onu gectim de pakede anti xray kurmamak nası bi m** lıktır aga ya küfür felan etmedim sw nizde okey? 1 ay bakım yaptınız ve bunları hiç kontrol etmedinizmi? mesela anti xray a /baltop a ? :D ormana özensiz yapmışınız yani

Son düzenleme: