Deneyimli Pluginer

kingOf0

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Adım: Ibrahim
Yaşım: 15
Görev Almak İstediğim Sunucu Türleri: RPG sunucularına benzer nitelikte faction & survirval olan sunucu'larda görev almak o sunucuları geliştirmek istiyorum
Sahip Olmak İstediğim Yetki: pluginer
Deneyimlerim: Skript konusunda bilgiliyim yavaştan JAVA öğreniyorum

Yetkilisi olmak istediğim kurucunun özellikleri:
- yeniliklere açık (önemli)
- insanlarla iyi geçinen (önemli)
- saygılı & çok küfür etmeyen
- eli yüzü düzgün sabıka kaydı olmayan +16 yaşında birey
- para kaynağına sahip olmalı (sponsorları olmalı) / çalışıyor olmalı çünkü sunucuya okadar emek veriyoruz 1-1.5 ay sonra kapanıyor mümkünse uzun bir süre yetkilisi olarak sunucuda görev yapmak isterim

Hepsini oku! (yazım hataları için şimdiden tüm forum üyelerinden ve yetkililerinden özür diliyorum)
Eklemek İstediklerim: Hayat hikayem: 7-8 yıl minecraft oynadım (Evet 7 yaşımda başladım) oyuna başladıktan 1-2 ay sonra sıkılıp yerel ağda paylaşa basarak oyuncu gelmesini bekledim... tabi küçüktüm ozamanlar.Sonra mod denilen şeyleri öğrendim minecrafttan sıkılmamamı sağlıyorlardı uzun bir süre modlu minecraft oynadım taaaki 1.5.2 sürümüne kadar 1.5.2 sürümünde efsanecraft ile tanıştım bu sunucya girdiğimde kayıt bile olamıyordum internetten zar zor nasıl register yazacağımı öğrenmiştim.... Nsayar adlı şahıs bana oyunu oynamayı öğretti(en iyi klan bizimdi tabikii :D)bir süre sonra "neden bende sunucu açmıyorum" diyerek kendi bilgisayarım üzerinden NO-IP ile portlu sunucu açıyordum böyle böyle plugin ve ingilizceye olan ilgim arttı bir süre sonra tekrar modlu ve plugin li minecraft'a ilgi duydum ve modlu minecraft suncularında oynadım, sonra modlu sunucu açmayıda denedim..... Sonra pluginli sunuclar açayıp kapadım (bahsettiğim tarihteki sürüm 1.7.2) ve birçok sunucuda yetkili oldum, hatta her gittiğim sunucuda yetkili oluyordum... böylece ingilizcem ve plugin bilgim iyice arttı 1.7.10 sürümünde SKRIPT ile tanıştım ve skript yazmaya başladım uzun bir süre skript yazdım. bu süre zarfında yine birçok sunucuda yetkili oldum.... minecraft mahkemelik oldu falan filan .... sonunda minecraft rayına oturmuş yapmak istediklerimi yapabileceğim bi seviyeye gelmişti... bu süre zarfında yine sunucuda yetkili olarak alınıyor, görevimi yapıyor sunucu kapanana kadar oynuyordum.... bu sürede plugin bilgim ve skript bilgim baya bir artmıştı piyasada benim gibi insanlar çıkmaya başlamıştı, artık her gittiğim sunucuda 5dk iiçinde op olamıyordum ( :D ). 6-7 ay bilgisayarım olmadığı için düzgün bir şekilde minecraft oynayamadım. bir süre sonra tekrar oynamaya başladım ve plugin yazmaya başladım zar zor bi sırt çantası plugini yazarak bıraktım. skript ve pluginde ustalaşmaya başladım bu süre zarfında ingilizcem baya ilerlemiş çevirmenlik yapmayada başlamıştım, (yine sunuculara gidip yetkili oluyor sunucu kapanana kadar devam ediyordum) ..... ve bundan 2-3 ay sonra yani bu zamanlar tekrar plugin yazmaya başladım bu sefer amacım plugin yazmak değil, "plugin nasıl yazılır" öğrenmekti... ve tekrardan sunuculara gidip yetkili oldum ama bu sefer sunucu kapanana kadar yetkili olamıyordum çünkü kurucular sunucudan sürekli "VAZGEÇİYOR" idi. bu yüzden şu an buradayım Vazgeçmeyecek bir yetkili arıyorum

Yetkili olmak istiyorum çünkü:
güzel fikirlerim var ve ben bunları hayata geçiremeden sunucular kapanıyor & yapımı duruyor. zaman böyle akıp geçiyor eğer bu fikirleri hemen hayata geçirmezsen başkaları geçirecek... (geçen günlerde gördüm yavaştan fikirlerim yapılmaya başlamış)

Genelde başka forumlarda dolaştığım için bu forumda yeniyim denilebilir bu yüzden bir tane örnek verebiliyorum
Örnek skript:
PEnchSk - Level Atlattırma & Artı Basma Skript'i

İletişim : kingOf0!#4055

uygurer77

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba benim şu an da 3 farklı oyunda sunucum bulunuyor ve Minecraft a giemek istiyorum ama güvenilir bir pluginer bulamadim. Eğer katılmak istersen https://di1scord.1gg/MAWbETg belirtmek isterim ki Skyblock yapmak istiyoruz sunucuyu Prooyundan açtık.