Degreda Yetkili Alımları

Deniizz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Alınacak Yetkililer
  1. Ortak
Sunucu IP Adresi
play.degreda.com
Selam, Degreda halkı!
Sizlere ufacık bir duyurumuz olacak. Açılacak olan Survival sunucumuz için yetkili alımı başlamıştır.
Eğer bizimle çalışmak ve ekibimize katılmak istiyorsanız, duyurunun sonunda bırakacak olduğumuz başvuru linkinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Sizi ekibimizde görmek çok isteriz :))
Haa, başvuru yapmadan önce belli başlı kriterlerimiz var onları ufak bi göz önüne getireyim.

1. Oyunculara karşı anlayışlı olun, kendinizden küçük görüp hakaret etmeyin.
2. Sorunları kendi başınıza çözmeye çalışmayın, ekip arkadaşlarınızdan yardım alın.
3. Ekip içi huzuru ne olursa olsun koruyun! Bir başka yetkiliyle sorununuz olsa bile birbiriniz arasında dayanışma sağlayın.
4. Kendinizden alt seviye yetkililere zorbalık; hakaret etmeyin. Aksi taktirde atılabilirsiniz ya da yetkiniz düşürülebilir.
5. Ne zaman terfi alıcam? Sorusunu kesinlikle sormayın. Yönetim ekibi uygun görünce zaten rütbeniz yükselecektir.

Şimdilik bu kadar. Sizleri aramızda; ekibimizde görmek isteriz :)) İyi oyunlar formlar :))
- Degreda Yönetim Ekibi
! Zeus#0019

buyur3381

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
öncelikle şuanlık yetkili alımıyla ilgili konuşmıcam ama sw ile ilgili konuşucam eger aktif bi kitleniz yoksa baştan survival acmanız önerilmez cok tutmaz tabi eger sunucunuz hypixel seviyesinde bi survival deilse 2. si 1 ortakta olması gerekenlerden biriside önerilere acık olmalı bir oyuncu sw ile ilgili öneri yaptıgında cok biliyosan kendin yap beyenmiyosan git gibi tavırları olan cok admin kurucu görüyorum :D bu en önemli nedenlerden biri 3. sunucunuzda yeteri kadar bilgi vermemişşiniz mesela kac gb ram olcak sw görüntüleri felan ne olcak 3 4 yazıdan ben birinin ortak olcagını sanmam

Deniizz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Makine 10gn Ram ryzen 9
İyisinden kötüsünden yorumlara acıgım gerek üye olsun gerek rakip hypixel değiliz ama kendimize güveniyoruz Opsky olarak başlayıp Survival olarak devam edeceğiz yorumunuz İcin teşekkür ederim.