ByDeichor

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
NOT ; Sunucumuz BETA sürümündedir hataları bize bildirirseniz mutlu oluruz, hiçbir alım yoktur !

Sunucuyu Neden Açtık ?
Sunucuyu açma sebebimiz Türkiye'de bulunan az kaliteli sunuculardan ve gelen istekler doğrultusunda yönelmemizdir. Oyuncularımızın istekleri doğrultusunda yeni nesil MMO denilecek türde bir sunucu açtın. Minecraft Faction türü olarak geçiyor. Çok fazla yenilikler ile sadeliği korumaya çalıştık. Sadeliğimizden ödün vermemeye çalışyoruz. Sizler daha kaliteli ve daha iyi bir yaşaması için bu sunucuyu açmış bulunmaktayız. Daha kaliteli bir sunucu olarak sizlere hizmet vermekteyiz.
Biz Kimiz ?
Bizler sizlere hizmet sunan DeiFaction ekibiyiz. Amacımız hilesiz, güvenilir ve emek verilebilecek bir sunucu yapmak. Öncelikle ekibi tanıtalım, benim adım Deichor. Alman vatandaşıyım ve Bursa'da yaşamaktayım. SancakOnline Satış birliklerinin kurucusuyıum. Ayrıca DeiFaction ekibinin başında bulunmaktayım. Ayrıca bu sunucuda ortağım olan Shafuq eski bir sunucusu olan GiveCraft'ı geliştirmek amacıyla benle birlikte çalışyor. Sizler için desteği tam olarak buradayız.
Sunucu Bilgileri ;
Sunucu Adresi ; deifaction.nitrado.net

Sunucu Sürümü ; 1.8.x
Sunucu Web Sitesi ; Yakında
Sunucu Kapasite ; 52
Sunucu Alt Yapı ; Nitrado

Amaçlarımız ;
Daha iyi bir hizmet verebilmek.
Hilesiz bir sunucu sağlamak.
Türkiye'nin gözde sunucularından olabilmek.
7/24 Canlı Destek sağlayabilmek.
Tamamen Türkçe bir sunucu sunabilmek.

Sunucu Özellikleri ;
Tabela ile ench sistemi !
BOSS Sistemi !
Bol bol görev sistemi !
PET Sistemi aktif !
Rütbe Sistemi !
Rütbeye özel hammaddeler !
Rütbeye özel görevler !
Kasa sistemi !
Tabela ile Tamir !
1V1 !
Klan Turnuvaları !
GÜNLÜK Eventler !
Muhteşem yapıtlar !
MİNİGAMESLER !
MOBARENA !
daha fazlasını öğrenmek için sunucuya giriş yap !

Sunucudan Resimler ;
Spawn

Warp Menü

Oyuncu Menü

11 KATLI MARKET !

ARENA

HAMMADDE

ARSALAR

RÜTBE MADDE

LAPİS

KASA SİSTEMİ

ANAHTAR MARKET SİSTEMİ

COİN SİSTEMİ

Sunucu Tanıtım Videosu (YOUTUBE) ;

Youtube Resmi Kanalımızdır :

Tıkla ve git !

KONU BETA KONUSUDUR İLERİDE GELİŞTİRİLECEKTİR !
ILETİŞİM ADRESLERİ ;
GMAİL ; [email protected]
SKYPE ; MrDeichor
STEAM ; Deichor

Son düzenleme:

KosovAli27

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Şahsen sadelik taratarıyım ama factionda sadelik dediğin savaş üzerine olur bence sen ne bulduysan eklemişsin

GİveCraftTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server Bence Mükemmel Spawna Hayran Kaldım Builderinize Helal İnş İyi Yerlere Gidersiniz

KosovAli27

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Saçmalama hocam, yenilikçi pluginleri sade bir şekilde aktarmaya çalıştım. O cümlede onu kastediyorum.
Ben yanlış anladım o zaman kusura bakma bu arada buildler güzel duruyo ama bazı pluginler alinti gibi sadee ismii degistirmisin bazilarinda

FunnyForYou

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Merhabalar,
Klasik Değerlendirmelerimiz ile başlıyalım;
Buildi çok beğendim Olabildiğince Hoş Bir Builder Olarak Yazıyorum
10/10
Pluginleri Güzel Warp menusunun Uyumunu İyi Yapmışşın 10/9
7/24 Destek Gayet İyi Skype Eklediğim zaman Hemen ekleyip Cevap yazdın Çok güzel bir şey bu 10/10

Xeressa

Team Ronin
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı her ne kadar basit kaçsa da, sunucuya girip görmenizi öneririm. Yapılar eşsiz bir şekilde tasarlanmış. Klasik bir faction tadını hissettirmeyi başarabilmiş nadir faction sunucularından bir tanesi. Rütbe vs gibi bazı eklentilerinin klişe, yani özgün olmaması dışında fazla bir kusuru yok.
Yapılar: 2
Sitemler/Özgünlük: 1
Yetkililerin İlgisi: 2
Popülarite/Oynanılabilirlik: 1
Konu Dizaynı: 1
TOPLAM: 7

ByDeichor

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı her ne kadar basit kaçsa da, sunucuya girip görmenizi öneririm. Yapılar eşsiz bir şekilde tasarlanmış. Klasik bir faction tadını hissettirmeyi başarabilmiş nadir faction sunucularından bir tanesi. Rütbe vs gibi bazı eklentilerinin klişe, yani özgün olmaması dışında fazla bir kusuru yok.
Yapılar: 2
Sitemler/Özgünlük: 1
Yetkililerin İlgisi: 2
Popülarite/Oynanılabilirlik: 1

TOPLAM: 6
Quest sistemi ile MMO benzetmeye çalıştık. Ayrıca rütbe atlamak için oyunda durup para vermek filan gerekmiyor. Görevleri yapmak zorundasın. Bence 8 puanı hak edebilecek bir sunucu yapmışız.

FatalCoder

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu Çok Güzel Mutlaka Deneyin,Ama Sınıflar Eklenmeli Bence Daha da Güzel Olacağına Eminim.